Банята - 26-та тема

  • 122 111
  • 732
  •   1
Отговори
# 375
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ами какво е...екстремно Whistling. Но минава и се забравя Peace....

# 376
  • Мнения: 722
Благодаря на всички! Закачалката трябва да е с дюбели, няма как да е с вакум, защото плочките са релефни...Всайта на Баня стил  не намерих такава, както и в сайта на Каритан, но явно ще трябва да се ходи на място в магазините  Hug

# 377
  • софия
  • Мнения: 25 459
Дженезис има - http://genesis.bg/bg/item/zakachalka_za_banq_linea_zack/8660.html. Естествено оувър прайз. Можеш да следиш в Амазон склада. Взех от там закачалката, четка за тоалетна и закачалка за тоал. хартия на цената само на четката в Дженезис.

# 378
  • Sofia
  • Мнения: 404
Страхотна е закачалката! Но, много пари...И аз не мога да избера още аксесоарите. Каквото ми харесва ми идва скъпо, от другите нищо не ми харесва...вече имам чувството, че все едно и също гледам, няма голям избор.
Zvanche, взела си ги на оферта.

# 379
  • на североизток
  • Мнения: 460
Ето тук я има мойта закачалка. Ето още един модел. На място може да има и още варианти.

# 380
  • софия
  • Мнения: 25 459
Страхотна е закачалката! Но, много пари...И аз не мога да избера още аксесоарите. Каквото ми харесва ми идва скъпо, от другите нищо не ми харесва...вече имам чувството, че все едно и също гледам, няма голям избор.
Zvanche, взела си ги на оферта.
Не. Взех ги от немския склад.

# 381
  • Мнения: 1 744
В Икия има едни единствени хубави метални закачалки и купихме от там , но са двойки или единици.
И понеже сега никаква четворка не се връзва на техния дизайн ще си купя 4 единици и ще ги закача една до друга.  Joy

# 382
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Здравейте, търсим си закачалка за стена за баня с повече кукички  - поне 4-6..Никъде не мога да открия такава...Вижда ли ли сте някъде такива по сайтове, магазини?

Аз съм с тази закачалка

# 383
  • Мнения: 722
Здравейте, търсим си закачалка за стена за баня с повече кукички  - поне 4-6..Никъде не мога да открия такава...Вижда ли ли сте някъде такива по сайтове, магазини?

Аз съм с тази закачалка
Ето тук я има мойта закачалка. Ето още един модел. На място може да има и още варианти.
Още веднъж благодаря!  bouquet

# 384
  • Мнения: 110
Аз съм много несъобразителна и си накупих разни кукички и стойки от Jumbo на вакум, а плочките ми са релефни. Изобщо не исках да ги дупча, омръзна ми само да се дупчи да се чисти, но с вакум не става.  Sad

# 385
  • Мнения: 96
Да попитам за смесителите Mixomat, някой има ли по-дълъг опит с тях и как са като качество? В по-стари теми виждам, че има се слагат по бани, но няма отзиви. А като цена и дизайн ми допадат.

Например такъв за умивалник:

Скрит текст:

Струва 99. Дали си заслужава да се дадат с 50% отгоре за Grohe  Confused

# 386
  • София
  • Мнения: 2 802
И нашата баня взе да придобива облик. Проектът е този:
Скрит текст:
Засега изглежда така:
Скрит текст:
Имаме вече тоалетната, която е моноблок, а не вградена като сегашната. Поръчахме и мивката с шкафовете, остава и душкабината да поръчаме, и смесителите, а нямаме още и лира...  Confused

# 387
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
mari_eta, можеш ли да кажеш от къде си си купила поставката за хавлии, която си сложила на шкафа на мивката в банята ти?
Ние имаме същия шкаф, но такава поставка никъде не мога да намеря Sad а естествено си навих на пръста, че искам ей такава точно  ooooh!

# 388
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
От Емаг. А иначе преди две седмици взехме същата/като че ли мааалко по-лошо качество/ от Джъмбо - Варна за смешната сума от 3-4 лв Whistling.

# 389
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Josellyn, такива закачалки вършат ли ти работа?!

Общи условия

Активация на акаунт