Uraaa! Плуване за бебета!!!!!

  • 42 128
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 029
Belisima, добре дошла  Hug
Голяма група се заформя за понеделник както гледам  help

Благодаря! Ние ще продължаваме още известно време да тренираме във ваната вкъщи, но ви пожелавам в понеделник да се съберете наистина голяма група и вие и бебоците много да се забавлявате!  Hug

# 241
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Здравейте, мами! Моят син е на 7месеца и половина. Цяло лято "плуваше" в морето за по 15-20минути, по няколко пъти на ден. Казвам го в кавички, защото не съм го пускала от ръце, но той си правеше характерните движения. Малък ли е за басейн???

# 242
  • София
  • Мнения: 6 263
Здравейте, мами! Моят син е на 7месеца и половина. Цяло лято "плуваше" в морето за по 15-20минути, по няколко пъти на ден. Казвам го в кавички, защото не съм го пускала от ръце, но той си правеше характерните движения. Малък ли е за басейн???

Александра взима бебетата на басейна, когато навършат 6 месеца.  Wink

# 243
  • София
  • Мнения: 6 263
Момичета, да ви кажа нас да не ни броите за понеделник, че даже и за четвъртък евентуално. Днес трябваше да й дават на Ади полиомелитната ваксина, но се оказа, че й е леко зачервено  гърлото и ни отложиха. Лекарката каза да я следя една седмица, така че както е тръгнало може да се видим на басейна ... на пролет, че то още седмица-две и ще вземе да застудее  Hug.

# 244
  • София
  • Мнения: 626
И нас не ни бройте за днес. Калоян беше с температура  в събота Cry

# 245
  • София
  • Мнения: 6 263
И нас не ни бройте за днес. Калоян беше с температура  в събота Cry

Ние засега удържаме фронта, дано да ни се размине  Praynig . А на вас - бързо да оздравявате  Hug !

# 246
  • София
  • Мнения: 626
И нас не ни бройте за днес. Калоян беше с температура  в събота Cry

Ние засега удържаме фронта, дано да ни се размине  Praynig . А на вас - бързо да оздравявате  Hug !
Мерси, мисля, че е от зъб, защото я свали точно за 30 мин и вече имаме ново зъбче, но все пак предпочитам да не рискувам и да не го събирам с дечица!

# 247
  • Мнения: 3 886
и аз искам да се включа какви са часовете за плуване и дните

# 248
# 249
  • Мнения: 485
Последно говорих с Александра преди няколко седмици. Тя каза, че в Кемпински Хотел Зографски има подходящ басейн с температура около 30 градуса. Цената излизаше към 5 лева на посещение ако се вземе карта, ако не се лъжа. Не знам обаче дали провежда часове в Банкя. Аз се отказах - много ми е далеч и хигиената там ме смущава. Сигурно ще видя Александра в неделя. Ако искате ще я питам.

# 250
  • София
  • Мнения: 6 263
Последно говорих с Александра преди няколко седмици. Тя каза, че в Кемпински Хотел Зографски има подходящ басейн с температура около 30 градуса. Цената излизаше към 5 лева на посещение ако се вземе карта, ако не се лъжа. Не знам обаче дали провежда часове в Банкя. Аз се отказах - много ми е далеч и хигиената там ме смущава. Сигурно ще видя Александра в неделя. Ако искате ще я питам.

Здравей Олга  Hug! Питай я, предай й и много поздрави, че ние живеем съвсем до Кемпински.

# 251
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Ние отското плуваме във ваната  Hug и живо ме интересува някоя алтернатива на санаториума в Банкя. Много е далеко и не знам дали ще бъда достатъчно постоянна.

# 252
  • Мнения: 1 216
Мисля, че в Банкя хигиената не е на ниво за малки същества.

# 253
  • Мнения: 485
Така е. Къпят се разни болни... Абе  Sick

# 254
  • Мнения: 858
здравейте ,моето човече е на 6 месеца ,плуваме във ваната и се къпем под душа.Искаше ми се вече да ходим и на басейнче.Ако има наистина добри условия в Кемпински ми е супер удобно.Ще следя за повече инфо от вас. Hug

Общи условия

Активация на акаунт