Кюретаж и забременяване след това - тема 70

  • 34 942
  • 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 181
Да съгласна съм за АГ и аз първите два пъти бях при един и същи лекар и двете новини ми ги каза той но сега смятам като забременея дай боже да съм при друг лекар , жалкото обаче е че аз съм от много малък град и тук няма специалисти най-вероятно ще ми се наложи да ходя до съседни градове. И както казват нова година нов късмет и много бебоци в най-страдащата група Hug bouquet Hug

# 31
  • Мнения: 173
Здравейте момичета, четейки ви и аз откривам себе си. Аз също имах това предчуствие. Някак радостта ми трая само като видях двете чертички, беше изчезнало щастливото чувство, още преди да кажа на ММ... Постоянен страх, неспокойствие и колкото и да исках да съм положителна, някак не успявах. Втълпявах си че всичко е наред и планирах какво ли не, както и макар след първото споменаване, че не се развива добре, аз си казвах просто е по-бавно ще навакса...

Коледните празници...много ме сдухват. Чувствам се ужасно и самотна и тъжна и не знам...

Желая на всички ни една прекрасна нова година, изпълнена с чертички, хубави приказки за отминали прегледи и да се заключи тая тема и никога вече да не се появява дано !!!

# 32
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Прегръщам ви всичките  Hug

Аз преди ходех при една жена, като видях + тест отидох при мъж , много готин , с положителни мнения за него и реших, че това ще е моят аг. Сега обаче ме е шубе да ходя при него и ще търся друг. Говорих с моя лл и ми каза, че през касата ще ми пусне двата хормона за щитовидната и другия ще си го доплатя.

# 33
  • Мнения: 362
Здравейте да се запиша и аз в новата темичка.Весели празници и дано да напуснем тази тема много много скоро !

# 34
  • Мнения: 852
Здравейте,момичета!Със свито сърце се присъединявам към тази група Cry Вчера сутринта бях на абразио.Изгубих бебето си  в 10 г.с..Знам че е рано,но много боли.Желана бременност,мечти,надежди....всичко отиде по дяволите.Искахме на Коледа да кажем на близките,но.... Cry
На прегледа на 22.12 док каза,че сърчицето е спряло.Много ми е мъчно,наистина.Още от начало имах някакво усещане,че нещо не е както трява,но опитвах да го подтисна,да го притъпя,надявах се.Имам прекрасна  дъщеричка на 5 г,подаръкът й за Коледа щеше да е  това,че ще става кака,тя толкова много го иска.Терминът на бебето беше определен на рожденния й ден.Сега идват светли празници,а на мен душичката ми се разкъсва.Не искам да ви натоварвам,тук всички сте изстрадали,но просто искам да споделя с някого,който наистина ще ме разбере.Освен съпруга ми никой друг не знае,а той миличкият е толкова разстроен,че.....не усещам рамо,на което да се опра.Гинекологът вчера каза,че след първия цикъл може да опитаме пак,но някак се страхувам да не би да е рано,да не се повтори този ад.....Иска ми се да се настроя  позитивно,да мисля за нова бременност,но като че ли още не мога.Още мисля за себе си като за бременна Cry,не мога да повярвам какво се случи ,а и толкова бързо стана всичко.

Дано никоя от нас не се задържа дълго тук Praynig

# 35
  • Мнения: X
Естела, съжалявам много...всички знаем колко е трудно и тежко това, което ти се случва и това, което чувстваш. Hug
Почини си даже 2-3 цикъла, не един. Гледай само напред и се радвай, че си имаш дъщеричка, на която да дадеш обичта си  Heart Eyes Ще се случат нещата през новата година, всичко ще се нареди !
На всички вас /и на себе си също  Laughing/ искам да пожелая Весела и щастлива Коледа !!! Нека сме здрави, щастливи, обичани и отрупани с красиви мигове и радост през новата година ! Чудото ще ни се случи, просто трябва да вярваме в него  Hug Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 377
Момичета, весело посрещане на Коледа. Бъдете, здрави, щастливи и много обичани от близките си. Давайте им вашата подкрепа, така както те ви дават своята. Бъдете силни и вярвайте в хубавия край. Знам, че за някои от вас празника няма да е такъв, но го направете заради хората които ви обичат. Те страдат, ако ви гледат тъжни и отчаяни.

# 37
  • Мнения: 405
Момичета минавам да ви наръся с на 80% син прашец  baby_neutral наръссс дано да е много заразен и да донесе на всички ви по едно бебче през новата 2017 година.
Аз вече съм почти 15 седмица и много се надявам че този път всичко ще е наред Praynig

# 38
  • Мнения: 181
И аз да се включа. Момичета пожелавам на всички нас преди всичко много здраве пожелавам ни да бъдем силни и да имаме вяра. Пожелам ни едни светли празници и едно ново много по добро начало. Нека новата година ни донесе само  добри новини ! bouquet Hug

# 39
  • Вестерос
  • Мнения: 38 244
Прегръдки за всички  Hug

# 40
  • Мнения: 669
Привет момичета  Hug
Съжалявам, че има новодошли  Hug
Честито Рождество на всички!
Желая да имаме в душите си изобилие от любов, мир, топлина и да ги раздаваме без край и най-вече на здрави роденините ни  бебенца през следващата година.
За мен последният месец беше кошмар от всяка гледна точка, но усещам, че ще дойде ново и по-хубаво.
Днес точно 1 месец от процедурата, от няколко дни усещам предменструални симптоми, така че.....скоро започва и там ново начало.
Прегръщам ви! Весели празници!

# 41
  • Мнения: 852
Честито Рождество Христово! Hug
Бъдете здрави и обичани!Желая за всички нас много сила и вяра в предстоящето.Дано  идната година бъде по-добра и благосклонна и всяка от нас  да прегърне мечтаното бебе!  Нека няма поводи  за мъка и сълзи Praynig
Весели празници,мили момичета!

# 42
  • Мнения: 910
Мили момичета, Честито Рождество Христово! Желая ви да сте здрави,щастливи и обичани! Знам, че нашето Коледно Чудо ще се случи най-скоро, така че горе главите и смело напред! Предстои ни най-хубавото! Прегръщам ви!  Hug Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 181
Честито рождество христово и от мен нека дните ни да бъдат светли да сме здрави и щастливи. Нека вярваме повече   Hug Hug

# 44
  • Мнения: 852
Момичета,можете ли да ми кажете колко време след абразиото мога да пусна изследване на хормони на щитовидна жлеза???Изследвани са ми преди 6 години при предишната бременност,бяха ОК,но сега още отначало АГ-то поиска да ги види пак с какви стойности са.Мислех след Нова година да отида,но нали се объркаха нещата  и сега се чудя кога е подходящо да ги направя,че ако има нещо не наред,да предприема лечение.
Поздрави!
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт