Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 22

  • 123 725
  • 788
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Мислех ,че съм се записала в темата хмм  Peace
От днес вече съм в редиците надявам се ,онзи ден си правих от месото в буркани става супер .

# 31
  • Мнения: 802
Уф, аз май няма да довърша диетата. Със съня нямам проблеми, но съм много нервна и излишно заядлива. Лятото винаги ми се изсушава много кожата на стъпалата, но сега и там и нагоре до коляното. Чак петите ме болят. Много некомфортно. До края на жегите ще почнат и да се цепят петите сигурно  Sad

Днес за малко да наруша режима драстично, но успях да се удържа. Надявам се поне до неделя да устискам, да видя дали ще има някакъв резултат втората седмица.

Менюто днес
- кафе с 2 ч л кокосов крем
З- 2 яйца на очи, масло поръсено със самардала, краставица; 1 НВ шоко бонбон
О- варени пилешки дробчета, масло поръсено със самардала, домати
СЗ-  2 дробчета с майонеза, 1 НВ шоко бонбон, шепа орехи  
В- печени на скара 3 кюфтета, сланина, чушки; салата домати и краставици

Довечера ще допиша менюто, но се чудя дали да не си го пиша в другата тема, че тук май само обърквам новите  newsm78 Дописах  Simple Smile

Последна редакция: пт, 15 юли 2016, 10:16 от z.2012

# 32
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Добър ден и от мен! Аз на килограми не съм мръднала, най-много 2 да са, обаче като, че ли изглеждам по прибрана.
Ще меря дънки/рокля на 31.07 Blush
Отчет: 6 обиколки на стадиона и веднага след това във фитнеса крака и корем. Ходене на бърз ход около 2 км.

Храната:
след тренировка 80 грама авокадо+50 пастърма+1 яйце
обяд и вечеря около 400 грама бекон+125 Бри
Знам, че Бри -то не е разрешено Blush

# 33
  • UK
  • Мнения: 727
Z.2012 на какво отдаваш това изсъхване на кожата?
 Аз физически се чувствам страхотно. Ядат ми се лошотии отвреме навреме, но желанието ми да изглеждам добре за момента надделява. Да видим до кога Whistling

# 34
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Забравих да се похваля и с новата си придобивка
https://www.google.bg/search?q=%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1 … j848K1umJPXNtM%3A

# 35
  • UK
  • Мнения: 727
Е, супер е  Laughing Само това ми липсва в колекцията...имам пудовки и TRX  Crazy

# 36
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Е, супер е  Laughing Само това ми липсва в колекцията...имам пудовки и TRX  Crazy

Пудовка, гири 2 комплекта, дъмбел, тежести за ръце/крака и понеже съм изключително грижовна към мъжа ми и той не ми отказва нищо, което ще допренесе за душевния ми мир, който много бързо и лошо се влияе от външния ми вид...за съжаление

# 37
  • Мнения: 802
Свидничка, на ЕГН-то основно  Simple Smile Но тези болки в петите и сухата кожа май със щитовидната ги свързваха  newsm78 Аз уж нямам проблеми, ама знам ли. Преди години като качих първите 10-на кг-ма сравнително бързо, правих изследвания и всичко беше ок. Може би все пак ми идват малко В.

Сиска, честита придобивка  Simple Smile Със здраве да си я ползваш и чакаме снимките с дънките  Simple Smile Сигурна съм, че пак ще изглеждаш зашеметяващо  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 493
z.2012, пробвай да мажеш вечер преди лягане с кокосово масло петите. Помага много. А също може да си направиш ексфолиант за петите с морска сол и кокосово масло в съотношение 2 към1 , с който търкаш поне 2-3 минути. Има чудесен ефект  Peace

# 39
  • Мнения: 4 500
Благодаря ви за мненията, момичета  bouquet Ще напиша днес менюто си:
7 часа - половин кофичка кисело мляко с 2 сварени яйца накълцани на ситно. На вид е попара, но е вкусно. Сложих парченце сирене, за да осоля леко.
12 часа - 100 гр пуешко филе с 2 домата
14 часа - 100 гр пуешко филе с 1 домат
16 часа - 3 моркова
20 часа - 1 консерва скумрия с боб /от едновремешните  Crazy/ с голяяяяма салата домати и краставици

Сутринта - 7 км бързо ходене, сравнително. Като време 50 минути. 280 калории загуба.

Според вас добре ли е? Не махам изцяло мазнини и въглехидрати. Захарите съм премахнала обаче съвсем.
И един странен въпрос - Дани каза, че в 100 гр домати има 4 гр В. Проверих  Mr. Green не че съм се съмнявала де  Crazy
Обаче в 100 гр моркови има 10 гр В  newsm78
Защото морковите са давани като супер диетични, а те явно не са??  newsm78
Сега като ви чета подробно си давам сметка, че съм поемала преди доста В  Embarassed За захари да не говорим, аз обичам да правя сладкарски неща, рисувам върху тях и вида им става неустоим  Blush

# 40
  • UK
  • Мнения: 727
 Нефертари, менюто ти не е никак БВХ
Да се отчета и аз:
 З- 2 принцеси с кайма и горчица. "Хлябът" ми е направен от 2 яйца и 1с.л. трици.
 О - салата със 240гр сьомга и 150гр. скариди и 1с.л. зехтин
 В - пуешка кайма около 400гр и понеже ми дойде суха си нарязах към 50гр сланина Mr. Green

# 41
  • Мнения: 4 500
В никакъв случай не целя БЕЗ въглехидратно хранане, а да е НИСКО. Къде е грешката? Доматите?  newsm78
А с тази сланина какво правите  Embarassed Това е ужасна лой.....

# 42
  • Мнения: 3 031
Здравейте, и аз се включвам в темата. От години живея на периоди НВХ и такива на БВД. БВД правя спорадично, когато имам нужда да изчистя и последните 1-2-3 кг. Сега е един от тези периоди, искам да сваля 2-3 кг и вляза в идеалните ми 49-50 кг.
Карам на еднообразно меню, но не ми пречи, защото моята страст са мръвките.

Закуска: много често пропускам и пия само кафе и вода, когато знам, че няма да имам възможност за ранен обяд си правя омлет с мръвки, чушки и гъби + 1 домат гарнитура
Обяд: крилца/бутчета/кюфтенца/ребра/свински пържоли на фурна + зелена салата или краставици с копър или Табули без булгур
Вечеря: останало от месото и някой зеленчук, който е наличен. Ако съм закусвала, понякога пропускам вечерята

Моето голямо прегрешение (удоволствие) - бира и вино. Само от това не бих се отказала напълно Embarassed

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Ще напиша днес менюто си:
7 часа - половин кофичка кисело мляко с 2 сварени яйца накълцани на ситно. На вид е попара, но е вкусно. Сложих парченце сирене, за да осоля леко. - Млчените не са разрешени
12 часа - 100 гр пуешко филе с 2 домата ГЛАД
14 часа - 100 гр пуешко филе с 1 домат ГЛАД
16 часа - 3 моркова морковире са калорични, т.е. въглехидратна храна, ако и да са препоръчителни в някакви диети, то не са в тази
20 часа - 1 консерва скумрия с боб /от едновремешните  Crazy/ с голяяяяма салата домати и краставици БОБ?? ти май определено не си на тази диета

моят съвет е за да имаш резултати да спазваш стриктно диетата или да си избереш друга, но без да си позволяваш да я нагласяш спрямо теб  Peace иначе едва ли ще постигнеш желания резултат  Wink

# 44
  • Мнения: 4 500
Ясно, благодаря  Hug Просто мислех, че тук се храните здравословно и за това писах  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт