ПЛЕВЕН 157

  • 149 943
  • 1 026
  •   1
Отговори
# 60
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Момичета, ще ми препоръчате ли читав бояджия ?
Бояджия на какво?

# 61
  • Мнения: 123
А майстор за циклене на паркет?

# 62
  • Мнения: 6 616
Момичета, ще ми препоръчате ли читав бояджия ?
Бояджия на какво?

Бояджия за вътрешно боядисване на апартамент Simple Smile

# 63
  • Мнения: 6 616
Ееее, ама какъв е този пушек цяла нощ ,че и сега пак??? Отвратително е в този мор , при тези температури! Не може да се диша!

# 64
  • Мнения: 5 825
Ееее, ама какъв е този пушек цяла нощ ,че и сега пак??? Отвратително е в този мор , при тези температури! Не може да се диша!
   Климатът в България се промени. Вчера говорих с майка си и тя не помни да е имало такива жеги. Наистина вече не може да се диша при тези жеги. Всяка година става все по-горещо. Човек не може да излезе навън. Излезе ли на това слънце, ще му прилошее, ще го хване топлинен или слънчев удар и ще припадне. 

# 65
  • Мнения: 5 825
   Добър ден на всички.
   Препоръчайте ми добър фризьорски салон или фризьор в Плевен за женско подстригване. Въобще не знам къде да отида да се подстрижа. Повечето са самозванци и некадърници. Страх ме е, че ще ме офъкат и няма да ми изглежда косата добре. Преди години ходих на фризьор в друг град, но вече ми е невъзможно да ходя там, тъй като не живея в този град вече.
   Имайте един приятен ден. Надявам се, че ще завали и ще ни разхлади малко.  newsm68

# 66
  • Мнения: 6 616
Аз имах предвид, че някъде май са палили стърнища пре ноща и целия град беше опушен. Сутринта пак...

Мога да ти препоръчам фризьорка , която според мен работи добре. Галя-  до Черноморската компания й е салончето.

# 67
  • Мнения: 5 825
Аз имах предвид, че някъде май са палили стърнища пре ноща и целия град беше опушен. Сутринта пак...

Мога да ти препоръчам фризьорка , която според мен работи добре. Галя-  до Черноморската компания й е салончето.
   Благодаря за отговора. Вярно, че сутринта миришеше на изгоряло.

# 68
  • Мнения: 6 616
Трудно е да намериш фризьор, който да те разбира какво точно очакваш от него.   Обяснявам, показвам и и накрая не мога  да се  позная  Simple Smile)

# 69
  • Мнения: 22 473
За фризьор, салон Авел, Асен се казва момчето. Под пожарната е, отстрани на цветарски магазин Далия.

# 70
  • Мнения: 6 616
Добре ли работи Асен? 

# 71
  • Мнения: 22 473
Добре ли работи Асен? 

Аз лично много го харесвам. Също по препоръка отидох при него и вече 5г там.се подстригвам.

# 72
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Здравейте Simple Smile
Наскоро се преместих в Плевен, предстои ми избор на ЛЛ за мен и децата ми. Ще се радвам на мнения и препоръки, за да се ориентирам по лесно. Благодаря предварително  bouquet

# 73
  • Мнения: 894
Добре ли работи Асен? 

Аз лично много го харесвам. Също по препоръка отидох при него и вече 5г там.се подстригвам.

Sesylle, колко е цената на дамско подстригване там?

# 74
  • Мнения: 5 640
Здравейте Simple Smile
Наскоро се преместих в Плевен, предстои ми избор на ЛЛ за мен и децата ми. Ще се радвам на мнения и препоръки, за да се ориентирам по лесно. Благодаря предварително  bouquet
В кой район живеете?
В Трето ДКЦ мога да препоръчам д-р Данчева - от 9 години сме при нея,внимателна е и не изписва веднага антибиотик за децата.

Общи условия

Активация на акаунт