Тест за овулация - въпроси / тема 4 /

  • 54 735
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 7 645
следя ти и другата тема, ти си сериозно полудяла!  Hug  Crazy
Специално този на спортекс според мен не го бива. Аз лично не бих пробвала с него, просто не бих рискувала. Не знам какво може да стане, но и 1% да има да не е добро, не бих рискувала и точка.

моля те, почни да се притесняваш след още 3м неуспешни опити, сега спри

Следи си О, прочети за Базалната температура и почни и нея да си следиш ако искаш, но спри да говориш на мъжа ти за това, да се панираш и шашкаш и за каквото чуеш да пробваш, защото това са хаотични изстрели в морето.
Аз лично когато почнах бебеправенето бях толкова надъхана, толкова енергична и в постоянно настроение, че всеки един секс може да ми донесе бебе, толкова бях щастлива! Сега не съм де, но пак не бих пробвала всичко което чуя, тук във форума всеки си казва мнението, но то не е правилно винаги за всеки.
Не можете ли просто да се обичате в правилните дни и да си чакаш да дойде чудото?  newsm78

Ето дори при мен, дето имам толкова проблеми и дето ми е ясно, че ще правя инвитро скоро, всеки нов месец ми носи надежда, оптимизъм и радост, а като видя, че имам О съм окрилена от новата надежда.

Това нетърпение може да ти съсипе психиката, но остави това - мъжа ти може да реши, че това напрежение по някакъв начин те прави различна и може да реши, че иска да се върне старото време, в което си била спокойна и нормална Simple Smile

п.п. ако толкова искаш да направиш нещо, пусни си хормоните на щитовидната, пролактин, направи микробиология, изследвай се за хламидия, цитонамазка и т.н.т. за да видиш дали си напълно здрава Wink

# 736
  • Мнения: 176
Знам на моменти и аз се усещам като луда особено когато в главата ми постоянно изникват нови и нови въпроси Grinning мисля че си права за лубриканта. Няма да рискувам. Ще оставя всичко да се случва естествено и ще се надявам да стане. А ако не стане следващия месец и лубриканта ще влезе в действие : D

# 737
  • Мнения: 2 573
Колко хубаво обяснява  Hug Спокойно можеш да замениш някой лекари  Peace
Ти скоро ще си за тест, според календара ти  newsm78 дано да видиш двете чертички ,  Брайда  Praynig

# 738
  • София
  • Мнения: 7 645
не знам дали се вижда на календара ми, но вече имам 2 отрицателени, единия от които кръвен Simple Smile
Мерси все пак  Hug

# 739
  • Мнения: 176
Да брайда ти си наистина страхотна и си в голяма помощ ооне на мен. Благодаря за компетентните и изчерпателно мнения които даваш. И колкото и странно да звучи хубаво е да ти кажат кога тотално изперкваш за да се вземвш навреме в ръце и да сореш да побъркваш мъжа си както е в моя случай Grinning

# 740
  • Мнения: 2 573
Ооо, значи не съм те проверявала скоро  Whistling . Нищо не е сигурно докато не дойде деня. Надеждата крепи човек.
Днес видях положителен Шуър на 5 дена преди закъснение  newsm78 чудеса стават. 

# 741
  • Мнения: 176
Шуър чек отчита ли преди закъснение? Аз съм си взимала само от тези които са за ранно отчитане. Със шуър чек съм пробвала само след закъснение.

# 742
  • София
  • Мнения: 7 645
шуър със сигурност отчита на 12 ден от О, може жената да е имала маалко по-ранна О, кой знае.
Престо отчитат на 9-10 ден също, но все пак на толкова ранни ако са отрицателни не може съвсем да се вярва.
За разлика обаче от кръвния - определено може да му се вярва на 9-10 ден според мен и моя опит.
Има адски много теории за късни имплантации, но не знам до колко мога да разчитам на тях, по-скоро за мен истината е проста - кръвния тест на 10-ти ден, както и престото на 10-11ден са категорични.

Има мноого случаи, за това винаги е хубаво да се повторят нещата, ето защо вчера след кръвния, днес направих и едно престо - еми отрицателно е... няма какво повече да го мисля, като ми дойде чертая следващия месец и почвам наново, тъкмо си мислих ако съм забременяла какво ще го правя това лъвче, а съдбата може дева да ми е приготвила!

Така тррябва да мислим всички, защото иначе живота ни ще премине докато се самосъжаляваме!

# 743
  • Мнения: 176
А какви трябва да са резултатите от кръвния тест за да се каже че има бременност. Тук в нашите лаборатории като ги питаш нещо и те ти казват да идеш при личния лекар да ти ги разчете. Аз такъв за бременност никога не съм си правила но съм чела че стойностите трябва да са над 50 за ранна бременност. Така ли е?

# 744
  • Мнения: 6 451
В повечето лаборатории при над 5 се счита положителен.

# 745
  • Мнения: 2 573
Цифри, сметки, изчисления, графики, време, нерви, пари , Надежди ! И накрая. ..червеното чудовище . Нали тестовете за О.  са положителни, нали прегледа е отчел О ...какво още искат тия бебета  Crossing Arms О не съм следила с док, но всичко друго е вярно. Идния понеделник съм на преглед, ще направя и разните изследвания цито, микробиология и каквото е нужно и се надявам най-късно в сряда да направя цветна снимка. Това ще е последната надежда за тази година.  Praynig

# 746
  • Мнения: 176
Да аз също не мога да разбера защо не става. Уж всичко е наред. Има си овулация когато си трябва нямало проблеми с яйчниците и с матката. Имах едно успешно загнездване което беше биохимична бременост но все пак. Сега защо нищо не се опложда и загнездва

# 747
  • Мнения: 719
Да аз също не мога да разбера защо не става. Уж всичко е наред. Има си овулация когато си трябва нямало проблеми с яйчниците и с матката. Имах едно успешно загнездване което беше биохимична бременост но все пак. Сега защо нищо не се опложда и загнездва

Тялото ти не е машина за оплождане и загнездване! Има хиляди неща които могат да попречат..Някъде бях чела че шанса да забременееш е около 20 % през месеца. И това ако няма абсолютно никакви проблеми и в двамата партньори.
Забременяването не е математика, 2+2 не прави 4 тук Simple Smile

# 748
  • Мнения: 176
За съжаление май е така. Ще видим дали този месец ще ни посети щъркела. А има ли значение дали веднага след бебеправенето ставаш за душ? Аз лежа по гръб около половин час но не мога да не се измия. Дали е вярно и това за възглавничката под дупето?

# 749
  • София
  • Мнения: 7 645
Вчера ти отговорих - най-добре гледай колкото се може по-малко материал да изтича.
Има много примери и при двата начина, но по-сигурно е ако нищо не изтича.

Реално една сперма се втечнява за около 30мин, така че леженето поне 40мин за мен е закон, сигурна съм, че дава отражение и повече материал стига където трябва.
Всичко е на късмет, всичко, забременяването е една магия, за която са нужни 1001 съставки, в правилни пропорции и време Wink

Общи условия

Активация на акаунт