Време е да узнаем вече: момче или момиче е Юнското човече- тема 4

  • 34 217
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 686
И двете таблици познават за сина ми, а за бебето показват, че ще е момче, което мен не ме устройва!  Naughty Crossing Arms  Laughing

Пуша по някоя-друга цигара. От кутия и половина на ден и на това съм доволна. Ще ги спра изцяло, но ми трябва още малко време. С предната бременност ги спрях от раз, защото започна да ми се гади от тях. Надявах се и този път да е така, но е по-различно. Пак ми се гади, но не толкова, че да не ми се пуши изобщо. Предния път се чувствах като че никога не съм пушила, толкова ми бяха гадни. Защо не може винаги да го имам това чувство...  Confused

# 46
  • Мнения: 1 501
Аз даже трябва да имам лентичка в подписа за цигарите, но спря да ми се вижда преди 1 месец... макар трябва да си е там, не знам по каква причина. Вие виждате ли ми лентичката момичета ?
Изпробвах метода в руския сайт и по двата начина ми показва момче Simple Smile)))

# 47
  • Мнения: 108
Да се запиша и аз Simple Smile
На мен ми се падна мальчик Simple Smile и докторката така каза на феталната морфология.
За всички, на които им предстои фетална морфология - за да е спокойно бебето по време на прегледа(тъй като нашето бебче не спря да шава) на мен ми препоръчаха следващия път преди прегледа да хапна цитрусови плодове или да пия фреш от такива плодове - мандарини, портокали. Така бебето щяло да бъде спокойно и прегледа да мине по - гладко Simple Smile
Аз пушех преди да забременея. Спрях цигарите от раз. Бяхме на разходка с кумовете(още не знаех, че съм бременна), запалих цигара и още в първия момент, в който си дръпнах(пушачите знаят колко е хубав тази първа дръпка) ми се догади  Sick и загасих цигарата. След няколко минути опитах с нова - пак същото. Така се осъмних, но не смеех да се надявам все още, тъй като все още не ми бише закъснял цикъла и можех само да си чакам... И така. Не ми се пуши, липсва ми по - скоро момента, в който след работа пушихме с колежката и правихме разбор на деня, например. Липсват ми моментите, които съм споделяла с цигарата, а не самата цигара, ако ме разбирате.

Напълно те разбирам за тези моменти които описваш като че и на мен това много ми липсва, при мен е много интересно защото ми става гадно от цигарения дим а в същото време ми се и пуши ..  ooooh!

Bo0o, мила не се тормози. Не те оправдавам, не те и съдя и никой няма паво. Познавам много майки, които пушиха активно по време на бременност и децата им са живи и здрави. Познавам и такива, които не са пушили, дечицата им също са здрави Simple Smile И все пак, опитай да не пушиш, следващия път като ти се допуши започни да правиш нещо, за да се разсеяш и да не мислиш за цигарата. Първите три пъти са трудни да не пушиш, после вече няма да ти се иска въобще. Ако все пак продължава да ти се пуши, чувала съм, че се пуши най - много до половината на цигарата, не цялата.
Успех  Hug

# 48
  • Мнения: 108
Аз даже трябва да имам лентичка в подписа за цигарите, но спря да ми се вижда преди 1 месец... макар трябва да си е там, не знам по каква причина. Вие виждате ли ми лентичката момичета ?
Изпробвах метода в руския сайт и по двата начина ми показва момче Simple Smile)))

Desert^girl как си сложи лентичката, която ти отмерва седмиците?

# 49
  • Мнения: 665
Да се запиша и аз Simple Smile
На мен ми се падна мальчик Simple Smile и докторката така каза на феталната морфология.
За всички, на които им предстои фетална морфология - за да е спокойно бебето по време на прегледа(тъй като нашето бебче не спря да шава) на мен ми препоръчаха следващия път преди прегледа да хапна цитрусови плодове или да пия фреш от такива плодове - мандарини, портокали. Така бебето щяло да бъде спокойно и прегледа да мине по - гладко Simple Smile
Аз пушех преди да забременея. Спрях цигарите от раз. Бяхме на разходка с кумовете(още не знаех, че съм бременна), запалих цигара и още в първия момент, в който си дръпнах(пушачите знаят колко е хубав тази първа дръпка) ми се догади  Sick и загасих цигарата. След няколко минути опитах с нова - пак същото. Така се осъмних, но не смеех да се надявам все още, тъй като все още не ми бише закъснял цикъла и можех само да си чакам... И така. Не ми се пуши, липсва ми по - скоро момента, в който след работа пушихме с колежката и правихме разбор на деня, например. Липсват ми моментите, които съм споделяла с цигарата, а не самата цигара, ако ме разбирате.

Напълно те разбирам за тези моменти които описваш като че и на мен това много ми липсва, при мен е много интересно защото ми става гадно от цигарения дим а в същото време ми се и пуши ..  ooooh!

Bo0o, мила не се тормози. Не те оправдавам, не те и съдя и никой няма паво. Познавам много майки, които пушиха активно по време на бременност и децата им са живи и здрави. Познавам и такива, които не са пушили, дечицата им също са здрави Simple Smile И все пак, опитай да не пушиш, следващия път като ти се допуши започни да правиш нещо, за да се разсеяш и да не мислиш за цигарата. Първите три пъти са трудни да не пушиш, после вече няма да ти се иска въобще. Ако все пак продължава да ти се пуши, чувала съм, че се пуши най - много до половината на цигарата, не цялата.
Успех  Hug


Благодаря ти за съвета непременно ще опитам  Hug

# 50
  • Мнения: 1 501
Тук в бг мамма има т.нар. лентички и от там си я сложих: http://www.bg-mamma.com/?action=lenti

Аз обаче визирах лентичката ми за цигарите, не тази за бременността, но явно както аз така и вие не я виждате.  newsm78

# 51
  • Мнения: 114
На мен и по двата начина ми позна за първото ми дете,момче. Сега и двата казват МОмиче, каквото и да е, само да е здраво.

За цигарите, страстен пушач съм,много ми липсват,постоянно ми се пуши. От както разбрах,че съм бременна да съм изпушила 5 сигурно. С първата бременност нямах проблем със спирането,обаче сега е много зор. Все едно изпитвам физическа болка,така ми се пуши.

За първата страничка да дам инфо. На 22, от Белене, втора бременност

# 52
  • Мнения: 643
Който иска да пробва и да пише дали му изчислява правилно: http://forumok.ru/who.html

На мен ми изчисли момиченце - дано много се надявам да имаме дъщеричка. А по таблицата отдолу ми излиза момче Grinning
И на мен ми изчисли момиченце, а ще е момче  Crazy

# 53
  • Мнения: 193
и при мен показват различно табличките, но само да е живо и здраво  Praynig ние ще си го обичаме много какъвто и да е пола  Simple Smile


Cathy ти колко плати за ФМ в "Св. Петка" и за колко време ще излязат резултатите ?

# 54
  • Sofia
  • Мнения: 150
Чудно заглавие! Записвам се  newsm53
И аз съм бивш пушач. До преди да забременея все ми се пушеше, но и при мен сякаш беше по-скоро емоционална зависимост, отколкото физическа. Откакто пък съм бременна, не съм се сещала дори за цигари. Дори като усетя някой край мен да пуши, ми става неприятно от аромата. Ще видим след края на бременността какво ще ми се иска Simple Smile

# 55
  • Мнения: 58
Добре дошли на новите мами, леко бременеене!  bouquet
На мен ми излиза " девочка", а ММ го твърди от край време, той си знаел, не ми трябвали тестове  Laughing Живо и здраво да е!
Не съм била пушач, за моите 30 г да имам около 10 изпушени цигари общо.Иначе редовно си пиех винце, сега не ме блазни изобщо.А най-много ме изненада факта, че спрях кафето, а преди това сутрините бяха кошмар без него.Много неща се промениха с бременността, проядох и плодове, нещо,  което се случваше веднъж в месеца.  Joy

# 56
  • София
  • Мнения: 515
И аз направих табличката от любопитство и на двете ми излиза момче и то си е такова.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 609
Здравейте!

Мерси за съветите за Тонзилотрен, ще си купя. Смуках Хомеожен и Тантум верде, не помогнаха изобщо, надявам се това да помогне. Поне температура вече нямам, пих снощи един парацетамол, увих се с 2 одеяла, че ме втрисаше и тази сутрин вече нямам. И глава много ме боли, не е човешко просто...

За цигарите - аз също бях страстен пушач. Не можах да ги спра веднага при вида на двете черти, но ги намалих и 10 по-късно ги спрях окончателно. Гадно ми става от цигарен дим, както каза Тинтири-Минтири - все едно не съм пушила никога. Не ми се допушва, но пък сънувах 2-3 пъти, че пуша. newsm78

Съни, 140 лв платих, резултатите трябва да се готови днес. Ще ми ги изпратят по имейл, като казаха, че ако нещо ги притесни в резултата, ще ми се и обадят по телефона. Аз се надявам да не ми се обадят  Joy

# 58
  • Мнения: 194
Здравейте момичета,аз съм за средата на юни,дано ме приемете.Вчера ми взеха кръв за БХС и ще чакаме резултатите.Аз излязох в болничен за известно време,но май пак ще трябва да се върна на работа,че финансовата ситуация загрубя😁А на работа сме по цял ден на крак и едва издържам...

# 59
  • Мнения: 247
Petkova25.new , полът не се научава от БХС -то ,а от прегледа/ФМ/.Да не бъркаш двете понятия?На феталната /прегледа с ехограф/ще те гледат на коремен,ще видите бебето,органи,ще измерят нухална гънка на вратлето,ще видят има ли костица на носа,мерят мисля и бедърцата,гледа се стомахчето,скелета,мозъчето и такива работи.По прицип е рано за пола,но някои лекари се опитват да дадат отговор и на този въпрос.На мен в документа даже ми пише : пол-предполагаем мъжки.Това ,което ще ти е интересно всъщност е прегледа/феталната/, не БХС-то.То е само вземахе на кръв и треперене какъв резултат ще излезе.

Е, ясно... а ФМ в коя седмица е добре да се направи, 12 и 3-4 дни рано ли е? И от доктора който води ЖК ли се прави или и при друг може? #Crazy

Aaaa и от този начин на смятане ми  излезна " девочка" Ха ха ха Simple Smile) newsm68 newsm44 newsm44 newsm44 newsm51
Идеално е в 12 седмица.По принцип срокът е между 11 и 13+6дни.Може и доктора ,който води ЖК ,може и специалист ,при който желаеш и на който смяташ ,че може да се има повече доверие.

Общи условия

Активация на акаунт