Време е да узнаем вече: момче или момиче е Юнското човече- тема 4

  • 34 220
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64




Мили дами, тук всяка Юнска мама е добре дошла! В очакване на вашата рожба може    да споделяте радости, тревоги и въпроси! Заповядайте!

Името на темата е предложено от  Eli_14

Предишните теми:
Тема 1, Тема 2, Тема 3


Скрит текст:



mihaela91
Evangelina- второ дете
kembo- 34г., Варна, второ дете
cvetno_cvete



Sweet.love.2 - второ дете
Тинтири-Минтири - второ дете
Karjala- първо дете
sissska




kateri4ok- 35г., второ дете stork-boy
nuschinka- второ дете
rusiblue- 34г., трето дете stork-girl



 zdrpetdal- първо дете
Sallywf
Яна Георгиева_555613
Devilment- Бургас, първо дете





kelty- 34г. , Козлодуй, второ дете stork-girl
_di_di_- първо дете
 hristina8628- първо дете
verji.777
Dhalia





Mihaela Grancharova-Todorova- трето дете




Rois- 34г., второ дете




Emiliya1- първо дете
new_mommy
simona_petrova- 24г., първо дете
Ladylaura- 30г., първо дете



sis88- второ дете








efolini
 AnnA G




*bug*- 35г., второ дете
 *Cathy*- второ дете
Eli_14- първо дете
Svetulka_- второ дете



Aalex389- 26г., София, второ дете
reni.kalpachka
shirina
crystin
trish1





Bo0o
Suny771- първо дете



Desert^girl



Гергана Георгиева




natali2016



mishelkrasteva
megan4e1- второ дете



Maya Nedkova- второ дете
mar1ah
mirelka2215
ViViaa
Snargaluff- 39г., САЩ, второ дете
mimka13- второ дете
Mishkata86



 baby_sunny



MaxiTan4e
Cvetomira Ivanova- първо дете
alisya123



Бонбони- второ дете








ivelinagt



stasi55- 31г., София, близнаци, втора бременност
NancySI- второ дете
KameliyaKo- второ дете
rosi_angelova
BEATRISSE
kalinaaa22- второ дете







bebka_8







nelito0o_- 22г., Белене, второ дете



За добавяне в списъка пишете на лични на kelty. За добавяне във ФБ страничката пишете на лични на kelty или Тинтири-Минтири



















Последна редакция: пт, 16 дек 2016, 14:10 от kelty

# 1
  • Мнения: 1 501
Ето цопвам в новата темичка !  Hug Много ми допада името и, дано да узнаем наистина по-скоро !  bouquet

# 2
  • Мнения: 980
Мекрони, не се притеснявай за изследвания. За бременни е нормално левкоцити са до 15, а лимфоцити понижени. Така ми е казала докторката, същото пише в нета.
Моя щахар при последните изследвания беше 5.33, но докторката никак не го е отразила. Освен това преди да давам кръв бях ужасни притеснена, знам че това също вдига захар.

# 3
  • Мнения: 2 497
Чудесна тема  bouquet Да се напълни само с хубави новини и положително настроение Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 782
Опа - вече не е деликатно цоп, а пльос в новата тема - ето ме и мен  bouquet Hug
Страхотно оформление, браво kelty - сърдечно благодарим Simple Smile
Може ли да ме сложите някъде с падеж в края на юни - по ваш избор.... baby_neutral
Много ми е самотно така "безтерминна"  Sad ooooh!  Joy

Дано имаме късмет и Бог, Съдба, Вселена да пазят здравето и живота на нас и нашите скъпи бебоци  Praynig Peace bouquet

# 5
  • Мнения: 247
Evangelina,ако искаш сложи си още веднъж резултатите тук,за да ги видят и други момичета за коментар.Постът ти е останал последен в старата тема ,а тя вече е заключена.Според мен резулатите ти са добри няма за какво да се притесняваш.Доколкото знам най-важен е първият резултат на БРЕМЕННАТА,където пише-вашият комбиниран риск.......,при теб беше нещо от сорта на 4000 и нещо.Добре си е резултата.А това за възрастовият е просто показател,който е статистически и е постоянен т.е. на всички ,които са на 37 ще им е изписано същото 1 към 240.АЗ съм на 35 и моя е 1към 320,това се пише на всички ,които са на 35 и т.н.
А за другите последните два показателя трудно ще намериш нещо.Аз рових но реално нищо не открих.

# 6
  • Мнения: 405
Честита ни нова темичка,дано да я пълним само с хубави новини Simple Smile

# 7
  • Мнения: 923
Evangelina и аз мисля ,че са ти добри.

# 8
  • Мнения: 193
хайде и аз тук Simple Smile  kelty  мерси за новата тема  bouquet

и аз този месец съм на БХС и вече ме обзема леко притеснение .

# 9
  • Мнения: 63

kelty благодарим за новата темичка, много е хубава и да се напълни с момиченца и момченца скоро Simple Smile

Да постна и в новата темичка резултатите:
Комбиниран риск за Даун 1 към 4200, за другите е 1 към 100000.
Биохимичен риск 1 към 1900.
Възрастов 1 към 240.
На 37 години съм, възрастовия риск дали зависи единствено и само от възраста или взема в предвид и други показатели.
Плацентарен протеин 1.46
Бета - хорионгодотропин 0.78 ... каквото и да означава, сега ще разровя малко из нета да се просветя.
В края на краищата кое е най - важното - комбинирания риск ли?
Който е по на ясно да пише, а също ако има и някой около моята възраст Smile))
Благодаря предварително
kateri4ok, благодаря за разясненията, подества ми успокояващо Simple Smile

# 10
  • Мнения: 11
Пак да се запиша, че и аз утре съм на ендокринолог Simple Smile дано извледванията са по-добри от предишния път и не се налага увеличаване на дозата на л-тироксина тъй като в момента го пия на 75 микрограма.
Видях, че по-нагоре сте коментирали цената на ФМ във Фемина преди 2 години съм плащала 120 лв само за фетална морфология + запис на диск. За БХС незнам как стоят нещата ама той без ФМ неможе.

# 11
  • Мнения: 980
Момичета, спите ли много? Аз, като съм в болничен, чакам мъжет ми де се прибере от рвбота, а това става късно. Така че лягаме към 12.30. Не мога да заспа бързо и се въртя поне до 1. Сутрин в 11 едва отварям очите.  Embarassed Обикновенно на мен ми е стигало няколко дни да спя до късно, а после почвам да ставам в 9.30 или 10.
Сега в Щерев съм платила 120 лв за бхс + фм.

# 12
  • Мнения: 1 501
На мен постоянно ми се спи от самото начало на бременността. Всеки божи ден общо взето. Вечер легна ли да гледам някое филмче и веднага заспивам, а сутрин едва ставам. И цял ден на работа положението е същото.  Joy

# 13
  • Мнения: 54
Здравейте и от мен! Записвам се при вас и аз  Embarassed В средата на юни очакваме нашето бебче! Успех на всички  preggo

# 14
  • Мнения: 307
Здравейте момичета  wavey

Тези, които са минали БХС може ли да кажат как протича и колко време е, за да мога да си организирам нещата ...  newsm78 А и до колко разбрах няма значение, яла, гладна, жадна нали?

Благодаря предварително Hug

Общи условия

Активация на акаунт