Август наближава бясно ,а на бебо вече му е тясно

  • 44 595
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 173
Момичета, а каква е технологията по придобиване на този 45 дневен болничен?

# 721
  • Мнения: 825
Не мисля, че има разлика. Проследяващият лекар ти го издава, само отиваш до ЛЛ да си вземеш направление номер 7 без дата и това е.

# 722
  • София
  • Мнения: 3 789
Момичета, а каква е технологията по придобиване на този 45 дневен болничен?

Няма технология, длъжни са да ти го издадат Simple Smile.

# 723
  • Мнения: 53
аз си докарах стомашен вирус с всички екстри. немога да стана от леглото. всичко ,което пия и веднага го изхвърлям. Някакви съвети  ,че не ми се влиза в болница

# 724
  • Мнения: 825
Ако имаш диария, позволено е 1 прахче Ентерол в малко вода.
Друг вариант, който на мен ми е помагал за разтройство е 1-2 с.л. ябълков оцет, компот от дренки.

# 725
  • Мнения: 18
Аз също пия малко ябълков оцет и ми помага .

# 726
  • Мнения: 376
Момичета, а каква е технологията по придобиване на този 45 дневен болничен?

Няма технология, длъжни са да ти го издадат Simple Smile.
аз моят си го взех просто като отидох тя писа повечко аз си стоях и чаках търпеливо само й потвърдих датата на термина тъй като го вписват и това е нищо сложно няма

# 727
  • Мнения: 184
За диярията-дренки!Ако нямаш ,няколко зърна черен пипер може да изпиеш с малко вода-пресича.Мен ми се наложи веднъж в началото на бременността и тогавапих1 таб.имодиум.
За коликите инфакол да се редува с абоколикен.Другия вариант,който е по-добър според мен-инфакол+сутрин капки биогая!

# 728
  • Мнения: 260
Днеска ходих за болничния, "милата акушерка" ми пусна 4-ри дена болничен  (от 18ти до 21-ри) и после ми каза да ходя на 22-ри да ми пусне 45-те дена. Обясни ми, че днеска била в настроение и за това не ми скъсявала болничния за майчинството Grinning. Нямам думи просто Grinning, страшно великодушие Grinning

# 729
  • София
  • Мнения: 3 789
Днеска ходих за болничния, "милата акушерка" ми пусна 4-ри дена болничен  (от 18ти до 21-ри) и после ми каза да ходя на 22-ри да ми пусне 45-те дена. Обясни ми, че днеска била в настроение и за това не ми скъсявала болничния за майчинството Grinning. Нямам думи просто Grinning, страшно великодушие Grinning

С еднакъв термин сме Simple Smile. И моят болничен започва на 22-ри

# 730
  • Мнения: 2 173
Добре, за болничния разбрах... Аз през живота си не съм ползвала болничен и за това питам така. Обаче по въпроса с мокрите гащи и потящият се дирник... освен теста, който могат да ми направят в МД за околоплодни води, друг начин да се разбере има ли? Бях чела някъде за белтък в урината при изследвания, за по-различна миризма, някой да знае? Чудя се просто...

# 731
  • Мнения: 204
Добро утро и от мен.
Много горещо , а от вчера сме в ремонти Sad Дано свърши бързо, че и чистене и подреждане на цял етаж от къща ме чака .
Относно бялото течение, ами аз си го имам от втория месец на бременноста. Бих казала, че постоянно съм с ежедневни превръзки или хартийка. А това подсичане  Sick #Crazy ужас просто. За бялото течение моят лекар ми каза, че е нормално. При някои бременни е по-обилно, при други не. Е, аз съм от групата на обилните.
От две дни съм с напрежение ниско долу. Все едно тухла е седнала на пикочния ми мехур и искам постоянно да пишкам  #Crazy #Crazy. Защо ли си мисля, че малката си е наместила дупенцето върху мехура ми ахахахах  Blush Blush. ?!
За болничен ще ходя другия месец.
Някой може ли да сподели мнение за тия пусти отоци по краката ? Държа ги на високо, със студени компреси съм постоянно и нищо. Не мога да ходя. Като правоъгълник съм да му се невиди Simple Smile А имах толкова хубави глезенчета  Blush Blush

# 732
  • Мнения: 510
Ивка, аз съм по същия начин. До обяд съм добре, след обяд се подавам, клатя се като пингвин от болки. Още малко ни остана, но за съжаление не съм чувала лек. От ЖК ми казаха да намаля солта и да пия повече вода, но аз така или иначе солено не ям и пия по 3 л вода на ден. Задържам мн вода. Вечер слагам краката в хладка вода за около 40 Мин но уви и това не помага Sad

# 733
  • Мнения: 204
Ивка, аз съм по същия начин. До обяд съм добре, след обяд се подавам, клатя се като пингвин от болки. Още малко ни остана, но за съжаление не съм чувала лек. От ЖК ми казаха да намаля солта и да пия повече вода, но аз така или иначе солено не ям и пия по 3 л вода на ден. Задържам мн вода. Вечер слагам краката в хладка вода за около 40 Мин но уви и това не помага Sad
Аз направо слагам компреси с лед. Относно солено- не ям солено. Вода пия като ненормална- минимум 3 литра. Ама такова нещо не съм очаквала наистина. В момента , в който стана от леглото и на третата крачка краката се подуват и болят. Но за беба ще търпя ако ще и квадратни да станат Simple Smile
От скоро и дясната ръка ме боли- китката. като разхлабена ми е хаха. Какво ли още ме очаква.....? Simple Smile

# 734
  • Мнения: 825
Момичета, вас болят ли ви мускулите на краката след като, например, изкачите 10 стъпала?
Направо все едно имам мускулна треска. Дали защото натоварвам краката повече, ама сякаш иглички ми минават ...  newsm78 А реално нищо не ми тежи, просто накрая като се изкача и ме боли от колената до долу....

Общи условия

Активация на акаунт