Майка,която не дава на детето си да играе с други деца!

  • 8 669
  • 57
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 319
Здравейте момичета.
Вчера ходихме с малката на площадката да играе и да се запознае с още деца.Бяхме няколко майки и децата си играят.Моето дете отиде при едно друго дете и взе да се закача с него,след което мигновено неговата майка дойде и му каза:''Ела тука,ти познаваш ли го тва''.Потресена съм.След това забелязах,че и други деца отиват при него да си играят,а майка му веднага го вика при себе си.След като не ги познавал,как така,ще играе с тях.Добре де като не иска децата да си играят с нейното дете,какво прави на площадката.Не исках да правя панаири,защото не съм от тези типове хора,но ме подразни,че казва на детето ми ''тва''.Идеше ми да я оскубя.
Как децата ни да са добри,след като родителите не са добри.Знам,че темата ми е малко налудничава,но исках да споделя някъде с някого,да ми се успокоят малко нервите. ooooh!

# 1
  • Мнения: 3 031
Добре де като не иска децата да си играят с нейното дете,какво прави на площадката.
Води го то да си играе. Деца на годинка по принцип не си играят едно с друго, а едно до друго.
Странна реакция, но нейна си работа.

# 2
  • Мнения: 12 648
Откачалка, не се ядосвай. Ако имаш нерви - Приятно ми е, нека се запознаят.

# 3
  • Мнения: 5 710
Май не си пуснала тема за налудничавата майка, не даваща да детето си да играе с непознати деца, а за това как видиш ли някой си позволил да нарича детето ти "тва". Mr. Green

Ами има всякакви хора. И за мен е странна ситуацията,но съм се нагледала на всякакви изтрещели майки по площадките.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 319
Да дъщеря ми е още малка не играе,но се закача.Тя е голяма закачалка,отива при някое дете и прави боц. Grinning

# 5
  • Мнения: 7 325
Аз не бих се впечатлила, всеки с лудостите си. Родителката като не дава на детето си да играе с другите - проблема е на детето и. Обяснявам на моето да не го приближава и толкоз. А това, че се е изразила *дразнещо* пък изобщо не си го слагай, въпрос на възпитание е или по точно на липсата му.
Не съм се сблъсквала с подобни индивиди до момента. Обикновено родителите се опитваме да помагаме на децата си в общуването им едно с друго, но ако се случи едва ли ще се впечатля. Виж ако прояви грубост към детето ми няма да остана безучастна.

А, детето ти е малко. Това го бях пропуснала. Аз лично не разрешавам на дъщеря си да играе с бебета, защото може да направи куп неща без да иска и да ги мисли, а не искам да вървя след нея и да нареждам не прави това, не прави онова, .... Не се изразавям като описаната майка, но когато бебе се приближи до нея я предупреждавам да внимава и да седи по далече от него.

# 6
  • Мнения: 8 171
От какъв зор всички на площадката трябва да си играят заедно. Още повече, че деца на 1 година нямат нужда от това.
Мен пък винаги ме е дразнело, че трябва да си водя комуникации с някакви майки само защото съм си завеляща детето на площадката.

# 7
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Малко странна ми се струва тази тема.Май е по скоро не за майката,а за въпросното "тва".Хора всякакви.

# 8
  • Мнения: 13 490
"Тва" не зная дали е било така. Но да оскубеш  някого заради една думичка. Вече ми идва в повече, не правят ли така малките момиченца?

# 9
  • Мнения: 12 648
"Тва" не зная дали е било така.

Естествено, че не знаеш, не си била там.

# 10
  • Мнения: 13 490
"Тва" не зная дали е било така.

Естествено, че не знаеш, не си била там.
Затова не коментирам. Но изказването на авторката мога ли?

# 11
  • Мнения: 8 171
"Тва" не зная дали е било така.

Естествено, че не знаеш, не си била там.
Затова не коментирам. Но изказването на авторката мога ли?
Е защо да не можеш ? Жената е потресена как някоя майка няма да иска златото й да играе с нейното. И със зъби и нокти е готова да брани златото си.

# 12
  • Мнения: 12 648
Ама за златото май никой не е достоен. Ако отида не клуб, очаквам, че хората са дошли да общуват. А не - хм, аз тази не я познавам.

# 13
  • Мнения: 7 107
Жената е имала кристална топка. Сега чете тук и се радва колко права е била.  Laughing

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 319
Цитат
"Тва" не зная дали е било така. Но да оскубеш  някого заради една думичка. Вече ми идва в повече, не правят ли така малките момиченца?
Няма как да знаете,защото не сте били там.И тази думичка не е никак приятна.Не знам малки или големи го правят,но ако ми беше малко акъла можех да го направя.Също така да отговоря и на другите,че аз не пускам детето ми на воля да ходи само.Винаги съм до нея и че това,че е отишла при някой да направи боц и да се усмихне на някое дете,не виждам къде е проблема.Не смятам за редно да я навирам в къщи между 4 стени и да си играе само с играчките.Искам да е между други деца.Да малка е,но това не значи,че трябва да стои вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт