Хайде Холандки на новата тема!

  • 7 497
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 006
Сърдечен-ето ти едно мъжко списание-обаче има и клукини и много полезни съвети за спорт и хранене :)http://menshealth.nl/menshealth/show/

# 16
  • Мнения: 2 006
Христос воскресе!Желая на всички ви много здраве и любов  bouquet
Нямаше никой от вас днес в Хагската църква Crossing Arms
Времето се позатопли, та чакам оферти Hug

# 17
  • Мнения: 5 370
Сърдечен-ето ти едно мъжко списание-обаче има и клукини и много полезни съвети за спорт и хранене :)http://menshealth.nl/menshealth/show/
Dank je hartelijk, Mevrouwtje  bouquet  bouquet Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3 371
http://www.startpagina.nl/
тук има каквото ти дУша сака Crazy

# 19
  • Мнения: 1 645
Христос воскресе !!! Здраве,щастие и късмет на всички !!!

Миме
,ще ти пратя на лични.Няколко интернет магазина са са от които аз поръчвам и до сега не съм останала разочарована.

# 20
  • Мнения: 7 914
Здравейте момичета,
 аз пак съм сред вас след един гаден грип ! Че отгоре и на всичко вчера ми изпочупиха яйцата  easter Rolling Eyes


 Hug  bouquet

# 21
  • Мнения: 2 195
Христос воскресе!Желая на всички ви много здраве и любов  bouquet
Нямаше никой от вас днес в Хагската църква Crossing Arms
Времето се позатопли, та чакам оферти Hug
Ами аз много исках да отидем,обаче докато с намотаме стана 4 часа,така че ходихме до А-дам само  Confused

# 22
  • Мнения: 7 914
Пуснах една тема в"красива мама" ама никой не ми отговаря... сега ще питам и вас:
 Чували ли сте нещо за Vacu Well  ?
 Ето това преставлява:

# 23
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Това не е ли уред за отслабване, като е на принципа на затопляне и потене ???

# 24
  • Мнения: 2 195
Звездичка,такъв кораб не съм виждала досега  Shocked
Какво ще правите на 29-ти? Party
Моят иска да наемат някаква лодка с едни познати,но аз хич не съм навита.Притеснявам се за малкия  Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 7 914
Това не е ли уред за отслабване, като е на принципа на затопляне и потене ???

 Именно, ама се newsm78  дали ефекта( ако има такъв) няма да е временнен? Понеже все пак парички струва и не ми се дават на вятъра Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 7 914
Звездичка,такъв кораб не съм виждала досега  Shocked
Какво ще правите на 29-ти? Party
Моят иска да наемат някаква лодка с едни познати,но аз хич не съм навита.Притеснявам се за малкия  Rolling Eyes

 Тази година ще пропуснем празника! Rolling Eyes


mimkata
, защо се притесняваш за малкия? Мисля, че ще си изкарате страхотно на лодка! newsm10 smile3521

# 27
  • Мнения: 1 645
Звездичка,такъв кораб не съм виждала досега  Shocked
Какво ще правите на 29-ти? Party
Моят иска да наемат някаква лодка с едни познати,но аз хич не съм навита.Притеснявам се за малкия  Rolling Eyes
В петък вечерта задължително като всяка година ще излизаме по кръчми и дискотеки.В събота ще посрещнем майка ми и след това-не знам още ама най вероятно ще се юрнем по въртележки и сергии Laughing Laughing LaughingПриятели,кафенца...това,онова,програмата е всеки път еднаква.
По нататъка сме решили до Център паркс да идем и до Ефтелинг...ако някой иска да се присъединява да свирка.

# 28
  • Мнения: 3 371
Христос воскресе!Желая на всички ви много здраве и любов  bouquet
Нямаше никой от вас днес в Хагската църква Crossing Arms
Времето се позатопли, та чакам оферти Hug
ами честно да си кажа, последното място където бих отишла, ако съм в Хага, е на църква. колкото живот ми е останал май бих избрала да го прекарам в далеч по-приятните места за забавления, които предлага Хага.
да не се засегнеш сега, предлагам да си спретнем среща в Ротердам , примерно на ...кафе Grinning

# 29
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Белев, доста далеч ми е Хага и затова не бях там. Ходила съм само веднъж. Но ти разкажи как беше....

Звездичка, чувала съм за този уред, че много помага, но една съседка беше ходила в специализиран център, където е имала специална програма. А и уреда е бил до шията и е трябвало да е в легнало положение.   

Общи условия

Активация на акаунт