Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 22

  • 123 738
  • 788
  •   1
Отговори
# 690
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Ехеее интересно , имам кокосово масло , може би ще го пробвам , но може ли без сурово яйце?

Първите 3-4 дни умирах от глад , но сега направо нямам апетит. Пия едно кафе сутрин, обяд и вечеря и повече не ми се яде.
Остават ми 10 дни до края на режима и съм развълнувана.Напъхах се в някой дънки които ми стягаха много , чувствам се енергична най -вече ,че дори след раждането режима работи по същия начин както ми е действал и преди.   По усещания мисля ,че съм около -5 кг , ще се претегля на края на режима. 

Мисля да направя почивка 1 седмица и след това да я направя 2 ри път....мислите ли ,че е малко почивката? Четох,че трябва да е 2 месеца ама много ми се струват. Целя се в 50 кг Simple Smile

# 691
  • Мнения: 16
Marinari,как върви с диетата Simple Smile

Здравейте момичета, имах много ангажименти и не съм влизала скоро но да се похваля след първите 26дни  резултата е  минус 6кг. След като минаха тези 26 дни направих малка почивка от 5-6 дни и започнах новите 26 дни. В момента съм на 4 -тия ден от диетата и съм минус нови 2 кг.

# 692
  • Мнения: 16
siska79 как се прави моля те разясни.... и от къде се купува това масло...
аз готвя всичко с кокосово масло и си го купувам от Кауфланд след като минеш през касите има голям щанд с най различни ядки и там предлагат различни масла. Кокосовото се предлага в малко бурканче за 10лв. Но не знам дали във всички Кауфланди го има този щанд.

# 693
  • Мнения: 70
Здравейте Simple Smile Кафето, което аз си правих, беше обикновено нес кафе с една чаена лъжичка кокосово масло, прочетох от тази тема, че някои така го пият. Но получих сърцебиене, не знам дали от него, иначе наистина е вкусно и засищащо. Аз си го разбих с едно миксерче от икеа, мисля че е за фрапе. Иначе да, апетитът се губи след известно време, но първите дни е кофти. Режимът е хубав, правила съм го и преди и има хубави резултати. Успех на всички Flowers Rose

# 694
  • Мнения: 37
пробвах го , но без яйцето - има леко странен вкус и е доста мазно , но ми допадна

# 695
  • Мнения: 37
ехоооо има ли някой да се похвали .... Аз 3-4 дни не съм стъпвала на кантара , малко се плаша след събота и неделя , защото тези дни сме при мама на село и знаете как е там - хиляда и сто манджи и вкусотии които не са позволени ... е хапнах 1 парче пинерлия , 2-3 лъжици домашен течен шоколад , 1 парче торта и за капак ....малко чипс.... та сега ще видим....Thinking

# 696
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
ейййй Аничкаа какво правиш ти Grinning Grinning

Аз както бях казала по-горе няма да се тегля до края , но се намърдвам в по -тесните дрехи което още повече ме надъхва.   Съгреших само със 1 чаша червено вино , то нали можело бяло , но нямаше друго. A много ми се пиеше Grinning

# 697
  • Мнения: 37
УФФФФ като казах , че се страхувам от кантара .... нещо само играе нагоре - надолу ....64,500кг.

# 698
  • Мнения: 37
Орхидея блу не е болка за умиране 1 чаша винце .....може да вземеш шивашкият метър и така ще видиш разликата . Радвам се за теб .

# 699
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Аничка , може и да е ако си пред МЦ за това да ходи нагоре надолу.

 Такааааа баба днес ми донесе кантар и аз не издържах и се претеглих - 65 кг....   т.е точно -5   Бях с дрехи , яла пилаа амаа все тая толкова е. Flutter Flutter
 За 20 дена мисля,че е доооста добре  Crazy Crazy Crazy Така и се чувствам. Хайде момичета на отчет.

# 700
  • Мнения: 37
Орхидея блу , браво на теб много се радвам ..... мен ме наскачаха лудите и си поръчах MEZITANG - хранителна добавка уж за отслабване - мисля да го комбинирам с БВД и ще видим след няколко дни какво ще се получи Thinking

# 701
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
хихии не съм ги чувала , ще споделиш дали има ефект.
Аз се чудех дали да не си купя един чай за отслабване на Лактеса , понеже докато кърмих пиех този лактогенния и скоро пуснаха на пазара техен за отслабване. Понеже доста ми помогна си мисля дали няма да има ефект и този Grinning Grinning Grinning

Хубаво е плавно да сваляме да не е рязко

# 702
  • Мнения: 37
ама разбира се ще споделя - пия слабителен чай на ЦЯРЪТ , винаги съм имала проблем с WC-то, но май вече нещо съм свикнала и не действа - ако някоя от вас ми каже нещо ефикасно ще съм много благодарна....в момента зациклих на 64,550 кг.Rage

# 703
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Няма страшно , има го и този период плато ,ще отмине. Има едни разхлабващи бонбони по аптеките. Без захар са карамелени , баба ги взима но забравих как се казват Grinning
Аничка ние с теб значи вървим едновременно като дни и кг

# 704
  • Мнения: 37
май че да .... ще питам в аптеката , а за МЕЙЗИТАНГ ще пиша как върви , дали има странични ефекти и дали действа ....

Общи условия

Активация на акаунт