Насладете се на любимата пържена храна без угризения. Тествайте Philips Airfryer

  • 55 690
  • 445
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 39 630
Храната, от която не искам да лишавам семейството си са пържени картофи, пържени тиквички, патладжани и така популярните сред децата пилешки хапки с корнфлейкс.
За съжаление рядко ги правя, защото не обичам да си омирисвам къщата.
С Вашия уред бих се навила по- често да изненадвам семейството си, защото ще бъде позициониран на терасата.

# 61
  • Мнения: 1 006
Обожавам пържени картофки,картофени кюфтета и пилешки жулиени с корнфлейкс,но за жалост много рядко се готвят в нас,затова с удоволствие бих ползвала уреда.

# 62
  • Мнения: 6
Моето семейство обича пържена риба, която е изключително полезна и с удоволствие бих я пробвала с Philips AirFryer!Много бих се радвала, ако Philips AirFryer е уредът, който ще ни зарадва с по-здравословен вариант на любимите пържени храни.

# 63
  • София
  • Мнения: 514
Трудно е да се изреди едно ястие , но от една година не съм яла нищо пържено , просто се храня в режим , но ми липсват доста картофките и пилешки хапки , пържени яйца и много други .

# 64
  • Мнения: 874
Пържени картофки Sad

# 65
  • Мнения: 1 326
Обожавам пържени храни,но заради здравословни проблеми нямам право да ям пържено.Любимата ми закуска са мекиците,но не съм яла от две години.

# 66
  • Мнения: 18
Много обичам пържени картофи, но затова, че се пържат в мазнина и то много ги избягвам от менюто си.

# 67
  • Мнения: 36
Зная колко вредни са пържените неща, но са едни от любимите ми (заедно със сладките неща)!
Първото, което бих сготвила в уреда са любимите на всички пържени картофки, последвани от тиквички по гръцки и кюфтенца от киноа. Би било интересно и как получават панирани сиренца и кашкавалчета в този уред, защото в тигана съм се отказала вече да опитвам Simple Smile

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Много, много, ама наистина много обичам пържени картофки!  Heart Eyes Бих приготвила първо именно тях, а след това тиквички по гръцки, пилешки хапки в корнфлейкс, пържените кюфтенца по рецепта на баба и още много други.
Смятам, че уредът ще ми е много полезен, защото със съпруга ми сме абсолютни чревоугодници.  Blush Готвенето ми доставя невероятно удоволствие, но покрай детето му отделям значително по-малко време от преди. Philips Airfryer ще бъде моят верен помощник в кухнята, когато искам да впечатля близките и приятелите си с нещо вкусно, но и здравословно.

Пожелавам си успех! Simple Smile

# 69
  • Мнения: 1 283
Пърженето е най-вкусният метод, но и най-нездравословният и води до редица последици за здравето... Да има уред, чрез който да се избегнат тези последици - невероятно! В къщи обичаме пържени кюфтета, картофи, риба, но си ги позволяваме твърде рядко, защото държим да сме здрави! За това бихме се радвали с удоволствие на невероятният ви продукт! Hug

# 70
  • Мнения: 14
Пържени картофки

# 71
  • Мнения: 541
Много обичам да похапвам вкусни пържени картофи, тиквички, дробчета.
Бих изпробвала с желание вашият уред.

# 72
  • Мнения: 655
Обожавам пържени картофки със сирене, но заради мазнините не си позволявам да ги ям толкова често колкото ми се иска. Също така пържени тиквички, патладжани...

# 73
  • София
  • Мнения: 20 208
Стремя се да избягвам максимално пърженето, въпреки че вкъщи всички страшно обичаме пържени картофки, тиквички, пилешки филенца с корнфлейкс и панирани сиренца и кашкавал.

# 74
  • софия
  • Мнения: 2 924
Моето любимо ястие, което избягвам да пържа е картофени кюфтета, но с удоволствие бих ги приготвила с този уред.

Общи условия

Активация на акаунт