Пазаруване от Amazon - тема №56

  • 109 949
  • 1 043
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 424
chockolina    bouquet 
                                                                                                                                     
DHL e отбелязано,  но с каквото и да се опитам да го проследя, не става ...
Писах им , да проверят дали да не са объркали (за пореден път) и да са написали нещо грешно  Joy Joy


И при мен така само,че моят номер е на UPS  Grinning
Писах им и ми отговориха,че не са се объркали това бил номера,но не се виждал в системата на UPS,защото ставал активен едва когато пратката влезе в БГ. Пълни глупости естествено  Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 629
Благодаря за новата тема и хубавото пожелание  bouquet
И аз тук с надежда да получа поне нещо от малкото останали...
А с 3ката тигани късметлийката да се похвали, когато ги получи Wink Много ме е яд, че ми ги канселираха, наистина ми трябваха Wink

# 17
  • Мнения: 534
Хоп и аз тук Grinning
 
Търся си хубави тигани, старите ми прибори също са за смяна Rolling Eyes ако изкочи нещо изгодно ще съм доволна.
Продължавам с 3Д pen за детето, както и от преносимите доп. батерии за телефон, досега гледах но нищо по моите търсения...

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 698

 Продължавам с 3Д pen за детето, както и от преносимите доп. батерии за телефон, досега гледах но нищо по моите търсения...

Имаме 3D pen, купувани от Хиполенд, голяма смрад са! Цялото бюро на дъщеря ми се беше вмирисало, събрах ги в една метална кутия и вече живеят на балкона.

Аз търся хубав детски халат, с уши на някакво животинче.

# 19
  • гр. София
  • Мнения: 4 763
В немския склад започна намалението -20% на избрани неща. До 28.11. е.  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 602
В немския склад започна намалението -20% на избрани неща. До 28.11. е.  Simple Smile


На всичко ли е?
Аз чакам в английския, че съм набелязала разни дреболии Simple Smile)

# 21
  • Мнения: 4 841
Благодаря за темата  bouquet

Поръчах само една прахосмукачка от 16е сделки и се Моля да не ми я откажат.

Днес ако ми остане време ще прегледам и складовите сделки за нещо интересно. Принципно търся ботуши 42 номер за по широк крак.

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Благодаря за темата!   bouquet
Моите поръчки от випа все още не са обработени. 

# 23
  • Мнения: 4 394
Чоки, благодаря за темата!  bouquet
Аз се оглеждам за добър фотоепилатор на изгодна цена.
Kindle paperwhite е на 79 евро. Peace

# 24
  • Мнения: 7 063
Аз търся малък фритюрник -1 литър, срещали ли сте?

# 25
  • Мнения: 94
Аз отново да сменя темата за 16те еврови уреди  Wink. Да попитам за Керхера (уреда за прозорци), че още го умувам. Видях, че има два вида и в англ. и в немския амазон. На единият пише-европейска версия? Някой дали ще има представа какво ще рече това? И пише за международна гаранция. Дали ще мога да ползвам сервизите тук ако се наложи или ще трябва да връщам до Англия?

# 26
  • Мнения: 1 090
Аз отново да сменя темата за 16те еврови уреди  Wink. Да попитам за Керхера (уреда за прозорци), че още го умувам. Видях, че има два вида и в англ. и в немския амазон. На единият пише-европейска версия? Някой дали ще има представа какво ще рече това? И пише за международна гаранция. Дали ще мога да ползвам сервизите тук ако се наложи или ще трябва да връщам до Англия?
Може щепсела да става у нас?  newsm78
И аз търся епилатор, но на Филипс с керамична глава.

# 27
  • Мнения: 1 652
Проверете си получените испански бонуси в меню „Mi crédito“. Въобще не знаех за съществуването му, но благодарение на инфо от тук видях, че вместо 21€ за три отказани уреда, имам 42€...  Rolling Eyes
И изръчках сума ти страници, докато си намеря трекинг панталон.

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 9 711
DHL e отбелязано,  но с каквото и да се опитам да го проследя, не става ...
Писах им , да проверят дали да не са объркали (за пореден път) и да са написали нещо грешно  Joy Joy


Едната ми кафемашина пътува с UPS и виждам движението, другата е с DHL според сайта и не се вижда такова, според мен ще дойде в пощата.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
 bouquet
И с моята поръчка няма развитие...но е от 9-ти.

Общи условия

Активация на акаунт