Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 24

  • 29 114
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 191
Гале- ня го държа гладен, давам, ама и аз се притеснявам от  много бързото качване. От 2500 на раждането за три месеца стана 6500. Другата седмица на консултацията ще видим как се нещата за този месец Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 23 162
трият записи и само емотикони. мен редовно ме затриват и после забравям че има нова тема  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 10 685
Да питам - тези 250 лв., които се дават "щедро" от държавата, в брой ли ги дават или по сметка и чака ли се?
Казаха ми, че само майката може да ги получи, таткото - не  Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 23 162
по сметка, при нас бащата подаде документите, приложихме моята сметка.
за месец някъде ги преведоха.

# 19
  • Мнения: 10 685
Мерси, Бамба Hug

# 20
  • Мнения: 985
И при нас таткото ги взе, но мисля, че кеш.
Благодаря за темата:)

# 21
  • Мнения: 3 191
Мен ме накараха да дам банкова сметка, още чакам....декларацията дадох преди около месец

# 22
  • Мнения: 11 475
И аз трябва да ходя да я свърша тази работа.... Само се чудя, при условие, че ми имат в системата банковата сметка от първия път, сега пак ли ще ме разкарват до банката.

# 23
  • Мнения: 39 248
Няма да ти искат втори път сметка. Да не забравиш и документите за детски да си набавиш.

# 24
  • Мнения: 11 475
Нямам право на детски, богати сме  Mr. Green

# 25
  • София
  • Мнения: 23 162
те щели да вдигат сумата над която дават детски?
само не знам сега колко е?

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
ние вече сме си у дома Rolling Eyes децата се позабавляваха много и ние покрай тях Simple Smile
Моме, и аз да потвърдя, че няма да ти искат втори път сметката щом я имат в системата Peace и ние сме богати за детски Confused сега изскочиха някакви статии, че на работещи родители като цяло ще гледат да ги махнат тези парични помощи и ще гледат по други начини да ги поощряват Rolling Eyes

# 27
  • Мнения: 39 248
От утре е 400 лева.

# 28
  • София
  • Мнения: 23 162
6м или 18 м гледат дохода назад?
аз лично предпочитам да нямам право на тях май  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 39 248
1 година назад.
Моме, ти нали си била в майчинство една година. Сега общият ви доход ще се раздели на 4. Иначе за първо дете детските са 37 лева , за второ 50.

Общи условия

Активация на акаунт