Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 12

  • 106 943
  • 756
  •   1
Отговори
# 330
  • Варна
  • Мнения: 669
А има ли мамчета, които да се похвалят, че първо инвитро им е било успешно в клиниката?

# 331
  • София
  • Мнения: 4 884
А има ли мамчета, които да се похвалят, че първо инвитро им е било успешно в клиниката?
Преди много години, при Тимева, забремянях от първи опит с близнаци, за съжаление ги изгубих в 12 гс, но причините бяха независещи от доктора.

# 332
  • София
  • Мнения: 1 844
Аз съм с първо успешно инвитро, Икси, като трансферът беше замразен, една година след стимулация/пункция. При Андреева. През май навършваме две годинки  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 23 мар 2017, 23:54 от Frida*

# 333
  • Мнения: 1 401
Преди три години, при Тимева  Heart Eyes След ИКСИ, заради мъжки фактор  Peace

# 334
  • Мнения: 38
Моля ви кажете по каква схема спряхте Медрола и колко ви бяха изписали след трансфера?

# 335
  • София
  • Мнения: 1 844
Моля ви кажете по каква схема спряхте Медрола и колко ви бяха изписали след трансфера?
2х1 имах аз.
При спирането - два дни по едно, един ден пропускам, после пия едно хапче, после два дни пропускам, пия още едно хапче и спирам  Peace

# 336
  • Мнения: 5
А има ли мамчета, които да се похвалят, че първо инвитро им е било успешно в клиниката?

Аз съм от късметлийките. Трансфер на пети ден на един ембрион и девет месеца по - късно  детенцето се роди.
Пожелавам успех на всички и дано стане по - бързичко:)

# 337
  • Мнения: 38
Frida и аз съм на 2х1. Но на мен ми каза да намалявам на всеки 2 дни с по 1мг, а на листовката пише даже още по-бавно и аз за това се чудех дали няма да е много бързо, но явно ще е ОК. Благодаря за отговора

# 338
  • София
  • Мнения: 1 844
Frida и аз съм на 2х1. Но на мен ми каза да намалявам на всеки 2 дни с по 1мг, а на листовката пише даже още по-бавно и аз за това се чудех дали няма да е много бързо, но явно ще е ОК. Благодаря за отговора
Не се притеснявай! Добре е така. Все пак приемът не е бил продължителен. Аз забременях и го пих докъм 8-10 гс. и не съм имала проблем.
Даже съм чувала от съфорумки, че спират от веднъж. Hug

# 339
  • Мнения: 731
Аз го пих от инсеминацията до 10та седмица някъде, тогава прокървих  и ми казаха да го спирам -т.е. изведнъж го спрях. Явно има зависимост колко време е приеман и това как да бъде спрян след това - дали постепенно с намаляване на дозите или изведнъж, както направих аз.

# 340
  • Мнения: 142
Момичета, Билчев е внимателен докато прави цветна снимка и обяснява, нали? А моля , ако е удобно, разяснете ми понятието - "правят тоалет" преди процедурата (някоя жена го беше споменала). Тъй като мога да се похваля с добро въображение, предпочитам да питам тези от вас, които вече са преминала през цветната снимка и Билчев. Мерси! Wink

# 341
  • Мнения: 582
Аз правих ЦС.  Не ми се стори чак точкова любезен и внимателен, колкото всички обясняват. Нито ми казваше какво следва, какво ще усетя, през цялото време се кикотеше с една дърта акушерка.  Аз за късмет бях с една запушена тръба и ме заболя много. Общо взето не ми е приятен споменът.
Тоалетът се изразява в напръскване с дезинфектант.

# 342
  • Italia
  • Мнения: 705
А има ли мамчета, които да се похвалят, че първо инвитро им е било успешно в клиниката?
Сестра ми.Забременя от първия път при док. Ганева. Бяха с много тежък мъжки фактор. Сега се радват на едно бонбонче
Ние пък успяхме при Тимева. Първия опит беше с положителен резултат, макар за кратко. От втория опит ИКСИ се роди нашата принцеса  Simple Smile

# 343
  • Мнения: 142
Аз правих ЦС.  Не ми се стори чак точкова любезен и внимателен, колкото всички обясняват. Нито ми казваше какво следва, какво ще усетя, през цялото време се кикотеше с една дърта акушерка.  Аз за късмет бях с една запушена тръба и ме заболя много. Общо взето не ми е приятен споменът.
Тоалетът се изразява в напръскване с дезинфектант.

minimouse, мерси! Ами да минава и да заминава, няма да го мисля повече...

# 344
  • Мнения: 731
На мен ми прави цветна снкмка Билчев. Не е много разговорлив по време на процедурата. Задължително след процедурата отиди при твоя док да коментирате резултата със снимката и заключението , независимо какви са те. На мен ми каза, че трябва да махаме едната тръба.... а след това се оказа, че това не е така след като коментирах резултата с моя АГ. Ако се притесняваш от болката пий един спазмалгон час преди процедурата и още един 30 мин преди нея. Аз така направих по съвет на мой близък ( който е доктор) и не усетих нищо, само едно леко затопляне. Процедурата е 5 минути, но то се струват 500 ... той като не говори нищо и това допълнително покачва напрежението. Успех и пиши после как е минало! ✌✌✌

Общи условия

Активация на акаунт