Седмокласници - есенно, начална

  • 57 086
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 11 924
Пенева, дано е нещо леко. На Светослав едната приятелка тренира спортна гимнастика. Баща и е ортопед. Миналата година така си беше пукнала кост на ръката и така я овърза баща и, че седмица след това ходи на състезание и даже се класираха отборно нейде по първите места.

Новата година тръгна като старата. 3 по Руски  #Cussing out
   Ели, ама ти видя ли го това входно по руски. То аз нямаше да го направя за 6. Светослав има 5, както има собствено творчество вече на руски.

  За сега има шестици само по физика и биология на входните. Но чакам бела и математиката да видя. Щот там много се старах.

# 46
  • в здрача
  • Мнения: 2 208
A m b e r дано старанието ти бъде подобаващо възнаградено.

peneva_a дано всичко е наред и не е пукнато /може да има оток и без да е пукнато и/или счупено/, а и не е счупена, защото нямаше да може да хване нищо с ръката и въобще да изкара нощта.
Скрит текст:
НЕ наборката, а сестра и два пъти си чупи ръката, първия път след спъване и то беше само на годинка и за кеф след година и половина, вече на 3 години отново счупи същата ръка от бързане да слезе от масата, където аз не давам да се катери и виждайки ме, че влизам в стаята от бързане да слезе от масата падна назад върху стола, но си заклещи ръката в облегалката на стола и изпищя. Като видях, че не може да ми стисне пръста просто тръгнахме към спешното и ... един месец в гипс.
Пък аз самата колко падания имам ... че и наборката как си беше набила китките по физическо и 2 седмици компреси и превръзки, та ако няма счупване или пукнато свиркай да ти кажа един вълшебен компрес дето ни спасява толкова пъти, че ...

# 47
  • Мнения: 1 230
peneva_a, стискам палци да няма нещо сериозно и бързо да му минава на момчето!

# 48
  • София
  • Мнения: 9 563
Да се запиша и аз, че бързо изписахте 4-5 страници.

Пенева - дано всичко да е наред с младежа.

Има 6 по биология и география. По АЕ - 4, което било направо космически резултат, защото средния успех на класа е 2,63  Shocked
Госпожата ги е успокоявала "Деца, това, че имате лоши резултати не означава, че сте глупави или не можете. Това значи, че ние не сме ви научили". Тоз Английски ще се окаже голям препъни камък, но пък и децата 2 години не случиха на учители.

Аз повече се интересувам как са нещата по Мат и БЕЛ, но за тези предмети не се чува нищо.
Уж разбира, няма въпроси, пише километрични домашни. Но при нея психологичния момент с изпитвания и напрежение оказва много голямо влияние.

# 49
  • Мнения: 14 133
peneva_a, стискам палци да няма нещо сериозно и бързо да му минава на момчето!
Палцестискане и от мен.  Hug
Браво на Светльо и на девойката на rosita_ta.  Hug

# 50
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Този гол запис става ли?  Mr. Green


Ели, ама ти видя ли го това входно по руски. То аз нямаше да го направя за 6. Светослав има 5, както има собствено творчество вече на руски.


Не съм го видяла още. Наборът е на урок. Ама все тая. Трябваше да седне и да чете поне малко.  Crossing Arms


Пенева_а, и от мен палцестис  Praynig

# 51
  • София
  • Мнения: 4 064
  Peneva, пиши как е детето!

  Мии, вие като се хвалите какво правят децата, да взема да се похваля и аз. Моето е вече на 2. или 3. сезон на "Наруто"! Ако не знаете, това е анимационно филмче за дете-нинджа. И ако си мислите, че е нищо работа, много се лъжете. Всеки сезон има много, много серии. Над 200 епизода е изгледал! А вие ми говорете за входни и изходни!  Crossing Arms
   Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 52
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148


мдам, иска ли питане?!  Twisted Evil

А вие ми говорете за входни и изходни!  Crossing Arms
   Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

и аз не знам за какво си говорят и си трайкам. Нещо ме е обзела апатия към всичко.

Заради новите тъпи изисквания за мед.бележки, амб.листа и т.н щуротии вече 2-ри ден си пращам детето болно на школо. Нали и по дом. причини до класния не можеше?!  newsm78

# 53
  • Мнения: X
Заради новите тъпи изисквания за мед.бележки, амб.листа и т.н щуротии вече 2-ри ден си пращам детето болно на школо. Нали и по дом. причини до класния не можеше?!  newsm78
Наредбата още не е приета. Каквото и да ви казват в училище.
А и едва ли ще е проблем личният лекар да ви даде копие от амбулаторния лист.

# 54
  • Мнения: 922
Amber, благодаря за новата тема  bouquet

Колко много сте изписали, направо не мога да ви изчета.
Vivi, това с учебниците е много добра идея. Как пък при нас никои не се е сетил. Раницата на Ники е ужасно тежка. А като сложи и нещо допълнително проста става...
На профилактичния преглед лекарката установила, че има изкривяване.

Върнали им входните по мат и физика. И на двете има 4. По физика г-жата им казала, че няма да им ги смята към срочните оценки, тъй като сега ще учат за първа година като отделен предмет.

Вчера г-жата по мат. казала на едно дете, че е забранено да се кашля в час  #Crazy
Детето е много тихо, възпитано и е пълна отличничка (много рядко има 5), но миналата седмица било болно и явно още не се е оправило съвсем. Това вече ме изуми.

# 55
  • Мнения: 14 133
Тази не в наред.. И от кога е забранено да се кашля в час.
Ели, приема се записа.

# 56
  • Мнения: 922
Не знам от кога е забранено, но била сериозна, не се шегувала.

# 57
  • Русе
  • Мнения: 7 801
Моето предната година го изгониха от час по Мат. заради кихане. Вече не се учудвам  Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 4 500
Не съм сигурна дали да приемаме Ася, с това добро дете само ще ме депресира  Mr. Green
Шегичка, Ася   bouquet

Хаха да  Mr. Green
Шегичка също, Ася добре дошла  bouquet
2 на входното по математика. Бил ме подготвил вчера. Да, така е. Иде ми да се гръмна, а е едва 4-ти октомври.
Влизам си у нас в 19 часа и питам "Научи ли за утре?", отговор "Да".
Яяяяя, дай майче, да видим какво и що. И ооооо ужас  Shocked Изпитвам по биология, не знае урока. Натирих го да го научи. Хехе ми го разказа. Физика - същото, там и домашното не беше написано. По литература не пипнал да учи наизуст "На прощаване", натирих го и научи една малка част.
По БЕЛ госпожата им направила поща в gmail и там им праща материали. Не бил могъл да се логне !?!
Та 2 часа се разправях с него  ooooh! ooooh! ooooh!
Връщам се да ви чета.

# 59
  • столицата
  • Мнения: 3 825
 Laughing Да, Ели, приемаме такива записи. Joy
Днес по новините казаха , че личните лекари са против изискването да се представя в училище амбулаторен лист, защото разкрива лични данни за здравословното състояние.
Росита, давай задачи и за нашите деца, моля.
При нас още няма резултати от входните нива.
За който се интересува на сайта на Просвета има безплатни тестове по различни предмети.
А някой ако е сканирал или е открил някъде в нета качен/и  учебник/-ци за 7 клас, да казва.
Моето дете се нави да ходи с листи - части от учебника. Досега отказваше, но явно раницата много натежа.

Общи условия

Активация на акаунт