Лунна диета

  • 95 567
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 006
За първи път чувам за диета, пост или нещо от сорта без течности. Струва ми се опасно за здравето.

# 31
  • Мнения: 2 487
Има много информация в интернет.
Ако е съобразена правилно с ежедневието, няма опасност. 

# 32
  • Мнения: 63
Без вода човек оцелява от 3до10 дни,в зависимост от атмосферното влиание,  но след това има поражения на организма, а за иформацията от интернет няма какво да кажа. Но без вода няма прочистване организма, свалят се килограми, които после се наваксват двойно за миг.

# 33
  • Мнения: 2 487
Със сигурност не съм качила двойно за миг.  Отслабнах с около 15-18 кг от април по този начин и задържам в момента плаващи максимум 2 кг.
И аз нямам какво да кажа за такъв тип крайни заключения.
Споделям опита си, има обширна информация вече за всичко. dry fasting се води този начин на пост. Който желае може да прочете за ползите.

# 34
  • Мнения: 63
Ами щом си го правила и ти е помогнало и опитваш пак добре, но усетиш ли се обезводнена , тъй като след 3тият ден кръвта се сгъстява и сърцето се натоварва потърси помощ! Успех и се пази !

# 35
  • Мнения: 5 508
С лунуване само на вода могат да се постигнат същите резултати, нищо чудно и за по-кратко време, защото водата спомага за изхвърлянето на шлаките от червата, както и за премахване на излишната вода. Докато при сухият глад организма се обезводнява, а след това има идеална предпоставка за задържане на още повече вода, защото тялото "помни" и запълва резервите за следващите пъти Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 3 480
Чудех се къде „изчезнахте”! Пък вие в нова тема  Hug
Отдавна май не съм лунувала  Embarassed
Някой има ли днес тук?

# 37
  • Мнения: 534
Има, има, аз лунувам днес.

# 38
  • Мнения: 87
Здравейте и от мен! Вчера за първи път реших и аз да пробвам лунната диета и я изкарах де,премерих се тази сутрин и нямам минус. Хапнах и плодове малко дали е заради това? Моля по опитните да споделят своите наблюдения .

# 39
  • Мнения: 534
Аз забравих да се премеря. На 14-ти пак ще пробвам и ще кажа има ли резултат.

# 40
  • Мнения: X
И аз нямам минус без да съм хапвала плодове и на мен ми беше за първи път. Да не сме объркали датата  Laughing

# 41
  • София
  • Мнения: 3 480
И аз нямам минус без да съм хапвала плодове и на мен ми беше за първи път. Да не сме объркали датата  Laughing

Не е толкова важна датата. Важен е принципът на 24-  часовото разтоварване (само на течности). Организмът се съпротивлява, но след няколко лунувания ще има резултат.
Лека нощ, деца!  Heart Eyes
.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 724
Либертад -  има доста книги за сухото гладуване и във ФБ има група, хора, които го правят отдавна и по повод на сериозни заболявания, които лекуват.  Името ти показва, че не се отказваш лесно  HugУспех!

Момичета, има ли някой за режима за неделя - и дали от събота до понеделник сте само на разредени сокове и вода?

# 43
  • Мнения: 160
Либертад -  има доста книги за сухото гладуване и във ФБ има група, хора, които го правят отдавна и по повод на сериозни заболявания, които лекуват.  Името ти показва, че не се отказваш лесно  HugУспех!

Момичета, има ли някой за режима за неделя - и дали от събота до понеделник сте само на разредени сокове и вода?


Аз ще съм сега на 14-ти, то се пада понеделник по обяд но мисля да започна от предишната вечер, та до вторник така.
Това пълнолуние ще е по-необичайно - луната ще достигне най-близката си точка до земята от 1948 г. насам и ще изглежда с 14% по-голяма и 30% по ярка от обикновено.

http://jenskologia.com/2016/11/lunata-blizo-do-zemyata/

# 44
  • Мнения: 1 794
 Hug

Тази супер луна няма да пропусна.Започвам от утре с круша за закуска и до вторник само зелен чай и много вода.Издържала съм и преди,проблема ми е само липсата на сутрешното кафе. FlutterМного искам да си прочистя организма,ако махна 1-2 килограма още по-добре.

Общи условия

Активация на акаунт