Нови придобивки в гардероба - 44

  • 188 774
  • 744
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 843
Да, наистина изглеждат с високо качество. Ще оглеждам за тях, благодаря ти!  bouquet

# 691
  • Мнения: 2 059
Аз и в Бургас в магазина, където ги предлагат си казвам Кочинеле и не ми се подиграват, даже продавачката и тя ми отговаря така.
Нова раница от мен
Скрит текст:

# 692
  • София
  • Мнения: 3 908
Аз и в Бургас в магазина, където ги предлагат си казвам Кочинеле и не ми се подиграват, даже продавачката и тя ми отговаря така.

Правилно си го казваш - марката е италианска, а не френска. Peace

# 693
  • Мнения: 31 399
Да, наистина изглеждат с високо качество. Ще оглеждам за тях, благодаря ти!  bouquet
Сетих се в Скандал се продават. Hug
Ще ги попитам в Скандал Сердика и Ринг Мол как се произнася бранда в България и ако е правилно Кочинеле и аз ще се поправя. Peace
http://globalbrands.bg/bg/brand/coccinelle

# 694
  • Мнения: 2 617
Произнася се „Кочинелле” („калинки”): марката е италианска и такива са правилата в езика. Подобно на „Кикко” или „Джеокс”, които в България съм чувала в различни смешни комбинации.
Последно продавачка би ме вълнувала.

# 695
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Е то и Zara се произнася Сара,  но въпреки, че го пиша  от години, все ми казват, че не стм права....и упорито всички пишат Зара.

# 696
  • Мнения: 31 399
Е в България ако кажеш магазин Сара никой няма да разбере за какво става въпрос. Всички абсолютно всички му казват Зара.

Джеонс какво е? Геокс? В България магазина за обувки се произнася Геокс. То и Солун е Тесалоникки, ама при нас е Солун.

Всеки да произнася както иска. Peace

# 697
  • Мнения: 2 447

Нова раница от мен
Скрит текст:
Разкошна Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 2 617
Е в България ако кажеш магазин Сара никой няма да разбере за какво става въпрос. Всички абсолютно всички му казват Зара.

Джеонс какво е? Геокс? В България магазина за обувки се произнася Геокс. То и Солун е Тесалоникки, ама при нас е Солун.

Всеки да произнася както иска. Peace

Винаги см казвала "Джеокс" в България и не съм имала проблеми. Същото важи и за "Кочинелле", не е мой проблем, че продавачката не е запозната с марката, която продава.
Примерът със Солун ми ебстранен, защото има езици, на които се адаптират именатс според спецификите, но на българск нямаме прпблем да произнасяме голяма част отзвуците и не ни се налага на Чарлс например да казваме Карло.


Нова раница от мен
Скрит текст:
Разкошна Heart Eyes
И от мен  Hug

# 699
  • Мнения: 2 843
Tsugumi, защо се заяждаш?
Има начини да се обясни дадено произнасяне - и дори е полезно, защото тук обсъждаме марки, научаваме нещо ново за тях - но е редно да се прави по по-толерантен и емпатичен начин. Струва ми се, че се подразни от обсъждането на чантите - но и само картинки да се бяха показвали, мигар в тях няма рекламен елемент; всяка тема тук - от козметиката до дрехите - волно или неволно представя даден бранд. А публикуването само на картинки, би направило темите крайно глуповати - ние все пак сме словесни същества.

# 700
  • Мнения: 375
Plik не евтинеят ама грам. Ето моя снимка на моя модел:



Най-добре иди в шоурума (намира се на бул. България) и ги виж на живо. Хубавото при тях е, че се изработват от кожа, която ти си избереш, разцветка, елементи - всичко ти е custom made. Имат и разни модели от змийска кожа, които лично на мен не ми харесват, но плюсът им е, че като цяло за изчистени и елегантни. Нещо твърде рядко срещано за бълграска продукция  Laughing

Другите от техния ранг са Chanta, но още не съм се сдобила с техен модел, за да говоря от личен опит. Скоро ще поправя тази грешка  Laughing

Цена?

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
На Чанта съм харесала модела с кръгчетата и от доста време му се чудя,цената и е
275 и 255 лева, съответно за двата размера. Различното по цвят кръгче е сменяемо и има три допълнителни към чантата, в цветове по  избор. За инициалите-знаете Hug

# 702
  • Мнения: 2 617
Tsugumi, защо се заяждаш?
Има начини да се обясни дадено произнасяне - и дори е полезно, защото тук обсъждаме марки, научаваме нещо ново за тях - но е редно да се прави по по-толерантен и емпатичен начин. Струва ми се, че се подразни от обсъждането на чантите - но и само картинки да се бяха показвали, мигар в тях няма рекламен елемент; всяка тема тук - от козметиката до дрехите - волно или неволно представя даден бранд. А публикуването само на картинки, би направило темите крайно глуповати - ние все пак сме словесни същества.
Аглая, веротно е моя грешка да мисля,, че клиент, който предпочита дадена марка, би научил с интерес подобна информация. Съжалявам, ако е била ненужна, със сигурност няма да се повтори   Peace
Относно постовете за чантите, помолих нещо, след което не взех повече отношение.

# 703
  • Мнения: 7 519
Както казах, много ми харесва, когато една марка има философия, концепция; ето например: вдъхновяват се от пощенските пликове (нали така?) и следват този модел на изчистеност. Изобщо - влага се мисъл. Плюс индивидуално отношение. Само заради това бих купила техен модел. Но все пак ще поразгледам на живо как стоят нещата.
В чантите ПЛИК, няма никаква концепция, философия, камо ли пък вдъхновение. Тези чанти са на пазара от поне 7-8 години. Първата ми такава чанта беше от NEXT , след това си взех още няколко такива, но вече ми омръзнаха. Също така това са всекидневни чанти, така че дори да е 300лв на мен не ми изглеждат изобщо луксозни.
В нета е пълно с такива чанти и то на много по- прилична цена и ако толкова държите на зиг- зага, просто можете да си вземете примерно такава и сами да си я направите отгоре на зиг- заг.
https://www.amazon.co.uk/Damero-Vintage-Leather-Shoulder-Removab … words=shopper+bag
И за да съм в крак с темата, новата ми придобивка. Сега чакам да завали. Simple Smile
https://s18.postimg.io/3ndg5ka7b/image.jpg

Последна редакция: нд, 04 сеп 2016, 19:45 от kikamora

# 704
  • Мнения: 4 300
А можем да й боднем една емблема на Шанел примерно, и да си спестим 3500;) все е чанта

Общи условия

Активация на акаунт