Страсти – градините в София, кампания 2016/2017 - тема 1

  • 64 317
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 056
Благодаря ви, поизясни ми се  Hug при моето дете са забавени две ваксини и затова се зачудих как се процедира. Благодаря още веднъж!

# 736
  • Мнения: 2 757
Така, постът ми може да е оффтопик, но:
За Бога, това е пълно безумие с тези точки!
Няма ли някакъв начин да се даде обратна връзка на Общината, аремнския поп, Фандъкова, че начинът за кандидатстване бие това за НАСА.
Като човек, който за първи път се сблъсква с този начин, просто е безумно. #Crazy Peace

# 737
  • София
  • Мнения: 6 184
Така, постът ми може да е оффтопик, но:
За Бога, това е пълно безумие с тези точки!
Няма ли някакъв начин да се даде обратна връзка на Общината, аремнския поп, Фандъкова, че начинът за кандидатстване бие това за НАСА.
Като човек, който за първи път се сблъсква с този начин, просто е безумно. #Crazy Peace
Напълно в правото си сте да напишете писмо и дадете предложение до "Общината, арменския поп, Фандъкова" за друг справедлив начин за кандидатстване в ДГ при липса на достатъчно места за всички желаещи.

# 738
  • Мнения: 94
Здравейте, имам следния казус-моето юначе ще стане на 1 годинка този декември. Регистрирах го в системата, избрах 2 детски градини с яслении групи и ми излезна надпис-"няма свободни места за набор 2016". Та въпросът ми е, има ли смисъл да чакам нещо да се промени или да търся други варианти?

# 739
  • Мнения: 2 757
Здравейте, имам следния казус-моето юначе ще стане на 1 годинка този декември. Регистрирах го в системата, избрах 2 детски градини с яслении групи и ми излезна надпис-"няма свободни места за набор 2016". Та въпросът ми е, има ли смисъл да чакам нещо да се промени или да търся други варианти?

Още не е започнало класирането за набор 2016.
Предстои да се обявят свободните места първо и после системата ще е отворена за кандидатстване. Peace Имате време.

# 740
  • София
  • Мнения: 8 664
Утре ще бъдат обявени местата...нормално е сега да показва такъв надпис.Моят син е Декември 2014-а и също показва, че за неговия набор няма места в градините.

# 741
  • Мнения: 94
Благодаря Ви сърдечно Simple Smile Тогава утре ще дебна системата Wink

# 742
  • София
  • Мнения: 4 134
Заповядайте в новата тема за учебната 2017 - 2018 г.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=966430.msg34570780#msg34570780

Общи условия

Активация на акаунт