Разум или чувства

  • 22 862
  • 177
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 650
В миналото  всеки може да е грешал, ама твоята възлюбена си прави   планове за бъдещето без теб - точно сега, правейки бебе от друг/ планирано бебе, не случайно/. Колкото и сълзи да изреве и съжаления, направила го е, докато е била в отношения с теб и не - не иска ти да си баща, нито ти го предлага. Бе, верно мъжете сте понякога много глупави същества Confused

# 121
  • Мнения: 41

Разбира се Simple Smile детето ще си има родители. Сега, ако някой от родителите е зле и ситуацията, че не е "нормално" семейство което го кара да не се държи като родител си е проблем който ще засяга въпросният "засегнат". Аз съм разведен ... ама има по коментарите ми обяснение на положението ми Wink Вярвам, че ако хората са цивилизовани такава ситуация + за всички!
Не, не, аз не питах за това. Въпросът ми беше дали ти си готов да му бъдеш баща, който го обича.

Ама този въпрос не седи на дневен ред !!! Кака ще съм му баща, като не съм?! Мога да съм адекватен, както и това е нещото което бих изисквал от жена с която съм за моето дете. Адекватен може да значи много, толкова, че един ден детето да си каже "моят истински баща си ти" Wink

# 122
  • Сф
  • Мнения: 10 790
Той ще я приеме при всеки случай, но ТЯ не иска.Какво има повече да се каже_ нищо .Сори мен!

# 123
  • Мнения: X

Ама този въпрос не седи на дневен ред !!! Кака ще съм му баща, като не съм?! Мога да съм адекватен, както и това е нещото което бих изисквал от жена с която съм за моето дете. Адекватен може да значи много, толкова, че един ден детето да си каже "моят истински баща си ти" Wink
В такъв случай защо би я взел с детето, след като нямаш нагласата да си му баща? Не твърдя, че трябва да я имаш, а че детето не е играчка, която влюбените да размятат напред-назад, ако изобщо се сетят за нея. Кофти се е получило при теб, но единствената приемлива възможност в този случай е да станеш, да си отупаш панталонките и да продължиш напред. В крайна сметка, нищо добро не излиза от токсичните връзки.

# 124
  • Мнения: 12 695
докога ще се занимаваме с една к....

# 125
  • Мнения: X
докога ще се занимаваме с една к....
Докато му мине на автора. Трябва си техническо време да преболедува.

# 126
  • Мнения: 4 841
докога ще се занимаваме с една к....

Нищо не разбирате значи  Crossing Arms Тука става въпрос за Любов, за сродни души, за драматични терзания ала Ана Каренина и тежки решения, от които ти се къса сърцето, и след които животът никога няма да бъде същият...  Outta Joint

# 127
  • Мнения: 25 899
Е, да, ама авторът не е Толстой и ефектът някак си се губи...  Laughing

# 128
  • Мнения: 12 695
Авторът е в ролята на Ана Каренина, нали?

# 129
  • Мнения: X
Авторът е в ролята на Ана Каренина, нали?
Е ти го прати да се хвърли под влака.  Mr. Green

# 130
  • Мнения: 41
Ехх какви сте ама да продължим майтапа сега Simple Smile

Айде кажете щом сте толкова логични и всичко е ясно, теоретично каква би била най-добрата партия за мен, аз съм разведен с дете?

# 131
  • Мнения: 36 197
теоретично - разведена, може и без дете, но по-добре с
ще се е понаучила на компромиси, ще цени това, което има и ще е придобила опит с децата
хубава, оправна и доволна от работата си са бонуси

# 132
  • Мнения: 41
теоретично - разведена, може и без дете, но по-добре с
ще се понаучила на компромиси, ще цени това, което има и ще е придобила опит с децата
хубава, оправна и доволна от работата си са бонуси

Точно Wink само я чакам да роди и да се разведе

# 133
  • Мнения: 36 197
съществува и рискът да си умреш сам, ако чакаш само оназ, която не знае какво иска  Wink

# 134
  • Мнения: X
Айде кажете щом сте толкова логични и всичко е ясно, теоретично каква би била най-добрата партия за мен, аз съм разведен с дете?
Детето с теб ли живее или с майката? Има значение дали жената ще има принципно добро отношение към детето ти, ако то живее с майка си и дали може да му дава майчинска обич във всекидневния живот, ако то живее с вас. За повечето жени първият вариант е по-лесен, докато вторият е препъни-камък.

Общи условия

Активация на акаунт