По пътя на мечтите - обща дискусионна Коледна късметлийска тема 12

  • 45 932
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Изолирай се Клиър, гриповете са от контакта с хората.

Елба, изненадана съм, само дето другите не са споделяли как е минавал при тях коментара.

# 16
  • Мнения: 819
 Hug Hug Hug Мерси за темата Тара.Успех на всички борещи се момичета.

# 17
  • Мнения: 1 409
Така ще направя! Мислех да ходя даже на работа в понеделник, но ще пропусна. Аз съм най-важна в момента. Мерси много и стискайте палци да се окажа "кораво к..ле"  Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 4 884
Клиърче, не се тревожи, няма да те хване Hug Бий те посъветвала да ограничиш приема на плодове и сладко като цяло преди трансфер, не си вдигай КЗ излишно, знаеш че пречи на деленето.
Елба, точно вчера се бях сетила за теб о се чудех какво става bouquet
МОМИЧЕТА, ще оравим ли среща на 17ти наобяд bowuu

# 19
  • Мнения: 6 574
За срещата при мен зависи дали ще има сняг и лед. Ако има - не излизам. Иначе нямам нищо против.

# 20
  • Мнения: 1 409
Електра, как е коремчето? По груби сметки трябва да е 6 месец вече...  Flutter
Ако съм трансферирана, ще си остана вкъщи и аз.

# 21
  • Мнения: X
Преди трансфера греяно вино срещу грип.

# 22
  • Мнения: X
Тара, благодатя за темата  bouquet
Дано ни донесе много късмет и щастие  Praynig Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 634
Буенче, чета си ви редовно. Подозирах те, че ще направиш другаде опит. На мен не ми се занимава по други клиники.... все още Simple Smile
Радвам се на успехите и ми е мъчно за останалите.
За Нандин ми стана тъжно, много тъжно. Човек да не смее да се зарадва значи... Cry 

# 24
  • Мнения: 4 097
Тара, благодаря за новата тема!
Желая на всички ни коледната тема да ни донесе една година, изпълнена с щастие и сбъднати желания! ☃❄❄

# 25
  • София
  • Мнения: 10 642
Буенче, чета си ви редовно. Подозирах те, че ще направиш другаде опит. На мен не ми се занимава по други клиники.... все още Simple Smile
Радвам се на успехите и ми е мъчно за останалите.
За Нандин ми стана тъжно, много тъжно. Човек да не смее да се зарадва значи... Cry 

 Hug
Надявам се снежинката да е моето живо и здраво детенце и да си го гушна на термин.
Стискам палчета на всички.
Между другото тази седмица бях малко в Сандански, да се откъсна малко от ежедневието и на връщане, се отбих до Рилския манастир. Помолих се за себе си, за всички момичета, които се борят. Дано Господ благослови ръцете на нашите лекари за да ни дарят с така желаните дечица.

# 26
  • Мнения: 311
Честита нова темичка! Късмет и успех на всички!  Време е да се сбъдват мечти! Hug

# 27
  • Мнения: 19 733
Дано по Коледа да станат много чудеса Hug

# 28
  • Мнения: 6 574
Клиър, в 7-ми влязох тези дни, бързо тече времето Crazy И точно понеже съм тромава вече, избягвам да излизам в поледица Laughing Ти ще бременееш лятото Wink Hug

# 29
  • Враца
  • Мнения: 5 223
Здравейте,
следя ви тихо от около месец и реших днес да кажа тихичко здравейте и да се включа предколедно в темата.

Със съпруга ми започнахме да правим опити за бебе през далечната 2005 г. Проблемите при мен тогава липса на овулация, дълъг цикъл (60-90 дни). Случайно си направих тест на кръвна захар, беше висока, постих ендокринолог и ми изписа Сиофор от 850. Минах на диета и със сиофора успях да стигна до цикъл с овулация, макар и късна и с къса лутеална фаза. Имам 3 или 4 спонтанни забременявания, които за съжаление се прекъсваха много рано. Направих имунологични и генетични в Плевен, понякога имам завишени антинуклеарни антитела - в 2 от 3 изследвания и имам едно генетично изменение, което изсиква по-висока доза фолиева киселина. За съжаление през 2006 се сблъсках с друг проблем, който спря опитите ни до там.

Осиновихме си момиченце, което вече е на 11, обадиха ни се за нея на 19 .12 - предколедно  Simple Smile.

Преди около месец в спонтанен разговор със съпруга ми решихме да опитаме отново за бебе. Март месец ставам на 40. Започнах да си меря температурата (ех, спомени) - все така овулацията ми е късна, лутеалната - къса. Направих консултация за другия ми проблем и от там имаме зелена светлина.
Взех си направление за хормоните на щитовидната и тази седмица ще ги пусна, отделно имам за гинеколог и ще искам половите за следващия цикъл. Насочила съм се към Плевен и доц. Конова, защото имам много добри впечатления от нея. Планът, който имахме от доц. Тодорова беше - неофолик форте, дуфастон след овулация и след това фраксипарин и аспирин протект. Сега не знам какъв би бил, затова ще искам час за гинеколог, ендокринолог и доц. Конова.

Та, здравейте.

Общи условия

Активация на акаунт