Децата на АРТ технологиите, размисли и страсти 24

  • 30 776
  • 748
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 3 213
и в движение и в покой спят

много рядко някой ще се размрънка, но след една обиколка на градинката проблемът е решен

явно си зависи от децата, моите пък нощем будуват често - станах нощна птица и аз, обърна ми се режимът  Tired

# 496
  • Мнения: 14 594
Моите спят сега, а аз кукувицата си търся желязото  Crossing Arms

# 497
  • Мнения: 12 569
Амини, баткото сега на 2 год. е 11кг, така че съвсем не е зле кенгуруто.
Гале, жега е, но бебо отнася плувката. Пускам климатика и така ни е добре.
Кити,  имат си връзване за поза жабче, но тези слингове с халки- май няма как.

# 498
  • София
  • Мнения: 23 410

От известно време се питам къде ми е наборчето Bizi? Biziiii, затъжих се за теб. Да не ни изненадаш скоро с някоя блага вест Simple Smile
може да ена почивки сега лятото и да н еи се занимава с интернети  Rolling Eyes
аз изчезвам другата седмица също  Mr. Green sport027 grinning039

иначе я срещнах преди май две седмици, че ми е почти съседка, добре изглеждаше. буташе пазарска количка и колело някакво едновременно, почерпиха ни с кроасан и така  Simple Smile

# 499
  • Мнения: 43 224
Бамба, да не ви засечен с Дебеланчо някъде по южното черноморие?

# 500
  • София
  • Мнения: 23 410
ами там сме, пребиваваме при нашите и сутрин решаваме накой плаж да отидем.
от 25юли до 5 август.

# 501
  • Мнения: 43 224
Ние сме на Перла. Ако решиш да отскочиш обади се.

# 502
  • София
  • Мнения: 23 410
много навалица там  Rolling Eyes

# 503
  • Мнения: 43 224
Глупости. От към резиденцията е супер спокойно. Както си прецените де.

# 504
  • София
  • Мнения: 23 410
ще видим, то ние докато се намотаме и се оказваме на плажа към 11 часа поне.
имаме разпъване на катун, пък пространство ни трябва  Crazy

# 505
  • Варна
  • Мнения: 2 122
Бамби, ще ни изоставиш, а? Sad Сигме, Бамби, софийска и пловдивска дружина, ако дойдете на север, обадете се. Тъкмо ще се запознаем Simple Smile Не че с варненската се познаваме, де...

Последна редакция: ср, 13 юли 2016, 10:18 от gallizia

# 506
  • Пловдив
  • Мнения: 9 185
Звезди, и ние май сме на фаза кътници, щом голямото дето спи редовно пропищява нощем Rolling Eyes снощи даже при мен пребиваваше по едно време Laughing
ох, много жега слънчасахме Rolling Eyes
Бамба, Дебеланчо сигурно става по-късно, моите ранобудници колкото и да се мотам успявам рано да ги заведа на плаж Rolling Eyes

# 507
  • София
  • Мнения: 23 410
ами не, детето става рано и е готов бързо.
ние пием кафе, пък хапваме, пък нещо си да видим, да съберем багажи.

# 508
  • Мнения: 12 569
Ние тази година море няма да видим. То в квартала не можем да излезем, че огласяме всичко, пък камо ли да ни изтърпят в някой хотел  Laughing А нямам пари за даване само да сменим местоположението на лудницата.

# 509
  • UK
  • Мнения: 5 999
Бамби, ще ни изоставиш, а? Sad Сигме, Бамби, софийска и пловдивска дружина, ако дойдете на север, обадете се. Тъкмо ще се запознаем Simple Smile Не че с варненската се познаваме, де...
Гале, ние всеки сутрин, до обяда,  сме в Морската градина, първо се отбиваме в площадката за игра , там де . Та, ако искате и сте свободни, заповядайте Wink

Общи условия

Активация на акаунт