Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Аудио книги - четци и библиотеки

• 23 537
  • 80
  •   1
Отговори
# 75
Имаш ли четирицифрен пин към тази банка (не пин-а за картата)? На мен при някои транзакции ми иска да си го въведа. Да не би за него да става въпрос?

# 76
Имаш ли четирицифрен пин към тази банка (не пин-а за картата)? На мен при някои транзакции ми иска да си го въведа. Да не би за него да става въпрос?
Само за него не се бях сещала. Ще пробвам.

# 77
Здравейте!
Реших и аз да се пробвам със слушане на книга, но... не е мойто. Не се средоточавам хубаво и това е. Не е за мен. Искам да се откажа, тъй като след два дни ми изтича пробния период. Проблемът е, че не откривам как точно трябва да стане...?!
Влизам в сайта им, в моя профил и после къде? Ще съм благодарна да съдействате!

# 78
  • София
От сайта би трябвало да е Моите страници > Моят профил > Абонаментен план > Вашият текущ план > Управление > Прекратете абонамента си > Потвърди.
Ако е през телефона, пробвайте Google play store > Avatar > Payments and subscriptions > Subscriptions > Cancel subscription. Повече информация: https://support.storytel.com/hc/bg/articles/360010486719-%D0%9F% … 0%B0-%D1%81%D0%B8

# 79
  • София
В сторител има опция за сваляне?! Дали ще могат да се слушат след изтичането на абонамента Simple Smile) или е просто да имаш вариант без интернет - виждам че буфера е 2-3 мин

# 80
Не могат след периода на абонамента.

Общи условия

Активация на акаунт