Август наближава бясно ,а на бебо вече му е тясно

  • 44 567
  • 746
  •   1
Отговори

Анкета

Да изберем име на следващата тема:

Опции:

# 735
  • Мнения: 131
Аз нямам сила в краката при изкачване. Все едно си тичал 3-4 дни последователно и след това вече са ти уморени краката, но не като мускулна треска. А си спортувах активно преди да забременея, но явно си е от хормоните. Не е от тежестта, защото съм така от 4-5 месец, когато бях 1-2 кг отгоре.

# 736
  • Мнения: 208
И аз да се оплача, че имам доста от екстрите които описвате и вие, като ви чета поне ме успокоява че не съм сама и не ми се случва нещо необичайно.Втора бременност ми е, но няма нищо общо с първата, и мен много ме болят краката от коляното надолу, имам едно боцкане много ниско долу и вечер доста почва да ми се стяга корема и аз постоянно ходя с превръзка, недай си боже да кихна и се изкашлям и..... BlushИ ходя като едно пате, едва, едва, с първото вървях с часове и се чудех тия жени защо така се извяват Blush

# 737
  • Мнения: 33
Дами, на мен доктора ми изписа Флебодия по 1 т. сутрин преди хранене за отоците в краката. Бях много зле, много се подуваха, но сега всичко е наред. Доколкото чета листовката имат ефект и за хемороидите. Иначе мен как ме болят коленете, ако се наложи да клекна, после много трудно се изправям.

# 738
  • Мнения: 2 173
И аз трудно се изправям, но живея на 4-ти етаж и нямаме асансьор... по 3 пъти на ден минимум излизам и редовно лазя по стълбите. Походката е пингвинска, целултът е на МАХ, и на мен вечерно време ми се стяга корема и си лягам да почивам.


Момичета как сте с:

- Килцата?
- Кръвното?
- Пиете ли витамини?

# 739
  • Мнения: 820
Ясно. Значи е масово явление това с мускулите...
Иначе оносно килограмите - засега съм +8/9кг. Пия Малтофер заради желязото, тъпкам се с какво ли не, богато на белтъчини, че и белтъка ми го няма никакъв.....И кръвното си го поддържам с едно кафе на ден, защото иначе е много ниско и ми се завива свят, особено сутрин. Забелязвам, че като съм навън и е много топло, леко ми се подуват пръстите на ръцете, но това ми се е случвало и преди да забременея, така че не го отчитам за някакъв кой знае какъв минус заради бременността....

Не е ли време за нова темичка?  Crazy

# 740
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Не е ли време за нова темичка?  Crazy

В момента я правя.


Аз съм +8кг., кръвното ми си е ниско, витамини не пия.

# 741
  • София
  • Мнения: 910
Килограми +15  Embarassed , ниско кръвно,пия фемибион 2 ,магнезий,желязо.
И аз тази сутрин съм с подути крака и пръсти като кебачета!  Crazy Пия много вода,вдигам си краката високо,но...ефект няма.
Чакаме новата темичка с нетърпение,Кали! Винаги ги правиш толкова уютни! Hug

# 742
  • Мнения: X
Кг +25  Embarassed Направо ви се чудя как сте качили толкова малко

# 743
  • Мнения: 820
Кг +25  Embarassed Направо ви се чудя как сте качили толкова малко

Чакай, чакай. Не се чуди, че има още месец и половина - два. Не се знае до къде ще я докараме.......

# 744
  • София
  • Мнения: 910
Как малко? Аз съм в лек ужас! Laughing Казват,че последните месеци се качва най-много,но само да се родят живи и здрави ще слабеем после. Flutter

# 745
  • София
  • Мнения: 3 789
Да не ви дразня, но аз отслабнах с почти 3 кг Simple Smile

# 746
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Нова Тема

Общи условия

Активация на акаунт