Професионални серии за коса - тема 111

  • 100 012
  • 749
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 431
Хмм Сетони,това обяснява защо и на мен не ми харесва  Naughty

# 241
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 10 097
Момичета, дали двойният серум Липидиум на Лореал е подходящ за мен? Косата ми не е увредена - не я боядисвам, ползвам само сешоар от време на време. Но пък тук много го харесвате и ми се иска да го пробвам.
Според мен няма да е подходящ.Той е продукт за увредена и изтощена коса, масово е харесван от блондинки и момичета с третирани коси.Аз го имах и ми беше много тежък, замазващ и утежняващ.Това, разбира се е мое мнение и впечатление, ти си прецени дали го искаш  Peace
Абсолютно подкрепям мнението на Сетони. Моята коса е права, не я боядисвам вече почти 9 месеца, цвета го поддържам с къна. Ползвам сешоар, но преса изключително рядко. Косата ми в никакъв случай не мога да кажа , че е увредена. С Липидиума изобщо не се разбрахме - не го поема косата и не го харесва и това е. Най-много ми допада серума на Маракеш и олиото с арган на Чи.

# 242
  • Мнения: 3 168
Момичета, дали двойният серум Липидиум на Лореал е подходящ за мен? Косата ми не е увредена - не я боядисвам, ползвам само сешоар от време на време. Но пък тук много го харесвате и ми се иска да го пробвам.
Според мен няма да е подходящ.Той е продукт за увредена и изтощена коса, масово е харесван от блондинки и момичета с третирани коси.Аз го имах и ми беше много тежък, замазващ и утежняващ.Това, разбира се е мое мнение и впечатление, ти си прецени дали го искаш  Peace
Абсолютно подкрепям мнението на Сетони. Моята коса е права, не я боядисвам вече почти 9 месеца, цвета го поддържам с къна. Ползвам сешоар, но преса изключително рядко. Косата ми в никакъв случай не мога да кажа , че е увредена. С Липидиума изобщо не се разбрахме - не го поема косата и не го харесва и това е. Най-много ми допада серума на Маракеш и олиото с арган на Чи.


Въпреки,че съм блондинка също не ми допадна. Доста ми утежняваше и клечкосваше косата Peace

# 243
  • Мнения: 2 949
Косопадът  не ме подмина Confused Не съм използвала нищо за него от професионалните продукти. Бихте ли ме насочили към нещо ефикасно и изпитано.
До сега се справях с него с Неоптид на Дюкре и се чудя да го взема ли пак или нещо от проф.продукти.

# 244
  • Мнения: 318
Косопадът  не ме подмина Confused Не съм използвала нищо за него от професионалните продукти. Бихте ли ме насочили към нещо ефикасно и изпитано.
До сега се справях с него с Неоптид на Дюкре и се чудя да го взема ли пак или нещо от проф.продукти.
Амулите на Напура - има много доволни, има и тема по- назад можеш да й хвърлиш едно око Peace

# 245
  • Мнения: 2 949
Благодаря ти bouquet.
От ЧП поръчах https://www.zlatnaribka.com/napura/stimulirane-na-rastezha/napur … ata-12-br-po-8-ml.
Ще разгледам и ампулите за косопад.

# 246
  • Мнения: 475
Здравейте, закупих си термозащитния спрей за сешоар на sexy hair ,но го пробвах за първи път на суха коса преди изправяне с преса пръснах малко но доста омазни тънката ми коса.Питам се дали и при вас е така ,ще му дам шанс  и на мокра коса преди сешоар но... Tired

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 6 716
При мен също омазнява доста, но след сешоар или преса няма и помен от мазното. Хубав продукт е, дай му шанс. Опитай и на мокра коса, като се изсуши вече не е мазна.

# 248
  • Мнения: 200
Здравейте.Имате ли впечатления от този продукт http://appros.bg/produkt/rephlex/  ?

# 249
  • Мнения: 3 158
При мен също омазнява доста, но след сешоар или преса няма и помен от мазното. Хубав продукт е, дай му шанс. Опитай и на мокра коса, като се изсуши вече не е мазна.
И при мен е така. Аз пръскам много, от страх да не ми изгори  Joy и става много мазно, но като мина с преса или маша се оправя

# 250
# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 3 684
Второто е по-богато и по-тежко. Ако си с по-фин косъм, вземи първото Simple Smile

# 252
  • Мнения: 978
Момичета , пробвали ли сте серията на марокан смут и финиша им? Как се отразява на къдриците- изправя ли ги или ги оформя?

# 253
  • Мнения: 1 565
Второто е по-богато и по-тежко. Ако си с по-фин косъм, вземи първото Simple Smile

благодаря ти, косата ми е не третирана, гъста и с твърд косъм

# 254
  • Мнения: 481
В ЗР са пуснали коледни комплекти-видях маракеш,Чи,мароканойл.
Излезе ми като реклама във ФБ  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт