Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - Тема 9

  • 148 956
  • 744
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 203
Чудех се дали да пиша за режим индивидуален, но засега добре се движа и мисля като влезна малко във форма да си купя направо някоя от програмите (към фит30 съм се насочила) живи и здрави към края на лятото. Simple Smile


фит30 е звяр Simple Smile Бих ти препоръчала Дупемания, ако имаш интерес към Д-то си Simple Smile А към нея има и хранителни режими, макар и по-общи, а не индивидуални  Peace

И аз възнамерявам да си купя фит30, като извъртя седмичните тренировки, сега правя 18-та седмица. От момичетата, които имате фит30, с коя от безплатните тренировъчни програми на Руми бихте я сравнили?

С най-трудната, която се сетиш Simple Smile))) ФитРум-а изкарах с песен на уста, а фит30 още не съм довършвала  Mr. Green

# 226
  • Мнения: X
Благодаря за насоката bouquet
Тъй или иначе има време до лятото, ще видим дотогава какъв е прогреса и ще реша. Simple Smile

# 227
  • София
  • Мнения: 983
Отчитам -1 кг за седмица индивидуален режим+ тренировки. Малко ми се струва,но няма да се предавам- то пък не става да съм трупала толкова дълго време и за седмица да сваля, примерно 5 кг.

# 228
  • Мнения: 5 405
1 кг даже е много.  Wink Дайте малко по-реалистично за това как се свалят килограми..  Peace

# 229
  • София
  • Мнения: 70
Здравейте. Четях ви само досега,но имам една чуденка,ако някой знае да сподели. С режима на Руми и редовни тренировки влязох във форма след раждане за около 4 месеца. Тренировките спрях есента,а сега за месец тъпчене качих доста кг. Започнах отново режима и тренировките, но се чудя_тогава стартирах от доста повече кг дали сега пак ще работи? Или трябва да намаля още храната?Разбира се след седмица ще се измеря,но дотогава..?

# 230
  • Мнения: 5 405
Напротив, даже трябва да увеличиш храната.  Peace Пиши на Румяна, кажи й, че имаш режим, новите си кг и питай с колко да увеличиш храната.

Едит: обърках се. Сега по-малко кг ли си от първия път, в който си го следвала? Тогава по-скоро трябва да намалиш, но пак зависи. Питай я какво да правиш. Grinning

# 231
  • София
  • Мнения: 70
По малко съм.Сякаш не ми се ще да я занимавам. Затова попитах тук. Ще разбера като се измеря явно.

# 232
  • София
  • Мнения: 1 809
Наистина 1 кг си е съвсем добре за седмица. Само седмицата на започване на режима съм сваляла 1 кг, иначе горе-долу 500 гр., но те не са само килограмите. Обиколките също са важни.
Аз да питам нещо друго: До сега тренирах само начинаещи, но упражненията ми станаха лесни и от днес минах на напреднали, обаче те пък много трудни  ooooh! В мен ли е проблема нещо или е нормално? Едвам направих два кръга от тренировката  Embarassed

# 233
  • Мнения: 5 405
Ами направи само един тогава.  Peace Пак е нещо. Следващата седмица ще пробваш с 2.  Simple Smile

# 234
  • Мнения: 28
Здравейте на всички, трениращи с Руми!
Реших да си подаря едно хубаво начало на новата година. Преди 3 години след първата ми бременност спазвах индивидуално изготвен режим от Руми и за 8 месеца свалих 18кг.- изглеждах страхотно. След второто бебе,което вече е почти на 2г., не мога все още да вляза във форма,защото постоянно нарушавам режима:(. В момента съм 54кг., толкова бях, когато отслабнах при първото и може би единствено стриктно спазване на режима,но тогава изглеждах много различно- стегнато тяло без целулитни зони.
Целта ми е 4кг. надолу, изчистване на мазнини и целулит.
Записвам се тук, защото е допълнителна мотивация за мен и намирам много полезни за мен мнения Simple Smile))

# 235
  • Мнения: 5 405
Честно, 50 кила за тренираща жена ми звучи много анорексично, освен ако не си 150-155см.  Rolling Eyes Дали не трябва просто да наблегнеш на тренировките и на добра храна, с тук-таме някое изкушение и да не се впрягаш толкова много? В повечето случаи недостатъците бодат само нашите очи, а за другите изглеждаме перфектно. Нищо лошо, просто казвам.  Wink Peace

# 236
  • Мнения: 28
Може и да си права - трябва ми хубава храна и редовни тренировки. Проблемът при мен са дупето и краката, отчаяна съм, защото не мога да се справя със спадането на мерките там.

От началото на седмицата тренирам двуразово, но първата ми тренировка е след закуска, защото преди това не се чувствам достатъчно енергизирана.

Чудя се дали не трябва да намаля количеството храна, за да има по-бърз резултат?

# 237
  • София
  • Мнения: 1 809
Мери мерси за мнението по моя въпрос  Hug Мислиш ли, че по-добре тази седмица по веднъж само да направя упражненията или да се напъна поне по 2 пъти?
Аз режима стриктно не го спазвам, но пак си има ефект.
Двуразовото комбинирате тренировка за деня, с аеробна ли?
И на мен 50 кг ми звучат прекалено. Моята цел е 54 за ръст 160. То дупето и бедрата на всички май ни е проблем  Sunglasses

# 238
  • Бургас
  • Мнения: 909
Аз си чакам режима от руми.
аз съм 151 см. 57 кг.  Rolling Eyes

# 239
  • Мнения: 28
Звучи малко прекалено, но наистина положението при мен е твърде несъразмерно в полза на долната част Simple Smile))
Аз съм 167 см. Обикновено сутрин правя аеробна, вечер - силова, понякога ги разменям.

Редувам тренировки от 2ро и 3то ниво, дори вече правя от по-дългите, което за мен си е цяло чудо, но след това съм "жив труп" Simple Smile)))))))))))

Общи условия

Активация на акаунт