Забременели след ин витро - тема 30

  • 55 560
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 145
Кали, добре дошла, и до термин да сте. Ако искаш да те включа е списъка на първа страница, пиши тук или на лс.
Благодаря ти  Hug. Термина ми е 27 декември, близнаци, момче и момиче.

# 31
  • Мнения: 3 047
Рибочкова ,  bouquet благодарско за темата  Heart Eyes

Аз днес се разбих от ходене по задачки, но поне свърших по голямата част от заплануваното  Crazy и намазах рокля от ХМ  Sunglasses За зимата мисля да си взема пончо , за да го ползвам и после  Flutter

По темата с киселините - когато имам такъв ден ме хващат даже от солети - ще пия цинарикс, трансметил и гавискона до раждането +  диетата, а като родя само диетата и в някой слънчев ден ще трябва да си махна жлъчката  Tired

# 32
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Магнетик, и аз намазах много неща днес 😂 даже си купих промишлени количества карфиол. Утре мисля да си го опека с топено сирене Wink
Какво ще стане като махнеш жлъчката? Ще се промени ли начина ти на живот?

# 33
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Ще може да пие само водка  Mr. Green
Майтапа на страна, Магнетична, но предполагам знаеш, че Весето и Феичка от групата в Искам бебе махнаха жлъчки след раждане. Ако искаш говори с тях как е преминало всичко.

# 34
  • София
  • Мнения: 3 271
Аз съм си заявила в аптеката на Надежда инжекцията за антитела. Утре или в понеделник ще се боцна. Някоя от вас слагала ли я е и как се чувствахте от нея?

Цял ден бях навън и вече се размазах пред компютъра със купичака сладолед със шам фъстък. Изкупих бодитата от Лидъл и съм доволна. Вече съм готова за сън - странно, но вече ми се приспива  Mr. Green

# 35
  • Варна
  • Мнения: 948
Не почувствах нищо различно след поставяне на инжекцията. Личната докторка ми я би в дупето, а според АГ се поставя само след раждане, ама тя какво ли разбира Simple Smile

# 36
  • Мнения: 786
Записвам се да ви следя:)) успех на бъдещите мами:)

# 37
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Нищо по-различно не съм чувствала, въпреки че предупреждават да се следи за реакции като температура и т.н.
Слагана ми е два пъти до сега - след кюртажа миналата година (по мое настояване) и сега в 29гс.
Трябва да си носиш рецептата за инжекцията в манипулационна и да си запазиш серийния номер на инжекцията, на мен ми дадоха кутийката с празната ампула вътре.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 125
И аз да се запиша новата темата и да пожелая на всички леко раждане без пререждане Simple Smile

# 39
  • Мнения: 6 538
Може ли някой да ме светне, когато искам да държа захарта ниска, какви плодове мога да ям, по-специално ме интересуват банани, защото много обичам. И картофи под някаква форма дали може?

# 40
  • Мнения: 2 999
Може ли някой да ме светне, когато искам да държа захарта ниска, какви плодове мога да ям, по-специално ме интересуват банани, защото много обичам. И картофи под някаква форма дали може?

Електра можеш да ядеш банани, но трябва да са полузелени. По този начин са и по-полезни и богати на калий и са по-скоро кисели, отколкото сладки. Лично аз си купувам истински зелени банани и бързаме да ги изядем до максимум 2 дена.
Освен това имат и една положителна екстра - разхлабват и след тях се ходи истински добре до тоалетна. Mr. Green

# 41
  • Мнения: 6 538
Не ми пречи да са полузелени, благодаря за инфото bouquet
А картофи? Варени или печени?

# 42
  • София
  • Мнения: 10 642
За захарта и инсулина е все едно как ще са приготвени

# 43
  • Мнения: 6 538
Ама мисълта ми е дали може да се ядат newsm78

# 44
  • Мнения: X
Картофи и ориз рядко.От плодовете можело ябълки, останалите рядко, кога се цели поддържане на ниска
 

Общи условия

Активация на акаунт