Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 24

  • 29 122
  • 748
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
точно и на мен не ми харесва сегашното положение и сериозно съм се замислила и се страхувам, че тук няма бъдеще за децата ми Rolling Eyes

# 46
  • София
  • Мнения: 6 302
Пак сериозни теми сте подхванали....  ooooh!

Амини, добре дошла  Heart Eyes

# 47
  • България
  • Мнения: 3 620
   Здравейте, моите принцеси днес стават на 1мес.Бяхме на първата консултация.Качили са по 1.300кг. Grinning и съответно 5см.и 4см.Сега са 3.800кг и 52см. и 4.100кг.и 53см.
 Виждах, че са пораснали,н и чак толкова не очаквах  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

# 48
  • Мнения: 10 685
Браво на бебките, Ирен!  Simple Smile Само на кърма ли са?
Ние вчера се мерихме контролно и нещо не е наддал както трябва - само 210 гр.за десетина дни...  Confused
Иначе се е издължил видимо, но и на тегло трябва да навакса, та му увеличихме АМ.

# 49
  • София
  • Мнения: 23 163
първите месеци много видимо растат, че и се променят.
и първите усмивки започват  Simple Smile

и са едни кротки и послушни  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 3 213
  Здравейте, моите принцеси днес стават на 1мес.Бяхме на първата консултация.Качили са по 1.300кг. Grinning и съответно 5см.и 4см.Сега са 3.800кг и 52см. и 4.100кг.и 53см.
 Виждах, че са пораснали,н и чак толкова не очаквах  baby_neutral baby_neutral baby_neutral

Ирен, с какво ги храниш тези деца ?  #Crazy Браво на принцеските и на мама !  Hug Hug Hug Чудесно наддават и сте доста по-големи от нас, а се родихте по-късно.  Laughing

Ние вчера станахме на 1 месец и също добре наддаваме. Младежът е 3250 кг, а принцеската 2990 кг - за периода от изписването на 04.06 са наддали по около 1 кг и по около 3 см на ръст. Още сме джудженца по 48 и 49 см, но имаме планове да станем манекенка и баскетболист.  Mr. Green

Бамба, като каза за първите усмивки...на мен младежът вчера ми се усмихна докато му пеех песничката за двете ръчички. Няма такова щастие !!!!  newsm03

# 51
  • Мнения: 11 477
Дребчо се усмихва блажено  пък като успее да свърши "голямата работа"  Laughing

# 52
  • София
  • Мнения: 1 928
Ирен, браво на бебките ти. Heart Eyes

Аз онзи ден водих "жабешкия хор" на консултация и момата е станала 4560 и 56см. а младежа 4890 и 56см.
Тази малката ми мома много е бойна, как шамари играчките и как им се"кара" голяма е забава.
ММ и голямата тръгват за морето, така им завиждаммммм.  Blush Blush

# 53
  • Мнения: 13 929
Чудесни мерки на всички близначета  Heart Eyes

Моите и те вървят като на Макси, дадоха ни кантар и утре ще ги измерим с ММ. За първия месец бяха качили около 600 грама.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Покрай вас забравих за кошмарния бебешки период и ми се прииска да гушна не едно, а две бебчета Simple Smile Майките на моми да заповядат на морето, отрано да се опознаем по сватски -:)

# 55
  • България
  • Мнения: 3 620
Аз ли съм с най-много моми - 3 на брой  Wink
Браво на бебките, Ирен!  Simple Smile Само на кърма ли са?

Ех, де да беше.....На смесено са, но те много ядат. Слагам ги при всеки удобен случай да сучат и освен това на 3-4 часа изяждат по 90-120мл. АМ. Лекарката каза, че първите 2-3 мес. позволява да качват по толкова, после ако продължават ще ги сложи на диета  Laughing
Имаме и усмивки , имаме и ревове. Вече взех да се притеснявам да ги извеждам сама навън, че като ревнат и двете сме чудо  Laughing

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Ирен, твоите мацки и на Фели юнаците май са на една дата родени  newsm78

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
като ревнат двете е страховито, няма да забравя като бяха на може би 6-7 месеца, един ден и двамата криви, мъкнах единия, бутах другия, редувах ги, накрая ми писна и ги оставих и двамата да крещят с все глас в количката, вървя и народът се обръща, един чичка вика: " То било хубаво да имаш деца...", една баба върви насреща и ме пита "Какво му е бе бабе, че така реве?", приближавайки се само констатира: " Ауууу, те били две!" и ме отписа. Докато се прибера ми се скъси живота, не, че е единствен случай това, ама се сетих за този ден Laughing

# 58
  • Мнения: 3 213
Аз тихичко ще си призная, че когато и двете се тръшкат а храня едното, другото го оставям да реве. Просто нямам избор. Вече ги слагам на шезлонга-люлка, но понякога и той не помага.  Rolling Eyes

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
ооо, и аз съм ги оставяла така, няма начин, пробвала съм като бебета ако храня едното, а другото реве с крак да люлея шезлонга и всякакви трикове, но не винаги имаше резултат Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт