БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ - хранене и захранване - 41

  • 66 107
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 92
Това, което си написала е вярно, но аз не се изцеждам след кърмене, а само се изцеждам, тъй като не успях да кърмя качествено, но да не занимавам темата с мойте проблеми, благодаря за инфото скоро ще въведа и ориз.

# 46
  • Мнения: 3 595
Аз също не говоря за изцеждане след кърмене  Peace  но щом ти само изцеждаш е друга работа, тогава вече вероятно наистина трябва да дохраниш, най-добре питай в темата за въпроси за кърменето ако искаш.

# 47
  • Мнения: 92
А сладкия картоф като нова храна ли се въвежда или вече като съм давала обикновен, мога просто да го заместя?

# 48
  • Мнения: 147
Като нова храна Simple Smile

# 49
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Здравейте!
Искам да занеса за бебето на сестра ми (не живеят в БГ) някаква каша и пюрета.
Когато ще замина при тях бебето ще е на 7 месеца.
Какво е подходящо да взема?

# 50
  • Мнения: 1 700
За инстантна каша ли става въпрос,в кутия или бурканче или някакъв вид брашно за да си вари сестра ти?

# 51
  • Мнения: 3 595
Зависи кога и с какво е захранила. Също зависи къде е. Както установихме например при мен всичко на Хип е по-евтино, отколкото в България, така че е възможно носенето да се обезсмисли. При мен например почти няма нищо с елда, а в някои страни е много разпространена за бебета. Малко повече информация ако дадеш може по-лесно да може някой да препоръча какво да занесеш.

# 52
  • Мнения: 120
Здравейте, искам да помоля мамите, които дават купешко кисело мляко, да споделят кои марки са хубави за дете на годинка?

# 53
  • Мнения: 1 326
Нашата педиатърка каза "Маджаров".Гърдите на малката се подуват от хормоните в купешките кисело и прясно мляко,яйца и меса.От това мляко не са се подували.Сега обаче давам "Хармоника" 3,6 - доволна е малката.  Laughing

# 54
  • Мнения: 3 595
С две ръце за Хармоника.

# 55
  • Мнения: 4 859
Започнах с Хармоника ,сега давам тези по БДС-Верея ,На баба... ,каквото има в магазина .Хармоника е истинско ,кисело мляко,аз го подслаждах с плод/бисквита,че малката не го харесваше натурално.

# 56
  • Мнения: X
Вкъщи ядем само Елена и това започнах да давам и на детето. Има добри отзиви за Елби и Герма, но при нас ги няма. Мисля, че Бор - чвор и Маджаров също стават.

А КМ директно от хладилника ли го давате? Дали е подходящо да се стопли по някакъв начин малко?

# 57
  • Мнения: 147
За Бор чвор не съм много сигурна, защото гледах един сравнителен тест на киселите млека с йод, точно то се оцвети, че съдържа нишесте.
Елена, Верея, Маджаров са хубави млека.
КМ го изваждам от хладилника сутринта да престои няколко часа на стайна температура и така го давам не го затоплям.

# 58
  • Мнения: 3 595
Ако не намеря Хармоника вземам Елби, наистина също е хубаво. Но за мен сиренето и млякото на Хармоника са най-добрите на българския пазар (като качество, а за мен и като вкус).

# 59
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Исках нещо произведено в БГ да взема, разтворима каша, пюренца Ганчев...не знам има ли и други бг марки.

Общи условия

Активация на акаунт