Лукрин Депо

  • 1 884
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Момичета, моля ви за помощ. Поставиха ми първата инжекция Лукрин Депо и на 18-тия ден след поставянето получих кръвотечение. Обадих се на професора ми и той каза, че е нормално, но това кръвотечение продължава вече цяла седмица. Вярно, оскъдно е, но все пак ме притеснява, защото вече цяла седмица не спира. Имала ли е някоя от вас подобни проблеми.
     И още нещо- предстои ми поставянето на втората инжекция, точно на 28-мия ден ли трябва да се постави или трябва да минат 28 дни и да се постави на 29-тия ден. Първата ми е поставена на 04.10. Кога трябва да се постави следващата? И кой ви я поставя, понеже моята лична лекарка нещо се дърпа.
  Благодаря ви предварително! 

# 1
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
Деница, влез в темата за ендометриоза, там ще ти помогнатсъс сигурност.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=942804.msg33937053#msg33937053

# 2
  • Мнения: 22
Благодаря!

# 3
  • Мнения: 22
Момичета, вече минаха повече от 60дни след поставянето на Лукрина, но цикълът ми така и не идва... Вече даже взех да се притеснявам  Sad Моля ви, кажете ми при вас колко дни след поставянето на последната инжекция ви дойде менструацията.

# 4
  • София - Варна
  • Мнения: 4 177
Около 60 дни, малко по-малко, примерно 55, но на мен ми подействаха само последните 2 инжекции, преди това първите 4 не ми действаха и си имах цикъл.
Те нали дават и до 90 дни.

Общи условия

Активация на акаунт