Коледно джудже в юнката расте- тема 5

  • 32 676
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 95
Дали има нещо общо, че днес е петък 13ти  Crazy

rosi_angelova, и моето бебче в 16 г.с беше 120 гр,
Опитах са де намеря и как вървят другите стойности, които мерят, но има само сайтове на английски и въпреки, че по принцип нямам проблем с разбирането, този път ми е малко трудно, заради термините....

# 691
  • Мнения: 12
Нашият юнак е 19.0 г.с и днес на прегледа ни казаха, че тежи 279 гр.  Simple Smile Нека всички получаваме само хубави новини на всеки следващ преглед.

# 692
  • Мнения: 1 501
Здравейте, момичета. Не мога да ви смогна тия дни. Едва ви прочетох. Аз бях вчера на преглед и бебокито е вече 171 грама. Казаха ми, че е с 3-4 дена назад, но то винаги така е било от самото начало, защот ое заченато в късна овулация, и лекаря мисли че просто може да се роди седмица по-късно. А иначе потвърдиха ми, че е момиченце, тъй като и до вчера все още не го вярвах !  Blush Heart Eyes Heart Eyes Много съм щастлива, от което. Вчера като бя хна лекар му споменах, че имам болки в кръста и от вътрешната страна на левия крак понякога, но не са нетърпими, ами е постоянна тъпа болка. Той ми каза, че това били контракции, аз не съм раждала, първа бременност ми е и си нямам идея дали са. Тъпото е, че днес сутринта и вчера се засилиха супер много, и пих два пъти ношпа и почнах Биоелектра, както той ми каза. Не са нетърпими пак, за мен са ок, страх ме  е само дали са опасни за бебока.
Иначе мисля и аз да се възползвам от Лидл-ската промоция другата седмица. Вече ще започвам да мисля и за покупки за беба.

# 693
  • Добрич
  • Мнения: 33
bebka_8 радвам се че има някой който се движи горе долу с мен по гестационни седмици,че повечето мами са маааалко по-напреднали,мислих че съм само аз толкова назад.  Laughing
 rusiblue и ти ли си 16г.с. или вече си минала този период,не разбрах?  Wink

Последна редакция: пт, 13 яну 2017, 14:59 от rosi_angelova

# 694
  • варна
  • Мнения: 132
Здравейте, момичета! След малко съм на преглед и ми е много напрегнато, че от 5 седмици не съм била  Sad Като се гледах дали добре съм се обръснала забелязах, че ми е излязло нещо като бемка и понеже четох, че на доста от вас са им излезли кондиломи, може ли да ми опишете какво представляват. Гледах снимки в нета и бяха едни изпъкнали. Само така ли изглеждат? Мойто си е гладко като бемка.

# 695
  • Мнения: 383
Gale,накарай и доктора да погледне за всеки случай.Моите бяха първо мънички като брадавички и пъпчици и после пораснаха Sad

# 696
  • варна
  • Мнения: 132
Ми надявам се , че ще ме погледне и ще ми вземе пак микробиологично, че лекувахме бактерии, ама съм сигурна, че още ги имам Sad

# 697
  • Мнения: 980
Моите кондиломи не са приличали на бемки или брадавици. Били са тънки и дълги с остър край. Най дългите мисля че били поне 5 мм. Голяма гадост, но не струва за се задълбавате с тях. Имам чувство че почти всичките жени под 40 години имат чпв. Все едно специално го пуснали тгзи вирус. Майки и баби ни нямат и това не мога да обясня..
Аз имам супер силно бяло течение, понякога погъсто, понякога течно като мляко. 2 микробиологии са идеално чисти с изобилие на лактобацилли. Докторката е казала че нямам причина за лечение. Така че просто го игнорирам вече и дано след раждане да спре.

# 698
  • Мнения: 108
Здравейте момичета! Да се отчета, тъкмо се връщам от док, той видя изследванията, каза че няма нещо притеснително, каза да пия много вода(ако евентуално е някоя песачинка), пита дали ме болят бъбреците, казах Не. Каза, че няма да ми изписва лекарства за сега, да не ме натоварва, но ако усетя нещо притеснително да му звънна. Матката притискала бъбреците, както и пикочния мехур и затова така се получавало с изследванията. Видя и бебче, каза, че е добре. Консултирах се с още трима доктори, задочно - сестрата на мъжа ми работи в болница в Анталия и техния кабинет е в гинекологичното отделение, та тя е разпитала там докторите и професорите, показала е резултатите - тяхното мнение съвпада с това на моя доктор.  Simple Smile Олекна ми Simple Smile
Инъче пред кабинета, докато чаках ми стана лошо, прималя ми, замаях се и помолих да ми измерят кръвното като влязох. Беше паднало. Док веднага ми даде вода , наплисках си лицето, акушерката ми даде шоколад и ме сложиха на един стол до прозореца на въздух. Пуснаха ме да си ходя чак като ми светна.
Desert girl и аз имам контракции, пия магнезий, забелязах, че колкото повече време минава от както го пия, толкова повече отслабват и не ги усещам. Инъче като започнах да го приемам, първите дни си ги усещах, все едно нищо не пия, но сега отминаха.

# 699
  • Мнения: 1 501
Охх дано да минат, че от сутринта ме почнаха. Болеше повечко, после към обяд ми мина изцяло и сега следобяд пак се почна.

Здравейте момичета! Да се отчета, тъкмо се връщам от док, той видя изследванията, каза че няма нещо притеснително, каза да пия много вода(ако евентуално е някоя песачинка), пита дали ме болят бъбреците, казах Не. Каза, че няма да ми изписва лекарства за сега, да не ме натоварва, но ако усетя нещо притеснително да му звънна. Матката притискала бъбреците, както и пикочния мехур и затова така се получавало с изследванията. Видя и бебче, каза, че е добре. Консултирах се с още трима доктори, задочно - сестрата на мъжа ми работи в болница в Анталия и техния кабинет е в гинекологичното отделение, та тя е разпитала там докторите и професорите, показала е резултатите - тяхното мнение съвпада с това на моя доктор.  Simple Smile Олекна ми Simple Smile
Инъче пред кабинета, докато чаках ми стана лошо, прималя ми, замаях се и помолих да ми измерят кръвното като влязох. Беше паднало. Док веднага ми даде вода , наплисках си лицето, акушерката ми даде шоколад и ме сложиха на един стол до прозореца на въздух. Пуснаха ме да си ходя чак като ми светна.
Desert girl и аз имам контракции, пия магнезий, забелязах, че колкото повече време минава от както го пия, толкова повече отслабват и не ги усещам. Инъче като започнах да го приемам, първите дни си ги усещах, все едно нищо не пия, но сега отминаха.

# 700
  • Мнения: 980
Магнезий е голяма работа. Пия по 1 магнерот сутрин и вечер. Ако пропусна веднага усещам напряжение. Тази доза, сама я стигнах по усещания, иначе изписана ми е поголяма от началото. Смятам да го пия до края на бременноста.
Аз имам проблеми с цистите, затова пия цистостоп хроно и 1-2 седмично правя чайче от пакетче мече грозде и лайка, за да прочистя бъбриците и пикочния мехур. Докторката е казала че изобщо не е проблем да се пият тези билкови хапчета за цистит даже цяла бременност. Все подобре от антибиотика за цистит.

# 701
  • Мнения: 383
Hrisi,много се радвам,че всичко е наред.Пази се повечко и повечко водичка.
Karjala,аз преди да забременея имах много бяло течение.Ходила съм при толкова доктори,всеки който ме погледне все ми вика гъбички и пускат микробиология,винаги ми е чиста 😃😃😃 След като забременях течението намаля,но тук от няколко дни,понеже ходих в студа насам-натам и толкова много се усили.Но и моите микробиологии са все чисти.Не му обръщам внимание,както каза и ти Simple Smile
Desert girl,честито потвърждение Simple Smile И аз съм с контракции,но при мен е само втърдяване на корема от горе до долу и понякога менструални болки,явно при всеки е различно.Не се притеснявай.Пий лекарствата,които доки ти е изписал и почивай на топличко.

# 702
  • Мнения: 316
на мен ми казаха че е кондилом прилича си на бемка

# 703
  • Мнения: 1 782
Момичета, предварително се извинявам, гадно е - но ще споделя.
На който му се гади да не гледа Sad
Ей това са кондиломи :

http://www.my-doktor.ru/photos/Genitalnie_papillomi_pobedim_Sove … 84_1296889305.jpg

Бенка, без релеф, кафява - си е просто бенка ...

Честито на всички за прекрасните новини Simple Smile  bouquet Hug
Дай Боже само хубави новини в групичката ни Simple Smile  Heart Eyes
rosi_angelova , и аз се радвам, че си тук Simple Smile  Hug
Че съм направо като изтърсак Simple Smile  Joy
В тази всички са напреднали, в юлската всички са "назаднали" хахаха  hahaha
И само чета с умиление : "бебока е голям толкова, тежи толкова, минах втора ФМ и всичко е наред" и си викам Божееее кога ще стигна и аз тези седмици Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Днес съм 16+1 - какво се води 17-та ?  newsm78

Аз още не съм пускала микробиология и цитонамазка.
Докторицата каза на другата ЖК на 10.02. Ще бъда в 20 седмица...
Ама аз мисля да я изпреваря и още в четвъртък да си помоля платения доктор да ми вземе маТРИал, че той много фино пипа - а тя малко хамалската, при все, че е жена Simple Smile



# 704
  • Мнения: 923
Докторите ги интересува навършена седмица 16+1 си е 16+1 не се води 17 ,а 16

Общи условия

Активация на акаунт