Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (11)

  • 42 723
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 047
Кате, прегръдки и кураж да продължите напред и много скорошен успех  Hug

Сложиха ми първата инжекция , ми гадно си е, но няма начин  Crossing Arms

# 721
  • Мнения: 5 895
"Честито" Hug С времето се свиква. И на теб ли са ти през пет дни newsm78 Аз миналия месец се направих на ударена и не се боцнах Rolling Eyes И за този се чудя има ли смисъл Confused
Кажете кой ще поеме новата тема newsm78 Аз имам готовност само Кашмирчето да свирне. И разбира се трябва всички да са съгласни.

# 722
  • Мнения: 3 047
"Честито" Hug С времето се свиква. И на теб ли са ти през пет дни newsm78 Аз миналия месец се направих на ударена и не се боцнах Rolling Eyes И за този се чудя има ли смисъл Confused
Кажете кой ще поеме новата тема newsm78 Аз имам готовност само Кашмирчето да свирне. И разбира се трябва всички да са съгласни.

На седмица по една от 500мг за 5 седмици, една почивам и пускам изследванията и след 2 дена съм при Сигридов да коментираме  Hug

Аз съм "ЗА" ти да ги пускаш  bouquet

# 723
  • София
  • Мнения: 1 055
Кате съжалявам  Hug Hug Hug
АЗ също съм за Блинг да пусне тема,аз не съм се занимавала до сега и нямам представа как става а и желание нямам за сега Hug Hug
Скрит текст:
От АП ли е и аз незнам но вече две седми ми цапа преди няколко дена после Ц малко се засили и сега пак 3-4 дни още ми цапа не спира. Може пък да има още за изчистване понеже като направих А миналия месец беше много оскъдно.
Пия го препоръка от Сигридов и Доц.Русев  през ден

# 724
  • София
  • Мнения: 863
Блингче, сигурна съм, че ще се справяш перфектно с темите! С две ръце гласувам "за"! Hug
Магнетична, и аз вчера бих В12 - Сигридов поиска втора серия от 5 през 5 дни. Моят обаче е 1000 мг. Мен не ме боли, но не мога сама да ги бия и вече ми е голям зор къде да ходя да ми ги слагат.
Май ще ходя с една кутия сладолед на гости в Кристи  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 5 895
Креми според мен при теб е възможно да има още влияние още от А. След миседа имах 3-4 месеца с разни зацапвания в различни части от цикъла, което не е типично за мен. Общо взето забелязвам някаква цикличност от време на време - период с по-обилен цикъл, по-дълъг със зацапвания или пък такива в продължение на няколни дни преци цикъл. Може само да си гадаем, ако не ходим редовно по прегледи.
Днес сериозно се замислих дали да не се "пазаря" с момичето в лабораторията да ми бие инжекциите Rolling Eyes Rolling Eyes Тя вече си ме познава, че съм редовна и точно се бяхме заговорили за игли и инжекции понеже едната ми вена ме предаде за пореден път.

# 726
  • Мнения: 3 047
Аз ходя при личната, защото са ми по път   Peace  Приемат ме с предимство и без час  Mr. Green

# 727
  • Мнения: 6 042
Кате, много съжалявам  Hug Това първа процедура ли ти беше? Ти при д-р Семерджиева ли беше? Ох, нещо ми се губи вече информацията от толкова четене. Стисни зъби и продължавай смело напред. Прегръщам те, макар и виртуално.  Hug
Блингче, действай с темата. И от мен имаш едно рамо.  Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 19 690
Нямате грижи, бия всичко на всички Mr. Green

Среща в четвъртък? На 14-и?

# 729
  • Мнения: 615
пак ли ще ядете сладолед посред бял ден, бре? Ах, виееееееее  Hug

# 730
  • Мнения: 19 690
пак ли ще ядете сладолед посред бял ден, бре? Ах, виееееееее  Hug
Ние посред нощ други работи ядем, затова! Grinning

# 731
  • Мнения: 615
аа, не, не, без подробности, моля  Grinning

а нещо за офисните мишки да измислите? Като изпълзят от дупките по някое време  Grinning Шегувам се Simple Smile

# 732
  • Мнения: 101
Здравейте, момичета!

Както ви писах по-рано, предния месец канселирахме опита заради високо LH на 10- ти ден. Вчера ми беше първи ден на новия цикъл и бях на преглед при д-р Семерджиева, поради отсъствието на д-р Калчев. Следващят преглед ми е на 9-ти ден от цикъла. Доколкото знам от миналия месец, на този ден ще ми изследват хормоните и тук е моето питане:

Миналия месец ми казаха да имам готовност да се върна след 2 часа. Значи ли, че на този ден ще ми е пункцията, ако хормоните го позволяват? Интересува ме, за да мога да се освободя от работа.

Да напомня, че съм за спонтанен цикъл.

Благодаря ви предварително за отговорите.

# 733
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Едва ли пункцията ще е в този ден. Викат те след два часа евентуално или за преглед или за инжекция цитротид за да държат ниско лх.

# 734
  • Мнения: 101
Едва ли пункцията ще е в този ден. Викат те след два часа евентуално или за преглед или за инжекция цитротид за да държат ниско лх.

Благодаря. Хич не съм запозната, защото ми е за пръв път. Опитвам се да си направя някакъв план в главата как ще процедирам с работата.

Общи условия

Активация на акаунт