ПЛЕВЕН 157

  • 150 373
  • 1 026
  •   1
Отговори
# 75
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
В Дружба сме.
Трето Сторгозия ли е? Още съм доста неориентирани кое къде е  Blush

# 76
  • Мнения: 5 882
В Дружба сме.
Трето Сторгозия ли е? Още съм доста неориентирани кое къде е  Blush
   ДКЦ 3 се намира на Сторгозия. Ето и телефони за контакти: Телефон: 064/ 850 937, 064/850 158, 064/680771,2.

# 77
  • Мнения: 5 882
  Благодаря за информацията относно темата за фризьорски салон или фризьор. Непременно скоро ще отида при този фризьор Асен щом толкова е хвален. Надявам се, че ще остана доволна и ще стане моят фризьор.  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 5 652
В Дружба сме.
Трето Сторгозия ли е? Още съм доста неориентирани кое къде е  Blush
Да, но ако имате малки деца, ще ви е далеч. Дано се включи някоя мама от Дружба да каже.

# 79
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Сторгозия ми е далечна и непозната, то Дружба където съм израснала ми е леко странна още за другите квартали да не говорим Simple Smile
Ще се възползвам от препоръките за фризьора. Трудно се намира добър такъв.

# 80
  • Мнения: 5 882
Сторгозия ми е далечна и непозната, то Дружба където съм израснала ми е леко странна още за другите квартали да не говорим Simple Smile
Ще се възползвам от препоръките за фризьора. Трудно се намира добър такъв.
   В този квартал "Сторгозия" трудно се оправям. Всичко е разбъркано и е пълна каша там. ДКЦ 3 се намира на първата спирка на "Сторгозия". Като слезете на първата спирка на Сторгозия", попитайте къде се намира тази поликлиника.

# 81
  • Мнения: 356
Здравейте,
може ли някой да препоръча добър и изпробван маникюрист за ши лак?
Благодаря предварително!

# 82
  • Мнения: 356
По темата за ЛЛ в ДКЦ III мога да препоръчам Доктор Попова. Аз съм от Сторгозия и тя е ЛЛ на двете деца . Много мила и внимателна, не бърза с антибиотиците и никога не отказва направление. И нещо, което е много важно за мен, понеже аз малко се паникьосвам - не е от тези стряскащите доктори , които те притесняват допълнително , а по - скоро е от тези, които те успокояват и ти вдъхват увереност, че всичко ще се оправи бързо и лесно, без усложнения .

# 83
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Добре ми звучи,за мен също е важно да няма припряност. Тя всява паника.
Още не съм записала ЛЛ на децата, те още 20 дни така или иначе няма да са тук и не ми е спешно. А за 2-ро ДКЦ някакви мнения няма ли?

# 84
  • Плевен
  • Мнения: 67
Здравейте!
Интересувам се дали някой може да ме насочи за цените на раждане в Авис Медика - Плевен. Знам, че през 2010г. цената за нормално беше 650 лв., а за секцио 750 лв. Сега не намирам никаква информация за цените, а ми предстой второ раждане и не ми е удобно да питам направо доктора при който ходя.
Благодаря Ви предварително!

# 85
  • Мнения: 1 117
Можете ли да насочите към клиника и лекар, поставящ гръдни импланти, от който сте доволни?

 bouquet

# 86
  • Мнения: 87
Добре ми звучи,за мен също е важно да няма припряност. Тя всява паника.
Още не съм записала ЛЛ на децата, те още 20 дни така или иначе няма да са тук и не ми е спешно. А за 2-ро ДКЦ някакви мнения няма ли?
А кое беше това второ ДКЦ? До централна поща или на барата в близост до Шел? Щото аз имам препоръка за една д-р Томова, която сега има кабинет в една от уличките на старата главна, в новата поликлиника на Св.Пантелеймон. Томова преди да стане ЛЛ беше педиатър по специалност и с дечица, а и въобще си е много внимателна и точна лекарка.
Патетояке - защо ти е неудобно да питаш за парите? В реда на нещата е да искаш отговор на тоя въпрос за да прецениш дали ще ги избереш. Ако пък не искаш да те познаят какво пречи да позвъниш на регистратура Авис медика и да питаш?

# 87
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Мисля че е тази до пощата Второ ДКЦ, поне преди беше така.

# 88
  • Мнения: 22 522
nomadka, ние сме при д-р Томова от години, но не съм чак толкова доволна. Иначе е в новото ДКЦ Свети Панталеймон, в пресечка на старата главна.

Препоръчайте къде перат добре килими.
Миналата година ги занесохме в една автомивка, но хич не съм доволна.

# 89
  • Мнения: 37


Препоръчайте къде перат добре килими.
Миналата година ги занесохме в една автомивка, но хич не съм доволна.


Златна Панега-тепавицата. Изпират се страхотно  и стават едни пухкави. Перат се без препарати, само от силната струя вода.

Общи условия

Активация на акаунт