Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (11)

  • 42 722
  • 737
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 193


Контакти:

Адрес : 1620 София, бул. Гоце Делчев 46

телефон на рецепция:  02 / 965 57 11

Телефони на акушерките:
тел. Деси 0887 661975
тел. Мира 0882 716260
тел. Сузи 0882 715937
тел. Теди 0889 650010

Услуги и цени: http://malinov-clinic.com/%D1%83%D1%81%D0%BB%D1%83%D0%B3%D0%B8-% … 0%BD%D0%BE%D0%B2/

Екип:
Д-р Александър Калчев – акушер гинеколог, IVF специалист
Д-р Петра Семерджиева – акушер гинеколог, IVF специалист
Д-р Владимир Чучумишев – женска консултация, фетална медицина
Доц. Д-р Румен Г. Русев, дм - имунолог



eli_t, бебе Хрисия - родена на 31.08.2014г.
perunika, бебе Ида - родена на 20.05.2015 г.
kashmir, бебе Елица - родена на 15.06.2015 г.

ivivkata123, бебе Борис - роден на 12.10.2015г.
foxy-the infant prodigy, бебе Борис - роден на 01.03.2016г.




usmivka  stork-boy
Blue_cloud  stork-boy
Frango stork-girl
Monica_Geller  stork-boy
г-ца Магнетична

Предишни теми:
тема 1
тема 2 тема 3 тема 4 тема 5 тема 6
тема 7
тема 8
тема 9
тема 10

# 1
  • Мнения: 5 895
Хайде първа писта Sunglasses Макар Боби и Катето да сте първи по ред Wink
Кашмирче, благодарим за бързата реакция Hug Дано номер 11 е по-късметлийски.
Тери, това с цикъла е страшно относително не се вторачвай. Аз имам много оскъден цикъл в момента като за след всичките лекарства. При първия спонтанен като се чистих сама също имах много малко кървене, което дори не мога да определя и като цикъл. Точно обратно на всякаква логика.  

# 2
  • Мнения: 3 126
Цоп в новата тема.... Кашмирче, благодаря!  bouquet
Дано да я напълним с много положителни тестове и хубави емоции!

# 3
  • Мнения: 195
Хайде и аз тук HugМомичета на всички ни пожелавам да ни се сбъдне мечтата.Не трябва да се отчайваме,въпреки че е трудно.Аз пих по едно време валевит.Май ме успокояваха...или си внушавах:)))

# 4
  • Мнения: 6 042
Хайде цоп и аз от първите този път  Heart Eyes Хубаво число е 11. Близнашко малко  Laughing Дано ни донесе късмет на всички  Hug

# 5
  • Мнения: 882
Хайде и аз тук! Родена съм на 11 и това ми е любимото число, освен това в нумерологията единиците бяха някакви важни цифри, та дано темата да е късметлийска!  Praynig

Кашмирче, морското бебе с очилата е един път! Няма такава прелест!  Heart Eyes Пожелавам на всички другото лято да можем да правим такива морски снимки на нашите бебета!

# 6
  • Мнения: 3 047
Момичета  Hug

Наръсвам новата тема с близнашки прашец  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 и дано много скоро Ви донесе много много късмет и положителни тестове до термин  Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 1 055
Първа под прашеца дано да е заразен  Hug
Запис в темата и да е късметлйска  за всички  bouquet bouquet
Къшмирче благодаря за труда bouquet

# 8
  • Мнения: 19 690
И моят цикъл последните 2 години (след лапаро- и хистероскопия) е страшно къс.

# 9
  • Мнения: 5 895
Хайде и аз грабвам малко прашец дори и близнашки Rolling Eyes На този етап съм склонна на всичко.
Скрит текст:
Аз за съжаление не мога да се похваля с по-лек цикъл след двете операции. Но и при мен нищо не е пипано, така че кой знае какъв ефект няма как да има. Може би по случайност имах два месеца, в които минах без хапове за болки и това е голямо постижение предвид, че много често и не ми действат.
По-скоро последните две години след миседа наблюдавам като често явление доста сериозни течове, което не е типично за мен. Със зверските болки и съсиреци съм свикнала, ама с кръвоизливите не. Може и да има връзка с предполагаемото адено, може и да е чисто физиологично. С годините нещата се променят. Имай тайни надежди поне, ако доживея раждане някой ден след това да е по-леко.
По-притеснителни на този етап са ми подраняващите овулации напоследък.  /spoiler]

# 10
  • София
  • Мнения: 1 694
Здравейте пак, момичета! Вчера взехме изследванията, не изглеждат добре. Записах си час чак за 21, защото другата седмица можех само четвъртък и петък, но док нямало да го има тогава.
Дано новата тема е много късметлийска, момичета!!!

# 11
  • Мнения: 6 042
Соренда, не се отчайвай предварително. И ние мислехме така, но док каза че е доволен. Ние като не разбираме и на пръв поглед нещата изглеждат отчайващи. С каква морфология сте? При нас само тя се оказа лоша -3%.
Ти обаче направо ме срази. На мен ако трябва да ми се прави пункция трябва да е в петък сигурно. Тогава ми е 11-ти  ден. Sad Уфф, май вярно ще си остана за август.
П.С. Грабвам от близнашкия прашец. Хайде, че вече и имената на моите близнаци съм им измислила. Joy

# 12
  • София
  • Мнения: 1 694
Боби, акушерката малко се цупеше, че я занимавам за час (исках да й покажа и изследването, както Йоли ме беше посъветвала, ама не посмях), но все пак едва ли ще ме подведе, каза, че няма да го има, но може и да е зает с нещо в клиниката, утре ще разбереш.
При нас, освен лошия Крюгер (2%), А+В подвижността е 20,94%.

# 13
  • Мнения: 6 042
А ти резултатите от рецепцията ли ги взе или от лабораторията? Защото на ММ от лабораторията още му бяха казали да не се отчайва и че са виждали къде къде по-лоши /ако това може да е успокоение  Laughing/. При нас подвижността е 40.93 %. Сигурно ще му изпишат нещо. Той пушач ли е? Мъжете не са от най-здравословно живеещите и затова така се получава. На ММ само му се карам, защото той не може без месо. Движението също е важно. Ако професията му е свързана с много застояване оказва влияние на морфологията. Док ни каза повече движение, повече сурови ядки и по-здравословно хранене.
Обаче ММ мъж от тогава лети в небесата, защото думите на док към него бяха: "От теб съм много доволен".😊 И сега като стане на въпрос за проблема ни само ми се хили и цитира доктора 😁

# 14
  • София
  • Мнения: 1 694
От рецепцията, а после слязох долу при дежурната акушерка за часа. Ние си знаем, че ни е лоша сг, още от март, когато правихме в Щерев, тогава само нямахме Крюгер. Сега заедно с тази ще подготвяме документи за фонда, но обмисляме и самофинансиране есента. Любимият тренира доста, тъй като е в един аматьорски отбор. Не пуши, но месото и сладкото са му слабост. Има някакъв по-специфичен проблем тук, според мен, и ще помоля док да ни препоръча специалист.

Общи условия

Активация на акаунт