Uraaa! Плуване за бебета!!!!!

  • 42 107
  • 296
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 485
Александра все още провежда занятия в Банкя - в събота от 10-10:30. Тогава води и своите деца. Мисля, че ако има желаещи, могат да се разберат с нея и за друг ден и час. За Кемпински Хотел Зографски каза, че е много скъпо - към 12 лв, а и за децата искат пари. Не знам защо бях останала с впечатлението, че е по-евтино, нещо не съм разбрала.
Каза също, че в момента проучва една друга възможност в София и ако там се получи - ще пише.

# 256
  • Мнения: 2 614
Много се радвам, че побутнахме темата напред, че времето се затопля трайно и ще можем да ходим с бебоците на плуване!
Дано Александра се включи с нови възможвосни, че и на мен май не ми се еска да топим децата в басейн , в който се къпят болни  Sick

# 257
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Кога ще има новини за другата евентуална възможност в София?

# 258
  • Мнения: 6 390
Някой да е ходил тук
http://www.mbal-sofia.com/index.php?id=50
ако може да сподели подробности

Адрес:
гр. София, бул. България 104

Телефон за връзка:

 +3592 8184600
 +3592 8184608

Последна редакция: сб, 10 мар 2007, 15:58 от Eli_cz

# 259
  • Мнения: 485
Точно тази възможност искаше да проучи Александра, ще я попитам дали има новини.

# 260
  • София
  • Мнения: 626
По данни от преди няколко месеца вадата е малко хладна.

# 261
  • София
  • Мнения: 6 263
По данни от преди няколко месеца вадата е малко хладна.

Рали, а колко е хладна? В смисъл, те нашите вече са сравнително големички, т. е. над година и половина са, а според Александра водата с температура 30-32 градуса е задължителна за бебчовците под 1 годинка.

# 262
  • Мнения: 6 390
Новините който имам че там е по 5лв на човек за водната аеробика в болницата на Мазнейкови, приятелката ми ходи с хлапето 5.г. и му закачат плувки / че се разхожда между големия басейн с групата, или ходи в джакузито и си играе там/
О тсреща има страхотен фитнес JK fitness & wellness / там били по/хубави басейна и джакузито, и било по 6.лв. на човек / цените и на двете места са и за деца и възрастни еднакви/
http://www.jk-fitwell.com/
те имат и детски кът

В болницата водната аеробика е от 9.30ч., във фитнеса от 10.30ч всеки ден / незнам съб./нед./

# 263
  • София
  • Мнения: 626
По данни от преди няколко месеца вадата е малко хладна.

Рали, а колко е хладна? В смисъл, те нашите вече са сравнително големички, т. е. над година и половина са, а според Александра водата с температура 30-32 градуса е задължителна за бебчовците под 1 годинка.
Да ти кажа не помня точно Embarassed
Ние ходим на температура 28градуса, а там беше по-студена.
Може би все пак трябва да се провери на място Hug

# 264
  • Мнения: 4 181
Новините който имам че там е по 5лв на човек за водната аеробика в болницата на Мазнейкови, приятелката ми ходи с хлапето 5.г. и му закачат плувки / че се разхожда между големия басейн с групата, или ходи в джакузито и си играе там/
О тсреща има страхотен фитнес JK fitness & wellness / там били по/хубави басейна и джакузито, и било по 6.лв. на човек / цените и на двете места са и за деца и възрастни еднакви/
http://www.jk-fitwell.com/
те имат и детски кът

В болницата водната аеробика е от 9.30ч., във фитнеса от 10.30ч всеки ден / незнам съб./нед./
момичета не ви ли притеснява да ги водите там , където има водна аеробика за бременни?
Нали бременните много често, да не кажа почти винаги имат гъбични инфекции  Thinking

# 265
  • Мнения: 6 390
Лично мен не ме притеснява, това че на Спартак не ходят бременни, не означава, че водата е по/чиста от водата в басейна в болницата, защото там ходели бременни  Wink
Всъщност хлора нали за това се слага, за дезинфекция, а що се отнася дезинфекцията /лично аз имам по/голяма вяра на болничното заведение и фитнеса, от колкото на Армейско знаме и Спартак да кажем / но това си е лично мое мнение  Grinning Wink

# 266
  • София
  • Мнения: 6 263
Малко офф топик, но що се отнася за гъбичките, то всъщност в 99% от случаите не се заразяваш с тях директно от водата в басейна, а хлорът, особено в по-старите дезифенктанти, изсушава лигавиците, като нарушава естественият им баланс, така че се създава благоприятна среда за развитието на микотични организми. Същото се получава и като пиеш антибиотик, само че тогава се нарушава баланса най-вече във вътрешността на организма. По същия начин и бременните развиват микози, защото поради промененият им хормонален статус се нарушава киселиността и въобще баланса в организма на бъдещата майка. Подобно действие имат и противозачатъчните. Към гъбички са по-склонни и диабетиците и въобще хората с по-високо ниво на кръвната захар. В последните четири случая е ясно, че с гъбички не се заразяваш буквално, а просто се създава благоприятна среда за развитието им и те си се взимат "незнайно откъде".  Hug

# 267
  • Мнения: 4 181
Лично мен не ме притеснява, това че на Спартак не ходят бременни, не означава, че водата е по/чиста от водата в басейна в болницата, защото там ходели бременни  Wink
Всъщност хлора нали за това се слага, за дезинфекция, а що се отнася дезинфекцията /лично аз имам по/голяма вяра на болничното заведение и фитнеса, от колкото на Армейско знаме и Спартак да кажем / но това си е лично мое мнение  Grinning Wink
това е така, но аз не бих си завела едногодишния син на Спартак  Shocked

# 268
  • Мнения: 1 818
Да се включа и аз, някои ходили в момента на плуване и къде?
Страшно съм навита да водя малчо.

# 269
  • София
  • Мнения: 6 263
Здравей Gigi и в тази темичка! Радвам се, че в редиците на бебетата кандидат-плувци има и други от нашата юлска дружина  Heart Eyes !

Общи условия

Активация на акаунт