Август наближава бясно ,а на бебо вече му е тясно

  • 44 596
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 726
Аз до колкото знам, 9 месец почваш в 36+0 г.с.

# 691
  • Мнения: 376
Аз до колкото знам, 9 месец почваш в 36+0 г.с.
да и аз така знам

# 692
  • Мнения: 2 726
Ох, чак сега забелязах, че съм писала в августовската тема, а аз съм от септемврийките, за което се извинявам  Blush
Просто ви хвърлям по едно око, научавам по нещо полезно и от вас, тъй като сте малко преди мен  Hug

# 693
  • Мнения: 629
Момичета, да ви попитам!! Имате ли бяло течение /прозрачно като водичка, като изсъхне цапа леко гащичките/ в 32с4д съм? Малко взех да се притеснявам да не са околоплодни води  newsm78



Здравей и аз съм в 32 +4д .г.с.  Hug и също имам такова течение,бях на лекар и всичко си е нормално.Каза ми ме по време на бременност е нормално са се увеличи течението,притеснително е ако си смени цвета.Има едни свещички,които се слагат профилактично за подобряване на микрофлората във влагалището,ако искаш питай за тях./но не е задължително да се ползват/

# 694
  • Мнения: 10
Момичета, мислите ли да правите нещо наподобяващо baby shower?
Аз досега мислех да не правя такива щуротии, но се замислям, че всички роднини/приятели ще искат да подарят някакви неща и предпочитам това да стане по изготвен от нас списък... а съм убедена, че половината ще искат да купят нещо, което ще ми трябва от ден 1.... та сега се чудя... newsm78

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 107
Здравей и аз съм в 32 +4д .г.с.  Hug и също имам такова течение,бях на лекар и всичко си е нормално.Каза ми ме по време на бременност е нормално са се увеличи течението,притеснително е ако си смени цвета.Има едни свещички,които се слагат профилактично за подобряване на микрофлората във влагалището,ако искаш питай за тях./но не е задължително да се ползват/
Важното е, че няма нищо притеснително и няма да се налага да тичам по болниците, а просто мога да изчакам до следващата ЖК, която ми е на 24ти. Стискам ти палци дано да изкараш леко до края и да запознаем бебчетата  Heart Eyes baby_neutral

# 696
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, мислите ли да правите нещо наподобяващо baby shower?
Аз досега мислех да не правя такива щуротии, но се замислям, че всички роднини/приятели ще искат да подарят някакви неща и предпочитам това да стане по изготвен от нас списък... а съм убедена, че половината ще искат да купят нещо, което ще ми трябва от ден 1.... та сега се чудя... newsm78

Аз предпочитам това да стане на погачата или дори по-късно. Хем тогава ще се знае какво трябва и какво не. А и, честно казано, малко ме е страх да купуват неща на още неродено дете.

# 697
  • Мнения: 228
Ами то няма как да не купуват. Всеки като го види за пръв път ще му носи дрешка или дрънка.

# 698
  • София
  • Мнения: 3 789
Ами то няма как да не купуват. Всеки като го види за пръв път ще му носи дрешка или дрънка.

Ами не точно. Аз винаги съм питала какво искат, на погачата на Зари също донесоха неща, които си поръчах, защото питаха предварително какво точно да вземат. Всички са наясно, че детето има предостатъчно дрехи в началото и никой не беше купил.

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 449
Момичета, тъй като ми е първа бременност и не съм въобще наясно какво ще ми трябва за бебето на първо време, помагайте. Виждам, че повечето в групата имате и други деца, моля да споделите колко шишета да купувам и от какви марки сте доволни, какви залъгалки ползвахте и всичко друго, което ще ми трябват, че искам малко по малко да се подготвям.  Hug

# 700
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
На първата страница има няколко примерни списъка, а преди няколко страници точно обсъждахме колко шишета трябват за кърмено и дете на АМ.

# 701
  • Мнения: 1 633
Дайте акъл и на мен какво шише за взема, държа да е стъклено, ще се кърмим (искрено се надявам), демек ще взема 1-2 за водичка, че в най-големите жеги все пак мисля да предлагам по малко вода след кърмене, ако иска да си пийне?

# 702
  • Мнения: 376
Добро утро майчета снощи не успях да спя от жегите ли (въпреки пуснатият климатик в другата стая) не знам и бебчо голямо ритане му дръпна той може и попринцип така да си рита ама като спя явно не го усещам .. Най гадното е че усетих за пръв път много леки менструални болки Sad 34 седмица съм  вие усещали ли сте?

# 703
  • Мнения: 825
Случва се, но предимно, когато се уморя повече (най-често след чистене, въпреки че не вдигам нищо тежко).
Сподели другия път с лекаря. Принципно на мен ми каза, че е нормално да има стягания. Но ако е придружено с болки, не е добре. Предвид, нали, че остават още седмици до края. Simple Smile Наблюдавай на какъв период от време ти се случва това. От всичко може да е.

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 107
Добро утро майчета снощи не успях да спя от жегите ли (въпреки пуснатият климатик в другата стая) не знам и бебчо голямо ритане му дръпна той може и попринцип така да си рита ама като спя явно не го усещам .. Най гадното е че усетих за пръв път много леки менструални болки Sad 34 седмица съм  вие усещали ли сте?
Аз имам менструални болки + контракций от 4тия месец. Даже сега докато пиша също имам просто в началото много се паникьосвах след 6тия месец взе да не ми прави толкова впечатление реших, че организма си ми е такъв просто, защото нямам разкритие нямам нищо и незнам защо така. Ти ако не си имала досега и сега са леки не се притеснявай, но ако продължат по-добре се обади на док и пий но шпа. smile3525

Общи условия

Активация на акаунт