Отговори
# 30
  • Мнения: 724
Скрит текст:
СЕРИАЛИ в България, дано стане както казваш. И аз се надявам на това. Историята е различна и интересна, а и актьорите заслужават да им се даде шанс. В момента не следя други сериали, но е хубаво, че няма конкуренция. И друг път сме ставали свидетели на това как уж спират сериали, а после ги продължават.
 
Прекрасен избор за "По пътя на живота" Това ми е един от любимите сериали, но той и в този кратък вариант от 13 епизода е много добър. Гледа се леко и приятно, а според мен такава продължителност на сериалите е оптимална за летни заглавия. Успяват да ни разкажат историята без излишно разтакаване и локуми.  Даваш ми прекрасна идея за предстоящата ми отпуска. С удоволствие ще го изгледам, защото сериалите които съм превеждала, аз всъщност не съм ги гледала поради липса на време.

Още не съм гледала още 3 епизод, но ми е много интересна историята на Джан. Каква ли ще е бомбата в 4?
Оставаме с оптимизъм, че тази седмица при липсата на конкуренция "Колоритно" ще продължи.

                       
                   
Според мен ще му дадат шанс, няма как толкова обещаваща история, от която още почти нищо не са ни разказали, а са ни въвеждали в нея в първите три епизода, да приключи толкова бързо. Може би са се объркали точно с "Нека се разделим", който приключи с 5 епизода, а не става дума за "Колоритно", аз така си ги обяснявам нещата...
Изобщо вашият превеждащ екип с Bambitoo и останалите ми е любим! Вие преведохте два от най-любимите ми сериала - "По пътя на живота" и "Отново любов", винаги като се сещам за тези сериали, се сещам и за вас! Ако не бяхте Вие, явно имащи толкова добър вкус за сериали, нямаше да мога да им се нарадвам и нямаше да ми станат любими сигурно. И аз в момента не следя друг летен сериал, но продължавам да гледам "Гордиев възел" и "Статус на връзката: объркан", а наскоро приключих с "Пойраз Карайел". Но щом и ти се присъедини към малката фен-група на "Колоритно", разбрах, че явно имаме еднакъв вкус и ги усещаме кои сериали си заслужават повече от останалите. Сега само чакам да приключите с превода на "Отново любов", за да си го пусна отново за трети път с български субтитри (тъй като досега го гледах на живо онлайн, а след това и с руски превод сериите, които не сте превели). Hug

# 31
  • Мнения: 5 591
Привет !  Hug Hug Hug




Дано не ни спрат  хубавия сериал . 

# 32
  • Мнения: 3 748
 Hug Hug Hug Hug

Привет, момичета. Първо благодаря за превода  bouquet

Относно евентуален финал newsm78 дано да е грешка Praynig И аз като вас смятам, че филма има огромен потенциал и ще е ужасно несправедливо, ако не получи шанс и свърши без време.
5, 15, 20 - колкото епизоди, толкова- ще си ги догледам с най-голямо удоволствие  Peace

# 33
  • Мнения: 724
За щастие, информацията, че сериалът ни приключва, е грешна! Party  Crazy  Laughing
Днес във фейсбук страницата на "Колоритно" качиха снимка на нашата Селин (Ренк), държаща клапа, на която над номера на сцената (№28) пише с малки букви "7 blm", което аз ги превеждам като "7 bolum", т. е. "7 епизод". На снимката го оградих в червено:

# 34
  • Мнения: 469
Късно се включвам при вас,но дано да е за добро и да не ни спират все още сериалчето! И аз не съм гледала още 3 серия,но от първите 2 мога да кажа,че и на мен много ми допада и ще се радвам да ги погледаме още тия сладури.Да си призная Каан съм го гледала само в "Каква е вината на Фатмагюл" и бях доста резервирана към него,но тук образът е съвсем друг и пред мен се разкри един напълно друг актьор.В предишната си роля толкова го мразех,че дори не съм забелязала,че той бил наистина симпатяга.хахха hahaha
От написаното разбирам,че "Нека се разделим" е приключил вече така ли?Има ли превод на руски? И този другия,за който писахте "По пътя на живота",драма ли е или комедия?От къде могат да се гледат сериите? Хубав ден на всички!

# 35
  • Мнения: 724
Скрит текст:
Късно се включвам при вас,но дано да е за добро и да не ни спират все още сериалчето! И аз не съм гледала още 3 серия,но от първите 2 мога да кажа,че и на мен много ми допада и ще се радвам да ги погледаме още тия сладури.Да си призная Каан съм го гледала само в "Каква е вината на Фатмагюл" и бях доста резервирана към него,но тук образът е съвсем друг и пред мен се разкри един напълно друг актьор.В предишната си роля толкова го мразех,че дори не съм забелязала,че той бил наистина симпатяга.хахха hahaha
От написаното разбирам,че "Нека се разделим" е приключил вече така ли?Има ли превод на руски? И този другия,за който писахте "По пътя на живота",драма ли е или комедия?От къде могат да се гледат сериите? Хубав ден на всички!
Добра дошла, JANLINA! Hug
И аз Каан преди не го харесвах, в "Kayip" също не ми допадна (въпреки че гледах само първите пет-шест серии и не бива да си правя изводи за целия му образ), но тук наистина го преоткрих като теб, много добре се справя, ролята на Джан е създадена за него! А и със Селин Шекерджи (Ренк), с която е и в реала, се справят много добре като двойка. Много се кефя на такива двойки, които са влюбени в живота и ги канят да участват в общ проект, това е наистина много голям плюс за подобни проекти, последният, който гледах, е "Пойраз", там Бурчин и Илкер също са заедно.
"Нека се разделим" приключи, да, доколкото знам има превод на руски, ето тук: http://vbox7.com/playlist:2210926
А "По пътя на живота" е медицинска драма с участието на Нур Фетахоулу, Енгин Йозтюрк, Ипек Карапънар и Бурак Ямантюрк в главните роли, наистина си заслужава и е само 13 епизода, въпреки че можеха да покажат наистина още много, но пусти рейтинги. ooooh! Можеш да го гледаш в профила на Bambitoo тук: http://vbox7.com/playlist:2092950

# 36
  • Мнения: 3 748
Жани, каква приятна изненада, че те намирам и тук  Hug

А с това изненадите не свършват- ще си гледаме сладурите и филма няма да свърши Party СЕРИАЛИ в България   bouquet благодаря за новината.
За Каан и Селин и моето мнение се препокрива с вашето, страшно сладки и много чаровни са.Каан го преоткрих за разлика от "Kayip", където ми беше откровенно противен и от първия до последния епизод си остана такъв, тук направо е наслада да го гледа човек  Simple Smile

Съгласна съм и с казаното по повод Каан/Селин  и Илкер/Бурчин.Със сигурност е по-лесно за тях да пресъздават емоциите и чувствата на героите си, при положение, че чувствата са си съвсем реални.Изглежда правдоподобно и при двете двойки и затова и в двата сериала химията между главните герои е на лице  Peace

"По пътя на живота" не съм го гледала, но може би, ако намеря време ще му хвърля един поглед. hahaha Аз и за Ask yeniden (Отново любов) все се каня, ама да видим кога ще успея. Особено пък след септември като започне сезона на Пойраз, но пък ще си имам сериали в резерв.

Малко снимки


# 37
  • Мнения: 724
Скрит текст:
Жани, каква приятна изненада, че те намирам и тук  Hug

А с това изненадите не свършват- ще си гледаме сладурите и филма няма да свърши Party СЕРИАЛИ в България   bouquet благодаря за новината.
За Каан и Селин и моето мнение се препокрива с вашето, страшно сладки и много чаровни са.Каан го преоткрих за разлика от "Kayip", където ми беше откровенно противен и от първия до последния епизод си остана такъв, тук направо е наслада да го гледа човек  Simple Smile

Съгласна съм и с казаното по повод Каан/Селин  и Илкер/Бурчин.Със сигурност е по-лесно за тях да пресъздават емоциите и чувствата на героите си, при положение, че чувствата са си съвсем реални.Изглежда правдоподобно и при двете двойки и затова и в двата сериала химията между главните герои е на лице  Peace

"По пътя на живота" не съм го гледала, но може би, ако намеря време ще му хвърля един поглед. hahaha Аз и за Ask yeniden (Отново любов) все се каня, ама да видим кога ще успея. Особено пък след септември като започне сезона на Пойраз, но пък ще си имам сериали в резерв.

Малко снимки


Раче, благодаря за снимковия материал! Нямам търпение вече да дойде утре вечер, че за първи път като хората да изгледам серия от "Колоритно" на живо онлайн в сайта на ATV. Някой друг има ли такива планове, че да коментираме тук заедно? Rolling Eyes
Иначе за "По пътя на живота" и "Отново любов" - няма да сбъркаш, който и от двата да изгледаш! И аз го чакам "Пойраз" с нетърпение, мисля, че ще гледаме много промени в новия сезон и въобще сериалът ще придобие значително различен облик от познатия. Да се надяваме обаче промените да са за по-добро. Аз не че се съмнявам, де! Mr. Green

# 38
  • Мнения: 6 604
Здравейте!

Сериали в България, Лава, Раче Hug Hug Hug

Благодаря ви споделеното. Радвам се, че темичката ни живна.

Жани, добре дошла при нас! Hug

Сериали в България
Скрит текст:
Благодаря ти за хубавите думи за нашия екип. Усилено работим по „Отново любов“, ама то много серии много нещо и все над два часа. Направо ни разказаха играта. Много е свеж сериала, много е смешен, но наистина смятам, че го продължиха прекалено като за комедия. За пълнеж вкараха повече драма, а мен ме кефят смешните моменти, защото им се получават много добре. Очевидно е че имаме еднакъв вкус към сериалите, което ме радва.
„Статуса“ и аз го гледах с кеф, даже пишеше че ще има продължение : „Статус на връзката: Женени“, но май няма да стане, защото мернах някъде, че Памир Пекин/Мурат  играе в нов сериал, а Еда Едже и тя планирала нов проект. Нямам много време напоследък и не следя новините. „Пойраз“ ми се иска да гледам, но просто досега не съм имала време, но е в списъка ми с желания, дано му дойде ред. Иначе през миналия сезон гледах и „Счупени парчета“, който не знам дали ще продължа с третия му сезон, също така „Любов под наем“ и „Черна любов“. Последния  трябва да го довърша, защото ми останаха около 7-8 серии от 1 сезон. От другата седмица съм в отпуск и ги почвам, пък ще видим докъде ще ги докарам.
Да кажа и за  "Kayip"/“Загуба“. На мен самия сериал ми е слабост. Да, героя на Каан Ташанер там не беше особено симпатичен, но мисля че той перфектно се справи с ролята на безхарактерен и слаб мъж. Но сериала като замисъл, като сюжет и като актьорска игра е завладяващ и си струва да се гледа. Нещо абсолютно различно от всичко, което са правили турците. Той също стана жертва на рейтинга и накрая някои работи леко ги претупват, но поне историята е завършена.

Снимките от 4 епизод във видеовариант

https://vk.com/rengarenkdizi?z=video-116403266_456239116%2Fe1a90 … l_wall_-116403266

На снимачната площадка очевидно е весело. Извинявам се, ако повтарям някои фотки, но както казва Мечо Пух: Колкото повече - толкова повече.














Един забавен момент от 3 епизод

Ренк и Джан: Извинението се приема

https://vk.com/rengarenkdizi?z=video-116403266_456239101%2F2e6d4 … l_wall_-116403266


Ренк: Какво се опитваш да кажеш?
Джан: Ами казах… Какво трябва да кажа?
Ренк: Не чух добре.
Джан: Извинявай!
Ренк: Какво?
Джан: Извинявай!
Ренк: Не разбрах?
Джан: Извинявай!
Ренк: Добре, извинението се приема.

"В доверието няма копче за включване и изключване и с едно натискане всичко да се нареди."



"Тъкмо си казвам: О, Боже, какъв хубав човек и ти веднага започваш да се държиш зле."



"Защо непрекъснато се опиваш да се държиш като лошо момче? Ти си добро момче, не прави така."



Има и озет, но засега само на турски, при това на снимка и транслатора не може да ни е от помощ.
Ако има някой разбиращ турски, да помага.



Ще опитам и аз утре вечер да гледам , хубавото е че  канала АТВ го имам и на цифровата, но с моя турски колко ще схвана е друг въпрос.

Хубав ден на всички, които наминат!
Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower

# 39
  • Мнения: 724
Скрит текст:
Здравейте!

Сериали в България, Лава, Раче Hug Hug Hug

Благодаря ви споделеното. Радвам се, че темичката ни живна.

Жани, добре дошла при нас! Hug

Сериали в България
Скрит текст:
Благодаря ти за хубавите думи за нашия екип. Усилено работим по „Отново любов“, ама то много серии много нещо и все над два часа. Направо ни разказаха играта. Много е свеж сериала, много е смешен, но наистина смятам, че го продължиха прекалено като за комедия. За пълнеж вкараха повече драма, а мен ме кефят смешните моменти, защото им се получават много добре. Очевидно е че имаме еднакъв вкус към сериалите, което ме радва.
„Статуса“ и аз го гледах с кеф, даже пишеше че ще има продължение : „Статус на връзката: Женени“, но май няма да стане, защото мернах някъде, че Памир Пекин/Мурат  играе в нов сериал, а Еда Едже и тя планирала нов проект. Нямам много време напоследък и не следя новините. „Пойраз“ ми се иска да гледам, но просто досега не съм имала време, но е в списъка ми с желания, дано му дойде ред. Иначе през миналия сезон гледах и „Счупени парчета“, който не знам дали ще продължа с третия му сезон, също така „Любов под наем“ и „Черна любов“. Последния  трябва да го довърша, защото ми останаха около 7-8 серии от 1 сезон. От другата седмица съм в отпуск и ги почвам, пък ще видим докъде ще ги докарам.
Да кажа и за  "Kayip"/“Загуба“. На мен самия сериал ми е слабост. Да, героя на Каан Ташанер там не беше особено симпатичен, но мисля че той перфектно се справи с ролята на безхарактерен и слаб мъж. Но сериала като замисъл, като сюжет и като актьорска игра е завладяващ и си струва да се гледа. Нещо абсолютно различно от всичко, което са правили турците. Той също стана жертва на рейтинга и накрая някои работи леко ги претупват, но поне историята е завършена.

Снимките от 4 епизод във видеовариант

https://vk.com/rengarenkdizi?z=video-116403266_456239116%2Fe1a90 … l_wall_-116403266

На снимачната площадка очевидно е весело. Извинявам се, ако повтарям някои фотки, но както казва Мечо Пух: Колкото повече - толкова повече.














Един забавен момент от 3 епизод

Ренк и Джан: Извинението се приема

https://vk.com/rengarenkdizi?z=video-116403266_456239101%2F2e6d4 … l_wall_-116403266


Ренк: Какво се опитваш да кажеш?
Джан: Ами казах… Какво трябва да кажа?
Ренк: Не чух добре.
Джан: Извинявай!
Ренк: Какво?
Джан: Извинявай!
Ренк: Не разбрах?
Джан: Извинявай!
Ренк: Добре, извинението се приема.

"В доверието няма копче за включване и изключване и с едно натискане всичко да се нареди."



"Тъкмо си казвам: О, Боже, какъв хубав човек и ти веднага започваш да се държиш зле."



"Защо непрекъснато се опиваш да се държиш като лошо момче? Ти си добро момче, не прави така."



Има и озет, но засега само на турски, при това на снимка и транслатора не може да ни е от помощ.
Ако има някой разбиращ турски, да помага.



Ще опитам и аз утре вечер да гледам , хубавото е че  канала АТВ го имам и на цифровата, но с моя турски колко ще схвана е друг въпрос.

Хубав ден на всички, които наминат!
Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower
Дъга,
Скрит текст:
Определено "Ask Yeniden" е по-дълъг от останалите сериали, но доколкото знам, за последно преведохте 45 епизод, който може да се каже, че е един от последните по-забавни и смешни. След това Ертан ще си върне паметта и ще започне да си отмъщава за всичко на Зейнеп и Фатих, такива мръсотии ще сътвори, че... Даже до затвор ще се стигне! Но, разбира се, и в тези по-драматични серии, пак ще има комедийни нотки, особено от 51 нататък. Мукаддес ще направи нещо наистина неочаквано от нея в 52, с което вече ще отхвърли всички съмнения, че се прави на оздравяла и на заобичала Зейнеп. След това ще има още малко драма в 56, но всичко друго ще си е по реда, а именно - забавно. За мен като за пълнеж сценаристите вкараха само 55 серия, но пък тя ще бъде съдбовна за финала на сериала. Изобщо има още интересни неща да се случват.
Иначе за мен от романтичните комедии единствено "Статус"-а ми е толкова забавен и интересен, колкото и "Отново любов". "Любов под наем" се опитах да го загледам, изгледах първите седем серии, но така и не ме грабна с абсолютно нищо, много бавно започна да се развива действието и нищо съществено не се случваше, много преиграваха някои актьори... Аз на "Счупени парчета" изгледах първите 21 серии с субтитри, след това спряха да го превеждат, а по телевизията сериали не мога да гледам вече, не издържам на досадните реклами и рязане на сериите.
Ха-ха, някои от тези реплики в трети епизод ги знам, а някои сега си ги изясних благодарение на снимките!
Ето какво разбрах аз от резюмето за 4 епизод:
Пътищата на Ренк и Джан този път наистина ли ще се разделят?

Еге започва да следи изкъсо поведението на влюбения Ийт, но в един момент самият той ще се окаже в същата позиция с Неше. Междувременно бившата съпруга на Джан продължава да му създава неприятности и да усложнява живота му. Семейството на Джан се опитва да му помогне в решаването на проблемите. Но всъщност най-големият проблем на Джан е дали Ренк ще се върне в живота му!

Връщайки се в хотела, Ренк отново се изправя лице в лице с Арас. Той ще се опита отново да я убеди да дадат още един шанс на отношенията им, което след отхвърлянето ѝ от Джан, ще я обърка още повече. Майката на Ренк Зеррин и продуцентът Зеки още повече ще усложнят живота ѝ с поведението си.

Сестрата на Джан - Дерин, ще събере смелост и ще сподели пред семейството си за чувствата си към Парс. Но, за съжаление, няма да получи очакваната от най-близките ѝ подкрепа. Парс, като типичен флиртаджия, се мотивира още повече от нежеланието на Седеф да общува с него и така продължава да я преследва, като накрая успява да я омае.

Въпреки дълговете на бившата съпруга на Джан, която тя му е оставила, той взема решението да продаде проекта "Весело детско село" (Mutlu Cocuk Koyu) (това не схванах какво е, сигурно е онова място, на което в трета серия Джан и Ренк отидоха заедно). Разбирайки за това, Ренк, Ийт и Еге ще се опитат да намерят друго решение на проблема му. Междувременно Джан най-сетне ще разкрие пред Ренк защо няма доверие в жените и ще ѝ разкаже за бившата си съпруга.

Ще се появи жена, която ще стане причина за "изневяра" на Арас към Ренк. Саадет ще изпита необясними чувства към него и ще стане причина за още по-голямото объркане на Ренк (това става ясно и от трейлъра, в него тя казва на Ренк, че Арас наистина ѝ изневерява, очевидно искайки да ги раздели, за да остане Арас за нея).

Последна редакция: пт, 19 авг 2016, 12:03 от СЕРИАЛИ в България

# 40
  • Мнения: 6 604
Сериали в България, браво на теб. Справил си се прекрасно с превода на резюмето. /Нали не греша, че си мъж?/
Очаква ни наистина много интересен епизод довечера, нямам търпение.

Скрит текст:
За "Отново любов" си прав, всъщност аз в момента превеждам 57 епизод, почти на финала съм. Само дето аз превеждам половината на всеки епизод , а останалата я преглеждам само по диагонал да разбера какво е станало, защото нямам време. На моменти малко прекаляват с монолозите на Айфер и Шахзимент. То и главните герои нямат толкова сцени и толкова реплики, колкото тези двечките. Такива герои, страдащи от логорея са ужаса на преводача. Joy Joy Вярваш ли ми, че е имало две страници монолог на Айфер. Направо кошмар #2gunfire А сега като стана и мафиотка.... Актрисата обаче е голяма работа. Този сериал ме накара да харесам много Йозге Йозпиринджи и да открия колко добър комедиен актьор е Буура Гюлсой, когото много харесвам, но съм виждала само в сълзливи роли досега. Спирам да спамя, защото вече досадихме на момичетата. Praynig

На Абдюш много му липсват неговите зрители? А той липсва ли ви?

                   

# 41
  • Мнения: 724
Скрит текст:
Сериали в България, браво на теб. Справил си се прекрасно с превода на резюмето. /Нали не греша, че си мъж?/
Очаква ни наистина много интересен епизод довечера, нямам търпение.

Скрит текст:
За "Отново любов" си прав, всъщност аз в момента превеждам 57 епизод, почти на финала съм. Само дето аз превеждам половината на всеки епизод , а останалата я преглеждам само по диагонал да разбера какво е станало, защото нямам време. На моменти малко прекаляват с монолозите на Айфер и Шахзимент. То и главните герои нямат толкова сцени и толкова реплики, колкото тези двечките. Такива герои, страдащи от логорея са ужаса на преводача. Joy Joy Вярваш ли ми, че е имало две страници монолог на Айфер. Направо кошмар #2gunfire А сега като стана и мафиотка.... Актрисата обаче е голяма работа. Този сериал ме накара да харесам много Йозге Йозпиринджи и да открия колко добър комедиен актьор е Буура Гюлсой, когото много харесвам, но съм виждала само в сълзливи роли досега. Спирам да спамя, защото вече досадихме на момичетата. Praynig

На Абдюш много му липсват неговите зрители? А той липсва ли ви?

                   
Да, да, мъж съм. Принципно създадох този профил тук за целия екип на блога ни, но почти винаги само аз си пиша. Радвам се, че резюмето ти е харесало.
Скрит текст:
На мен пък не ми е правило впечатление, че Айфер и Шахзи имат толкова много монолози... Сега от теб разбирам. Ами те толкова смислени неща говорят, че аз явно не съм разбирал колко дълго говорят! Joy Аз също ги заобичах адски много Йозге и Буура именно от "Отново любов", преди това и двамата не ги долюбвах много-много. Според мен ролите им на Зейнеп и Фатих са най-добрите им от всички предишни досега. Мога само да кажа, че те очаква приказен финал! Peace Simple Smile
С това козле се сетих за агънцето от "Пойраз" на Ташко (момичета, които са гледали сериала, ще ме разберат). Надявам се, че сега Памук (май така се казваше агънцето) се е преродило в Абдюш, та да не го мислим нито ние, нито Ташко!  Flutter

# 42
  • Мнения: 724
Снощи някой гледа ли епизода? Аз да и много ми хареса! Crazy

Въпреки че рейтингът не е отличен, пак е много по-висок от този миналата седмица, с почти цял процент Whistling
TOTAL: 7 място; 2.00% рейтинг
AB: 8 място; 1.78% рейтинг
ABC1: 8 място; 1.86% рейтинг

А ето и трейлърът към пети епизод (не пише "финал", така че официално може да си отдъхнем):



ПРЕВОД:
Парс: - Ще се омъжиш ли за мен?
Седеф: - В най-неочаквания момент ще ти отмъстя!
Сефеф: - Значи ще довършим Парс!
Ийт: - Ех, бе! Ех, бе!
Еге: - Държиш се, сякаш нищо не се е случило! Аз целунах момичето, бе!
Седеф: - Целуна ли те?
Джан: - Посветих градината си на теб, ти се смя, тъжа, беше с мен навсякъде, стана част от моите мечти! Ако кажа, че те обичам, ще дойдеш ли?

Явно Джан първи ще разкрие чувствата си пред Ренк, противно на очакванията (поне моите, де)! Party  Blush

# 43
  • Мнения: 3 748
Уф, аз не съм гледала 4-ти, защото през седмицата не намерих време да изгледам еп.3 на руски, но утре мисля да си изгледам епизода най-после.А след това ще чакам руския превод и на 4 еп.

Много интересен фрагман за пети епизод са ни заформили Peace

Благодаря за превода  bouquet

# 44
  • Мнения: 6 604
                       Здравейте! wavey wavey wavey

Най-после 4 епизод е преведен на руски.

https://vk.com/feed?z=video-83475167_456239573%2F04d59bf706f031f … _-83475167_214444

А също и тук.

http://turk-sinema.ru/serial/50-raznocvetnyy-2016.html



Руските дружки съвсем зарязаха инфото за сериала.  В сайта на АТV намерих това като резюме на 5 епизод, но днес транслатора не е много любезен и не можах да разбера кой знае колко.

                              "Seni seviyorum desem, gelir misin?"

Can yine kızdırdığı Renk'in gitmesine bu kez izin vermez ve onu zorla alıkoyar. Renk her ne kadar direnir görünse de Can'ın onu sahiplenmesi çok hoşuna gitmiştir. Bu sırada bir mafya babası, Can ve Renk'in evine, vurulan has adamını ameliyat ettirmek üzere getirtir. Bu beklenmedik macera Renk ve Can arasındaki yakınlaşmanın artmasına sebep olacaktır. Ailesinden gizli Pars'la buluşan Derin, hayatının en güzel gecesini geçirir. Fakat Pars için durum hiç de öyle değildir. Derin'in kendisini Pars'la görüşebilmek için kullandığını anlayan Yiğit ise perişan durumdadır. Öte yandan Sedef de Pars'ın yaptığı korkunç şakanın etkisiyle kırgın, öfkeli ve Pars'tan intikam alma peşindedir. Neşe'ye verdiği öpücüğün karşılığında hiç beklemediği bir tepki, daha doğrusu tepkisizlik gören Ege ise kendini kötü hissetmektedir. Neşe'yle konuşabilmek üzere sete gider ve yaşanan olaylar sonucunda kendini birden oyunculuk yaparken bulur. Öte yandan Aras Renk'in bir veterinerle ilişkisi olduğunu, üstelik kendisini bu adama Zeynep öğretmen olarak tanıttığını öğrenir. Renk'i kendisine çekebilmek için Zerrin'in de yardımıyla Renk'in hayatının göbeğine yerleşir. Ancak Aras'ın kendisine kalmasını isteyen Saadet bu gidişten hiç memnun değildir.


И малко фотки.












Приятен петък! Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover Flowers Sunflower


Допълвам се. Изкритикувах рускините, че не действат и те се размърдаха веднага и преведоха резюмето.

                   Кратко съдържание на 5 епизод
                           Шокиращо признание
Джан , който отново успява да ядоса Ренк, този път няма да позволи да си отиде, макар че ще му бъде трудно да я удържи. Колкото и да се съпротивлява обаче Ренк, на нея й е приятно, че е толкова скъпа за Джан.
В същото време един от наа-важните хора на мафията довежда в дома на Джан ранен, за да му направи той операция. Това неочаквано приключение ще стане причина Джан и Ренк да се сближат още повече.
Дерин тайно се среща с Парс и прекарва най-прекрасната нощ в живота си. Но за Парс не е така. Игит разбира, че Дерин го използва, за да може да се среща с Парс и много се ядосва.
От друга страна Седеф е обидена и ядосана на Парс, че си е направил лоша шега с нея и решава да му отмъсти.
Еге, който целува Неше, я тя не реагира по никакъв начин на това също се чувства зле. Той отива на снимачната площадка, за да се поговори с Неше, но става така, че той самият е принуден да играе роля.
От друга страна Арас разбира, че Ренк се среща с ветеринаря и че се е представила пред него като учителката Зейнеп. Той възнамерява да си върне Ренк и отново да бъде с нея с помощта на Зерин. Но Саадет иска той да остане с нея и изобщо не е доволна от тази ситуация.

Последна редакция: пт, 26 авг 2016, 13:30 от * Дъга

Общи условия

Активация на акаунт