Голямата разлика във възрастта и проблемите които идват с нея

  • 27 728
  • 229
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 30 802
Роди си детето, ако не потръгне работата...ще имаш време и за втори мъж.

# 16
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 334
Това е решение,което трябва да вземете само вие двамата .Никой няма право да ви се бърка.
Ако и двамата желаете детето ,запазете го,лошо няма.
Той сега е на 47 години?Ами не е чак толкова стар. Crossing ArmsМоже да го отгледа .

# 17
  • София
  • Мнения: 4 369
Е, не я съдете толкова строго авторката. До навършване на пълнолетие трябва да слуша мама

П.С. Аз никога не бих убила собственото си дете заради "Какво ще кажат хората"

# 18
  • Мнения: 814
Аз съм на 32 ММ на 49год. заедно сме от 12 години имаме си и дете.И моите роднини бяха против и все още са,ако бях слушала хората какво казват щях да си остана стара мома,не можеш да угодиш на всички.Помисли ти какво искаш,а не хората какво ще кажат.

# 19
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 294
На 26 отдавна не си пикла!
В почти целия разказ казваш как не ви пука за мнението на другите и се обичате, а накрая, ако го родиш как сте щели да си развалите отношенията с близките?

# 20
  • Мнения: 2 850
Дафне, аз разглеждам ситуацията по различен начин. Ако родиш детето и не останете заедно, ти ще продължиш напред, а на него ще си дала шанс да стане баща. Изобщо няма да си му изгубила времето.
Колкото до роднините - прекалено много ги мислиш, решението е твое, не - тяхно.
Какво те гложди реално теб? Ти сигурна ли си в чувствата си към този човек? Сигурна ли си, че искаш дете от него? Ако отговорът е положителен, изобщо не се съобразявай и не мисли другите. Ако не си сигурна, е друг въпрос.

# 21
  • Мнения: 559
Ако не искаш сега дете от този мъж имаш 2 алтернативи: 1)Оставаш с него, но  без деца (няма логика да ги отлагаш за един бъдещ момент, когато ще имат още по-възрастен баща) 2)Сменяш мъжа- нещо, което е можело да направиш и преди години (освен ако не си в режим "на изчакване", докато търсиш "по-подходящ").
Както са ти писали- важното е ти какво очакваш от тази връзка в дългосрочен план!

# 22
  • Мнения: X
На 26 отдавна не си пикла!
В почти целия разказ казваш как не ви пука за мнението на другите и се обичате, а накрая, ако го родиш как сте щели да си развалите отношенията с близките?
Реално погледнато, ако натискът от роднините (и то от двете страни) продължи системно с години, това може да изпили нервичките на всеки. Гадно е и момичето трябва да е наясно дали тя и мъжът ѝ имат нужната психическа устойчивост. В противен случай, един от двамата може да поддаде на този натиск и отношенията им да се скапят.

# 23
  • София
  • Мнения: 24 839
Мисля си, че натискът ще отслабне, ако си родят бебето и си гледат семейството.
Просто за всички ще е ясно, че не са успели да ги разделят и вече не е интересно дърлянето.

# 24
  • София
  • Мнения: 4 878
Ситуацията е много нереална, което ме кара да се съмнявам, че темата е пързалка.
Не мога да се представя някой до такава степен да се е ангажирал с чуждия интимен живот, че да къса приятелства и преустановява всякакви контакти, заради броя на нечии години.
Мъжът почти на 50, обаче и той заплашен да бъде остракиран от родата, защото е с млада жена и дете.  Stop

# 25
  • Мнения: 2 850
Че те, "старите ергени" друго семейство си нямат, освен родители и братя/сестри. Или смятате, че си прекарват празниците сами, нямат контакти с роднините и не е възможно да са близки с тях? Може би онези хора си мислят, че Авторката е използвачка и е с него заради материална изгода. Инак не си обяснявам поведението им, обикновено е точно обратното - каквато ще жена да има, само да има Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 4 878
Родителите му, ако още са живи, би трябвало да са на 7-мото небе от радост, че най-накрая се е прежалил. А и внучето е на път. Или може би 3-тите му братовчеди имат нещо против и та са тези, които напълно ще го изолират?  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 2 850
Има хора всякакви, може да не се радват, а да намират връзката за срамна.

# 28
  • София
  • Мнения: 19 419
Ти - на 26 си му изгубила време на него - на 47? Добре ли си?
Ти му "губиш" времето отпреди 4 години, а дотогава?
Какво имаш да му дадеш ли? Младост, фигура, опъната кожа, буйна коса, годни яйцеклетки... Каквито неговите връстнички вече нямат
Повечето жени сме минали през етапа "колко по-интересни са по-възрастните", не си първата. Но...късмет, за мен всяко бъдещо дете е добре дошло

# 29
  • Мнения: 30 802
Родителите му, ако още са живи, би трябвало да са на 7-мото небе от радост, че най-накрая се е прежалил. А и внучето е на път. Или може би 3-тите му братовчеди имат нещо против и та са тези, които напълно ще го изолират?  Simple Smile

Ми може някой да си е направил сметка за наследството и той сега с това дете да им я разваля:)

Поначало авторката на темата си е имала едно наум. С почти всеки ако си живееш без усложнения може да ти е много хубаво. Да, ама сега има едно интересно "усложнение".

И на мен ми е смешно, че авторката си мисли, че не е достатъчно ценна. Супер ценна е, най-ценното на земята. И мъжът добре го знае- хич не му е скучна, ако ще да говори само за Космополитън и мол.

Родете си го детето, с дърт татко може пък да излезе умно:) а после- има време, както писах, и за втори опит.

Скрит текст:
Ако си бях останала с първия мъж, сега щях да съм 33 (почти 34) годишна с 48-годишен. В момента съм с връстник...е всеки ден си благодаря, че се опомних и се върнах на своята възрастова група. Преболедувах го това с интересните по-възрастни мъже. Иначе с детето, доколкото го вижда, се справя добре- явно си гледа здравето и за майтап може всички да ни надживее. Ама аз предпочитам да си живея с по-младото.

Общи условия

Активация на акаунт