Нови придобивки в гардероба - 44

  • 188 794
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А можем да й боднем една емблема на Шанел примерно, и да си спестим 3500;) все е чанта
Ааа, там е по-сложно- освен емблема трябва да има закачено и циганско синджирче Naughty
(да ме прощават притежателките на "Шанел", ама това са ми най-анти аксесоарите евър Blush)

# 706
  • Мнения: 7 519
А можем да й боднем една емблема на Шанел примерно, и да си спестим 3500;) все е чанта
Хайде сега, кои са плик, че ги сравняваш с Шанел? Вече казах, че тези чанти се правят от много време и плик не са откривателите им. И с риск да се повторя, независимо каква им е цената си остават всекидневни чанти. В момента имам 3 от този вид чанти и залежават някъде из гардеробите.

# 707
  • Мнения: 7 519
А можем да й боднем една емблема на Шанел примерно, и да си спестим 3500;) все е чанта
Ааа, там е по-сложно- освен емблема трябва да има закачено и циганско синджирче Naughty
(да ме прощават притежателките на "Шанел", ама това са ми най-анти аксесоарите евър Blush)
Вчера се загледах по една рускиня, която беше с такава чанта, но не на Шанел и беше прекрасна, независимо от синджира Wink.

# 708
  • USA
  • Мнения: 7 377
UGG боти

+ рокля и sweater от Shasa в Мексико,но не ги намирам онлайн.Или моя испански е зле..

# 709
  • Berlin
  • Мнения: 11 354
Топ без ръкав, супер тънък, страхотен като усещане, че и намален 😄

# 710
  • USA
  • Мнения: 7 377
Kate Spade Dalia aviator sunglasses

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 13 628
Кецки


Относно дискусията, за мен лично е важно покупката да носи наслада, без значение от цена/марка и т.н.  Peace

# 712
  • Варна
  • Мнения: 4 295
 Wink

Последна редакция: ср, 07 сеп 2016, 05:42 от Деска

# 713
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 573
Не намерих никакви снимки в нета Crazy

Michael Kors убийствено зелено якенце Heart Eyes


Tris oversized-палто


No-name пуловери и поли

# 714
  • Мнения: 10 034
Шал, Next:
Скрит текст:

Бяла раница от Zara:
Скрит текст:


Пола, Orsay:
Скрит текст:

Още една:
Скрит текст:

# 715
  • София
  • Мнения: 604
И аз един панталон от Orsay  Heart Eyes:

Скрит текст:

# 716
  • Мнения: 2 617
Deziderata, Scintilla, страхотни!

# 717
  • Мнения: 31 427
Deziderata, Scintilla, страхотни!
Подкрепям, красота! Heart Eyes

Аз попитах в магазин Скандал как произнасят марката за която ме поправихте тук и една мила дама ми каза, че правилното наистина е Кочинеле. Вече се уча да го произнасям така. Благодаря! bouquet
По този повод си харесах и една нова Кочинеле и смятам да я купя сега. Laughing

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 15 675
Бяла раница от Zara:
Скрит текст:

   Супер е! Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 10 034
Благодаря! Hug
Чудя се дали ще оцелее след месец носене, но черната не изглеждаше така добре. Тази просто трябваше да я купя. Heart Eyes
Много е хубава колекцията на Зара тази година. Очите ми останаха в толкова много неща, особено палта и горни дрехи от всякакъв вид, които за мое съжаление не са за моя миньонски ръст.

В един бутик обаче си намерих прекрасно палто, но трябва да го снимам.

Общи условия

Активация на акаунт