Отговори
# 60
  • Мнения: 469
Някой знае ли какво се случва със сериалчето ни?Изгледах до 4 серия с руски суб.оттам насетне не намирам нито с руски нито нищо...Ако знаете от къде мога да гледам 5 серия,а май има и 6 вече или?

# 61
  • Мнения: 724
Някой знае ли какво се случва със сериалчето ни?Изгледах до 4 серия с руски суб.оттам насетне не намирам нито с руски нито нищо...Ако знаете от къде мога да гледам 5 серия,а май има и 6 вече или?
JANILINA, нашето сериалче за съжаление стана съвсем друго сериалче... Вече ще се казва "Kacin Kurasi" (което дори транслейтът не може да преведе на български), Каан Ташанер (Джан) напусна екипа, почти всички останали актьори - също. Остават само Селин Шекерджи (Ренк), Ибрахим Кендиржи (Ийт) и Аджеля Деврим Йълхан (Седеф). Сценаристи и режисьори също са напуснали, дошли са нови. Действието вече ще се развива в Истанбул. Изключително гадно се получи!  Cry Close Crossing Arms ooooh!

# 62
  • Мнения: 469
Добре де,ама снимат ли,излъчват ли в момента?Вече май няма да е комедия,а клони към драма... Мисля,че в този му вид няма да продължа да гледам.Струва ми се,че бързо ще изгубят и интереса на всички....

# 63
  • Мнения: 724
Добре де,ама снимат ли,излъчват ли в момента?Вече май няма да е комедия,а клони към драма... Мисля,че в този му вид няма да продължа да гледам.Струва ми се,че бързо ще изгубят и интереса на всички....
Продължават, да, колкото и странно да изглежда - като напълно нов сериал, с почти напълно нов актьорски състав, с нови режисьори и сценаристи, с ново заглавие. Не, жанрът продължава да бъде романтична комедия, но за мен това ще бъде напълно друг сериал. Само една Ренк и двама второстепенни стари персонажи остават. Всичко друго е ново!  Confused

# 64
  • Мнения: 3 748
Добре де,ама снимат ли,излъчват ли в момента?Вече май няма да е комедия,а клони към драма... Мисля,че в този му вид няма да продължа да гледам.Струва ми се,че бързо ще изгубят и интереса на всички....
Продължават, да, колкото и странно да изглежда - като напълно нов сериал, с почти напълно нов актьорски състав, с нови режисьори и сценаристи, с ново заглавие. Не, жанрът продължава да бъде романтична комедия, но за мен това ще бъде напълно друг сериал. Само една Ренк и двама второстепенни стари персонажи остават. Всичко друго е ново!  Confused

Ужас и безумие Laughing Колкото и да харесвам Селин и Серхат не знам дали ще го гледам. Имах друга нагласа, харесвах си филма, но сега си е напълно нов сериал Crazy

# 65
  • Мнения: 724
Добре де,ама снимат ли,излъчват ли в момента?Вече май няма да е комедия,а клони към драма... Мисля,че в този му вид няма да продължа да гледам.Струва ми се,че бързо ще изгубят и интереса на всички....
Продължават, да, колкото и странно да изглежда - като напълно нов сериал, с почти напълно нов актьорски състав, с нови режисьори и сценаристи, с ново заглавие. Не, жанрът продължава да бъде романтична комедия, но за мен това ще бъде напълно друг сериал. Само една Ренк и двама второстепенни стари персонажи остават. Всичко друго е ново!  Confused
+1
Ужас и безумие Laughing Колкото и да харесвам Селин и Серхат не знам дали ще го гледам. Имах друга нагласа, харесвах си филма, но сега си е напълно нов сериал Crazy

# 66
  • Мнения: 724
Добре де,ама снимат ли,излъчват ли в момента?Вече май няма да е комедия,а клони към драма... Мисля,че в този му вид няма да продължа да гледам.Струва ми се,че бързо ще изгубят и интереса на всички....
Продължават, да, колкото и странно да изглежда - като напълно нов сериал, с почти напълно нов актьорски състав, с нови режисьори и сценаристи, с ново заглавие. Не, жанрът продължава да бъде романтична комедия, но за мен това ще бъде напълно друг сериал. Само една Ренк и двама второстепенни стари персонажи остават. Всичко друго е ново!  Confused
Ужас и безумие Laughing Колкото и да харесвам Селин и Серхат не знам дали ще го гледам. Имах друга нагласа, харесвах си филма, но сега си е напълно нов сериал Crazy
+1

# 67
  • Мнения: 6 604
Здравейте и от мен! wavey wavey wavey

Превода на "Колоритно" май го пя попа. За 5 епизод в руския контакт очевидно не са успели да съберат необходимата сума и въпреки, че са го превели са го пуснали само на платилите. 6 епизод  вероятно изобщо не са го превеждали. Така че май няма да го гледаме. То няма и смисъл. Аз нищо не разбрах, това съвсем нов сюжет ли ще е, или ще има нещо общо с „Колоритно“, защото май героинята на Селин Шекерджи пак ще се казва Ренк. Прочетох различни информации.
 
Ето го и фрагмана на 1 епизод на „KacınKurası“




И с превод на руски

https://vk.com/search?c%5Bq%5D=%D1%81%D0%B5%D1%80%D1%85%D0%B0%D1 … t_-65509383_23714

Заглавието се затруднявам и аз да го преведа от руски, но примерно разбирам го като: „Майсторът“ „Талантливият“ „Ловкият“, „Опитният“ или нещо от сорта. Повече ми прилича на комедия и изглежда доста свежо. Серхат Теоман е страшен симпатяга. Премиерата е на 23 септември, отново в петък, когато конкуренцията ще е жестока в компанията на завръщащият се с втори сезон“Любов под наем“ и  „ Научи ме да обичам“ с Кадир Догулу. Може пък този път да имат късмет, пък ако има превод на руски с удоволствие ще го погледна.

                        

Фотки от 1 епизод












Слагам и едно видео, в което говорят за сериала и има интервю със Серхат Теоман. Някой разбиращ турски ако ни каже за какво си говорят, ще му бъдем много благодарни. Аз нищо не вдянах, освен че скоро ни очаква "чок сюрприз".

https://vk.com/turk_dizi1?z=video134506290_456239208%2F120cc31f8 … pl_wall_-48367274

Сега пък открих това, което било подсказка за сююжета.

Преди 6 месеца Ренк е погребала сърцето си в Измир и сякаш е в траур. Душата й е наранена, а сърцето разбито и Ренк изцяло се отдава на работата си и не забелязва нищо друго около себе си. Буквално се превръща в робот, който всеки ден прави едно и също.....

Докато се мотая, вие сте публикували два поста. Ако се повтарям, моля да ме извините. Отивам да ви чета.

Приятна вечер на всички!

Последна редакция: пн, 19 сеп 2016, 21:30 от * Дъга

Общи условия

Активация на акаунт