За пушенето вкъщи

  • 22 873
  • 125
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 244
Изобщо никога не ме е интересувало кой какви претенции има - у нас се пуши яко...и всеки го знае, дали ще идва или не...все ми е тая. Но е факт, че вече с приятели от 20 години се събираме - непушачи+свирепи пушачи на една територия, без никакви претенции от непушачите...свикнаха ни на лисичарника с годините (пък и пушачите сме 6-7 души, непушачите са двама...де ще ходят Mr. Green)

# 46
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Ами аз буквално престанах да ходя на гости на много близка приятелка, а също и доста се отдалечихме точно защото в тях се пушеше яко, а на мен ми писна да се овонявам. Къде ще ходя... ми на други места Mr. Green Определено бих сменила компанията в такъв случай, но не бих търпяла да ми натрапват цигарен дим. Направо не знам как се търпите така вмирисани. Още щом ми заговори някой ми става ясно пуши ли или не, ако вече не съм познала по аромата на дрехи, кожа, коса и т.н. Но хора разни.

# 47
  • Мнения: 14 654
Едно е да пуши един човек от компанията, съвсем друго - цялата компания без мен. Във втория случай нямам място при смърделите, ще ходя в друга компания, как къде Wink

# 48
  • Мнения: 1 244
Едно е да пуши един човек от компанията, съвсем друго - цялата компания без мен. Във втория случай нямам място при смърделите, ще ходя в друга компания, как къде Wink

Точно Peace
Сега се се учудвам, че нашите приятели непушачи, идват у нас всеки ден...и това 20 години
И като се има предвид, че винаги се събираме поне 6 души пушачи и те...Казват, че няма начин димът да стане проблем за комуникацията ни Simple Smile 20 години май са си доказателство Mr. Green

# 49
  • Мнения: 46 558
Нормално е за предишните поколения да се примиряват и да дишат, такова си беше мисленето.
А ако кажат, че вече не искат ще спрете ли да пушите вътре?

# 50
  • Мнения: 2 681
Явно пушат безплатно.  Party
Непушач съм, но спя до потомствен пушач. Без цигара в леглото не може да заспи.
Ако е извън града ми липсва цигарения дим.

# 51
  • Мнения: X
Не знам как си държите дима в една стая, като студенти пушехме и се просмукваше из целия апартамент, дъщеря ми като ходи на гости в една приятелка, в която се пуши в кухнята, се връща цялата смърдяща на цигари. Не си мислете, че децата ви не дишат пушека.

Пушачите масово са с притупен нюх от цигарите и смятат, че щом те не усещат смрадта от другата стая, значи тя не съществува

Цигара в леглото?...
Това е не само безумно и егоистично, но безотговорно и опасно
Това от позицията ми на вече 27 години живот с пушач, такова нещо не би си и помислил даже

Последна редакция: пн, 30 май 2016, 10:38 от Анонимен

# 52
  • Мнения: 828
+ 1
След време и вкусовите рецептори се притъпяват, баба ми си пуши от ... мнооого години , и все й е безсолно, без подправки и т.н.  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 12 473
Аз пуша, но рядко. ММ - не.
В нас се пуши само ако има гости и знам, че са тежки пушачи. Или аз ако реша - си запалвам вечер цигара.

Колкото до пушенето в чуждите домове - изцяло се съобразявм с желанието на домакините.
Драми нямам.

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Не знам как си държите дима в една стая, като студенти пушехме и се просмукваше из целия апартамент, дъщеря ми като ходи на гости в една приятелка, в която се пуши в кухнята, се връща цялата смърдяща на цигари. Не си мислете, че децата ви не дишат пушека.
Затваряме вратите и вратите ни са уплътнени. Освен това винаги пуша на отворен прозорец и проветрявам хубаво веднага след това, независимо колко градуса е навън. Наистина не мирише изобщо в другите стаи. Просмуква се застоялия дим, когато не се проветрява.

# 55
  • Мнения: 1 908
Без цигара в леглото не може да заспи.

 Sick

# 56
  • Мнения: 22 036
Пушенето в спалнята и на мен ми е много гадно, но на младини сме го практикували  Sick.

# 57
  • Мнения: 46 558
savina_33, 18 г. съм била пушач, не ми обяснявай  Simple Smile
Един ден, когато смените дивана, като го изнесеш го помириши. Всичко се набива без значение колко проветряваш. Мебели, стени...

# 58
  • Мнения: 1 908
То не ми е толкова гадно, че е в спалнята, а че очевидно заспива без да си измие зъбите и с пепелник до главата, при това ежедневно  Confused
Нищо не може да вони така, както пепелник или дъх на пушач с неизмити зъби  Sick По принцип харесвам миризмата на хубави цигари, особено в комбинация с ром или уиски, но пропита в дрехи и мебели миризмата е потрес, наистина  Laughing

Последна редакция: пн, 30 май 2016, 14:09 от Елиас

# 59
  • Мнения: 46 558
Върна ме години назад... цигара преди сън, веднага цигара при събуждане...
Отдавна ги спрях, но още ми е странно, че сутрин устата ми мирише свежо, не все едно съм яла хора  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт