Без въглехидратите навред ще съм мацка занапред! БВД тема 22

  • 123 836
  • 788
  •   1
Отговори
# 75
  • UK
  • Мнения: 727
Ей, момичета, как качвате снимки..аз съм доста боса в технологиите.
Моят мъж тренира много, понякога и по два пъти на ден, играе ръгби, тича и тренира силово почти всеки ден. Та затова ме разбира, че и аз имам нужда от тренировка всеки ден. Диети не пази, всяка вечер яде паста...но има 12% мазнини Shocked
 Отчет за днес
З- сандвич със св.пържола
Ранна В - пил.сърца с домати и протеинов бар
Днес тренирах във вкъщи, че беше мой ред да къпя и приспивам бебето, така че правих lower and upper body на Джаки. Две видеа, общо 1ч. Не ми беше много трудно, но по-добре от нищо
 

Последна редакция: ср, 20 юли 2016, 11:19 от svidni4ka

# 76
  • Мнения: 363
Свидничке,съжелявам и аз не ги умея тия прикачвания на снимки.Аз продължавм да съм режимна.Днес менюто ми е;
З-2 малки варени яйца,1/2 краставичка,маслинки
О-2 кюфтета на скара ,домат ,1/2 краставичка с зехтин
В-пържен дроб ,салата
Много ви моля да ми помогнете за избор на кокосово масло ,че за първи път ще купувам .Може и да не сте ги използвали ,но поне по стойностите ,вярвам ,че ще ме ориентирате .И двата вида са от био бг магазини .Ето вижте това на Зоя и другото ,разликата е само 2лв.Искам сутрин да си слагам в кафето и да пържа омлет,пържола и.. .Най-после една леля от пазара ми обеща свинска мас ,че тия мазнини много ми липсваха.Кокосовото масло .второто беше втечнено ,в магазинчето нямаше климатик  и ми казаха в хладилника ще стегне newsm78.Има ли кой да ми помогне Grinning

# 77
  • Мнения: 493
svidni4ka, видях мъжа ти  Simple Smile Уаууу  Shocked Наистина спорта "извайва" тела. Сигурна съм, че и ти имаш чудесно тяло с толкова много спорт  Peace А мен ме мързииии ....

normas, кокосовото масло при тия температури е напълно течно, но в хладилника стяга. Предното ми масло беше на Зоя и съм доволна, но цената ми е височка.  Миналата седмица си купих от квартален магазин на много смешна цена от 3,90 за 300 гр, но такова на което не пише "био или органик", а 100% чисто студено пресовано кокосово масло. Отново беше течно и в хладилника се стегна, но още не съм го пробвала на вкус. Ето от тая фирма е пакетирано, но като гледам в момента не е налично  Sad Май трябва да отида да купя и другите 2 бурканчета, които имаше в магазина  Simple Smile , че то и без това продавачката не знаеше за какво се използват  Joy

# 78
  • Мнения: 91
Нов минус няма  Confused Ядох си от гръцката мусака, беше ми вкусно.Заливка няма./патладжан,кайма,лук, чесън, доматки/ За след малко пълнени чушки с телешка кайма и зеленчуци /гъби, лук, моркови и 2 с.л. сушени зеленчуци микс/.Ще си нарежа и домати и краставици от моята градина.Е, поомръзнаха ми..предпочитам зелена салата с риба тон, ама...това ще почака.Тренировката днес беше много потна и изморителна  ooooh! дано има отплата..
normas, не съм много веща в кокосовото масло..купувала съм много отдавна за козметична цел.Спомням си, че беше твърдо и се топи от топлината на кожата.
Свидничке, пу-пу, видях го, да ти е жив и здрав и много да се слушате!

# 79
  • UK
  • Мнения: 727
Мерси, момичета  Heart Eyes
Аз хич не съм близо до мечтаното тяло, имам още "бременни" кила да свалям. Но дерзая hahaha
 За кокосово масло не мога да помогна със съвет, тъй като не съм в България. Ако има живеещи в УК, насреща съм  Hug
 За днес менюто ми е:
З - сандвич с пастет и горчица. Пастетът ми е домашно производство. Хлябът е от яйца и трици
О- сърца в кокосово масло и чери домати
 В- протеинов бар и body pump тренировка  Mr. Green
 Научих се аз как да давам линк за снимки. Ето ме отпреди една седмица, изрязала съм се от общата снимка
http://prikachi.com/images.php?images/405/8843405x.jpg

Последна редакция: ср, 20 юли 2016, 19:38 от svidni4ka

# 80
  • Мнения: 493
svidni4ka, чудесна си  Peace А "бременните" килограми сами ще паднат най-вече като се успокоят хормоните .  Би ли казала някакви точни грамажи за този" хляб " и начин на приготвяне, че ми писна да си мажа пастета и лютеницата върху чушки и краставици  Simple Smile

# 81
  • UK
  • Мнения: 727
 2 яйца, 1с.л. кисело мляко и 1-2с.л. трици в йенски капак за купа, 8.5мин на микровълновата. Това е класическата рецепта Mr. Green Кис.мляко го заменям с малко вода. Можеш да оставиш да ке понакисне сместа за 10ина минути преди да го изпечеш.
Иначе аз си мажа разни неща на краставица,тиквичка и пържола също hahaha

# 82
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
аз купувам това от кварталния био магазин , http://zelenbio.com/product/3535/kokosovo-maslo-studenopresovano-bio-1l.html , цената в магазина е същата - 1литър 30 кинта т.е. перфектна за мен , вече 3-ти буркан хабя , блендирам 2 супени лъжици със кафето сутрин  Peace

# 83
  • Мнения: 91
Момичета, защо след 7 ия ден отслабването се стопира  newsm78 Много ми е трудно да продължа като трети ден нямам минус.Нямам обяснение, без въглехидрат при изразходване на енергия тази енергия трябва да дойде от мазнинните запаси?Аз изразходвам около 1750kcal в покой.С храненето ми не ги достигам, а тренировките от които се потя като прасе на чеверме дори само 200 кал. да горя - пак трябва да съм в дефицит?!??  #Crazy Здравословен проблем ли да търся?

# 84
  • Мнения: X
Момичета, защо след 7 ия ден отслабването се стопира  newsm78 Много ми е трудно да продължа като трети ден нямам минус.Нямам обяснение, без въглехидрат при изразходване на енергия тази енергия трябва да дойде от мазнинните запаси?Аз изразходвам около 1750kcal в покой.С храненето ми не ги достигам, а тренировките от които се потя като прасе на чеверме дори само 200 кал. да горя - пак трябва да съм в дефицит?!??  #Crazy Здравословен проблем ли да търся?

Не се предавай. Hug

Отслабването винаги е стъпаловидно, т.е. редуват се периоди на застой с периоди на сваляне. Не може да се очаква всеки ден минус, тялото не е машина. При жените много се повлиява теглото и от цикъла, някои жени задържат вода по време на овулация или малко преди цикъла. Така че запази спокойствие и продължавай да се храниш и движиш по план, скоро ще се раздвижи и кантара. Simple Smile

# 85
  • UK
  • Мнения: 727
Lzara, ти сериозно ли говориш?  Heart Eyes Мери се веднъж на месец и то с метър, а не на кантара, 3 дни са смешно малък период да се види някаква промяна.
 Освен това, ако влезеш в прекалено голям дефицит също няма да сваляш. Храни се нормално, без да стоиш гладна, тренирай и ще видиш как тялото ти ще се промени и ще отслабнеш .

# 86
  • Мнения: 91
Не трети..десети ден ми е, но от 3 дни съм в застой и ми е криво.Тук съм и продължавам..най-много да разбутам нещата с някой и друг моно ден.Просто ми беше чудно ..колко упорито това тяло  си пази мазнините и от къде взима NRJ.Усмихнат ден!

# 87
  • UK
  • Мнения: 727
За застой може да се говори, ако два месеца не мърдаш нито на мерки, нито на килограми. Затова казвам са се мериш по-рядко  Hug Ще станат нещата, ще видиш

# 88
  • Мнения: 363
Благодаря ви момичета за предложенията за кокосово масло .Днес пак обикалях по БИО магазините и вече си избрах и утре ще го купя .То голям избор и всички масла все студено пресовани ,натурални ,органични ,ще видя на какво ще попадна.Днес не ми се яде нищо ,но се назорих... ,само 1 кг съм свалила ,а ми е много леко . Grinning
З-пак яйце ,маслини ,краставица,зехтин към салатите
О-2 шишчета свински и салата
В-печен свински врат ,салата,зехтин(врата ,аз го пеках в плик)
Свидничке,сега пък аз да те питам ,може ли рцептата за домашен пастет (то в нета много ),но мазнината ми е интересно ,каква слагаш.Хайде ,смело момичета напред към минусите. Peace

# 89
  • UK
  • Мнения: 727
Пастет съм правила два пъти. Първият път сложих пил.дробчета само, които варих в бяло вино с подправки - ч.пипер, червен пипер, кимион, бахар и дафинов лист, сол. Грешката ми беше, че не пасирах с целия сос и след като изстина пастетът стана много твърд и не се мажеше, а се режеше Mr. Green Обаче консистенцията беше много приятна и гладка.
 Вторият път сложих равно количество св.дроб и св.сърца в червено вино. Подправките бяха същите. Пасирах с цялата течност и пастетът се маже, но има по-зърниста консистенция, не е гладък.
Слагам в буркани докато е още горещ и ги обръщам докато изстинат. После в хладилник.

Общи условия

Активация на акаунт