Пиза – хотели, транспорт и накъде после?

  • 24 124
  • 126
  •   1
Отговори
# 30
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Джинa ние бяхме в едно малко и китно апартаментче на 200м. от кулата, ако искаш мога да ти препоръчам на лични.
Ще съм ти благодарна  Hug

Може ли, информация за апартамента? Все още мога да променя безплатно резервацията, а и цената може да е по-добра! Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 425
Пратих на лични  Peace

# 32
  • Мнения: 5 289
Жоржи, забравих да ти благодаря за линка  Hug Обаче нямаше места за датите, които търсех, явно наистина е хубав  Peace

# 33
  • Мнения: 1 425
И I am the same така каза, апартамента наистина е страхотен типично в техен стил, в сграда на 200г., а хазяите са много готини и всичко си разказват, къде, как даже ни предложиха да ни вземат от летището и да ни закарат. А самия апартамент е на 200м. от кулата. Ние правихме нощна разходка и скитахме едната вечер в 23,30 по площада беше прекрасно  Heart Eyes ох, момичета запалих се, ще взема и аз билетчета, че да идем пак в Италия

# 34
  • София
  • Мнения: 4 143
И I am the same така каза, апартамента наистина е страхотен типично в техен стил, в сграда на 200г., а хазяите са много готини и всичко си разказват, къде, как даже ни предложиха да ни вземат от летището и да ни закарат. А самия апартамент е на 200м. от кулата. Ние правихме нощна разходка и скитахме едната вечер в 23,30 по площада беше прекрасно  Heart Eyes ох, момичета запалих се, ще взема и аз билетчета, че да идем пак в Италия

Може ли и на мен линк Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 171
Здравей, ако може и на мен да ми дадеш линк благодаряя предварително Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 425
Пускам линка тук, ако админ реши, да ме изтрие  Simple Smile

https://www.airbnb.com/rooms/12882647?sug=50&check_in=2016-1 … ck_out=2016-10-05

Сега се сетих, на нас много ни хареса ботаническата градина, много приятна, малка е, вход 2,5Е

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 128
Здравейте! Ние летим на 13.10. - за две нощувки.Резервирах хотел Капитол Simple SmileНе съм наясно с програмата още, за кое да купя билети по-рано или на място?Мисля единия ден да отидем с влак до Флоренция.Някой дали би могъл да даде съвет какво може да се посети и да не е отегчително за децата и да не препускаме като луди - на 7г. и на 11г. Приемам съвети всякакви-включително и места за хапване и истински итал. сладолед bouquet

# 38
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Препоръчвам голям хранителен магазин Conad на улица Via del Cottolengo. Добре зареден и с много ниски цени. Водата за 1,5 л. бутилка е 0,24 €, за разлика от масовата цена 0,50- 0,60 цента за бутилка от 500 мл, в малките магазинчета.

# 39
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
В Пиза е пълно с малки заведения за хранене. Останах очарована от виното в кана и храната тук http://www.alsignormimmo.com . Менюто е малко и разделено на ценови преложения.
Пихме кафе в различни заведения за по 1 евро и имайте предвид, че е късо, много късо. Дори варианта дълго не се доближава до нашите нормални кафета.

# 40
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
... Дори варианта дълго не се доближава до нашите нормални кафета.

На други места в Италия ни питаха дълго в малка или в голяма чаша искаме. Когато посочиш голяма, го правят нормално дълго.

# 41
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
... Дори варианта дълго не се доближава до нашите нормални кафета.

На други места в Италия ни питаха дълго в малка или в голяма чаша искаме. Когато посочиш голяма, го правят нормално дълго.
Казвах си аз, че искам кафе лунго ама пак беше късо Simple Smile

# 42
  • Мнения: 1 425
Като кажа, че искам кафе "американо" ми правят нормално към дълго по нашите стандарти, първия път очаквах да ми направят шварц, но тц, беше си супер  Mr. Green

# 43
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
... Дори варианта дълго не се доближава до нашите нормални кафета.

На други места в Италия ни питаха дълго в малка или в голяма чаша искаме. Когато посочиш голяма, го правят нормално дълго.
Казвах си аз, че искам кафе лунго ама пак беше късо Simple Smile

Да, но някои се сещат и като кажеш лунго ти посочват малка и голяма чаша /като за чай/. А ти като отговориш с пръст решително насочен към голямата и застрашителен поглед на гладен за кофеин балканец, бързичко се сещат какво кафе да направят. Няколко пъти ни се случи, но явно вие не сте попаднали на такива, по- гъвкави баристи.

# 44
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Вселена, бяха млади хора повечето! Последната сутрин поръчвам кафе и един симпатичен младеж на бара ме пита дали съм в Пиза на бригада. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт