Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 22

  • 123 762
  • 788
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 37
няма ограничения в храненията - ядете толкова пъти колкото искате ... Такааааа ето ме и мен с моите резултати след 3 дневната почивка в с. Мийковци с родата - 64,600кг. имах малки прегрешения - 3 препечени филийки с малко сиренце и парче торта...

# 721
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 145
Аничка екстра си!

Аз както бях писала завърших 1 цикъл -5 кг
Обяснявам си го с това,че нямам много за сваляне и за това толкова малко Grinning

През 3 те дни почивка ядох пица изядох 2 парчета и щях да пукна. Въобще ясно е ,че ми е свит стомаха ама така ми се ядеше една пица. Ядох плодове , картофи и боб ...общо взето каквото ми се ядеше ,но и количеството не беше много.  Днес кантара не показа покачване нито сваляне-доволна съм.

От утре смятам да започна 2 ри цикъл за следващите -5кг.

Другия месец заминаваме на моренце в Испания та мотивацията ми е голяма Grinning

# 722
  • Мнения: 37
Орхидея Блу ... ехааа ... Испания .... браво .... и аз през първият цикъл свалих 5 кг. мисля , че е нормално ... вървиш си СУПЕР - продължавай така.

# 723
  • Мнения: 5 723
Здравейте момичета.
От няколко дни ви чета и днес реших да се включа.
Имам да сваля 16кг., но и на 10 ще съм доволна.

Днес ми е 1 ден.
Менюто е:
Обяд - 3 пържени яйца, салата от марули и краставица
Вечеря - Омлет с пилешко филе и същата салата.

+ 2л вода.

Трябва ли нещо да коригирам?

# 724
  • Козлодуй
  • Мнения: 29
ок, забравям за нахута. Днес бях на яйца с морков, а сега за вечеря черен дроб на скара...нали е ок?

# 725
  • Мнения: 37
направих подарък на мъжо - купих му кола - реших да го зарадвам спонтанно - много му се събра .... на 1 февруари почина брат му - еднояйчен близнак на 43г. от рак и още не може да се окупити ....та затова реших да го зарадвам... Довечера мисла да опържа месо с лук и да взема едно печено пиле и зелева салата + доматена салата.... а в момента маам домашен суджук ... От тези хапчета не виждам ефект - само са супер прехвалени - ама ще ги изпия - нали пари са давани за тях...Flushed

# 726
  • Мнения: 37
аз приключих 2- ри етап , но свалих само 500гр. - знаех , че ще е по - трудно .... сега мисля да премина на кисело мляко с плодове за малко - около 10 дни и после пак ще дойда... не се отказвайте - трудно е , но ще успеем...Краин резултат за 48 дни - 70кг. - 64.500 кг. - загубени 5.500кг.Heart

# 727
  • Мнения: 370
Здравейте, момичета Simple Smile Бих искала да се включа при Вас Simple Smile
От неделя започнах диетата.
Менюто днес:
З: варени яйца, маслини, домат и шунка
О: пил. месо + зелена салата с домати
СЗ: няколко резена прошуто
В: риба+зелена салата с домати
Целта ми е да отслабна с 5 кг.
Прегрешенията са ми следните: стевия 1 таблетка в кафето, малко мляко в кафето, кетчуп (без захар) и горчица. По този повод да Ви питам може ли по малко горчица и кетчуп (без захар) понякога?
Хубава вечер!

# 728
  • Мнения: 4 936
няма ограничения в храненията - ядете толкова пъти колкото искате ... Такааааа ето ме и мен с моите резултати след 3 дневната почивка в с. Мийковци с родата - 64,600кг. имах малки прегрешения - 3 препечени филийки с малко сиренце и парче торта...
от време на време забравям и вземам я нещо в което има сирене, я чушки, ама в тях има малко ориз..това прекъсва ли диетата или само отслабва ефекта й?

# 729
  • Мнения: 10 013
Прекъсваш, да. Има го в първия пост. Следващият ден започваш отначало.

# 730
  • Мнения: 37
аз не прекъсвах , а продължавах .... просто забавя отслабването , а понякога умишлено  си хапвах и други неща когато видех , че съм в застой - просто лъжех тялото си , че всичко е свършило

# 731
  • Мнения: 370
Момичета, днес ми е ден 4 и сутринта се премерих на кантара-оказа се, че съм качила 700, 800 грама. Чудя се това нормално ли е и на някой друг дали се е случвало?

# 732
  • София
  • Мнения: 544
Здравейте момичета ,
от днес и аз при вас , преди години правих този режим и да ви кажа бях супер доволна , но в последните 3 г. неусетно качих 9 кг. и така и не разбрах как се случи .
Винаги съм имала проблем с килограмите , но сега вече положението е отчайващо - 70 кг. при 158 см. височина ,търкалям се Angry
закуска : кафенце чисто
обяд : чери домати и печени крила
вечеря - омлет евентуално или печени кърначета .

Желаният резултат е поне да достигна 58-60 г. на първо четене , моооля стиснете ми палчета .

# 733
  • София
  • Мнения: 544
Здравейте ,
не сме много активни , но да споделя вчерашното меню :
З. Кафенце
О. Печено пилешко бутче с домати и краставици
В. Салата марули , домати и краставици и печен суджук на скара .
Не знам дали е правилно да се меря всеки ден или веднъж на 3-4 дни ,
вие как мислите ?

# 734
  • Мнения: 370
Bilqnita, стискам палци и успех, заедно сме в борбата Simple Smile Flowers Hibiscus
Днес е ден 5-ти, 65 кг съм, точно колкото стартирах. Няма да се откаже, рано или късно ще падне някое кило Simple Smile
Менюто вчера:
З: варени яйца, маслини, шунка, домат, печена чушка
О: печено пиле с гарнитура от пащърнак и морков ( пюре)
В: 3 кюфтета + салата айсберг с домати
Аз не се меря всеки ден, решила съм чак в неделя да се претегля, когато правя една седмица на режима.

Общи условия

Активация на акаунт