Коледно джудже в юнката расте- тема 5

  • 32 673
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 782
Абе и на мен такова впечатление ми прави Simple Smile
Мислех, че пак съм се оплела в седмици, ама явно правилно съм уловила Simple Smile

# 706
  • София
  • Мнения: 174
Дам и аз съм така ,само чета мамите как усещат бебоците и някакви седмици 20 г.с + и си казвам лелелее, кога мина това време.

В групата във ФБ течеше анкетка за количките Simple Smile Но тъй като имам доста работа в офиса и успявам предимно вечер (ако каката ми позволи де) да изчета нещо да споделя.С каката бяхме с Нео Нато, толкова лека и маневрена количка не знам друга да има Simple Smile Лесно се прибира,лесно се слага в багажник,компактна ,удобна.
Зимния кош (или коша за новородено както е по-правилно) е най-тежката част от тази количка,но и той даже не можа да я направи тежка.Много бях доволна.
Сега ми е по-сложно.В чуденка съм.

# 707
  • Мнения: 980
Сигурно вида на кондилома се различава в зависимост от вида на вируса. Моите имат точно название - островърхи кондиломи - определени от лекар при колпоскопия и най малко не са приличали на карфиол.

# 708
  • Мнения: 49
И аз съм с течение от почти от началото на бременноста...микробиологията ми е чиста...никакво лечение не ми изписва доки...и така си карам...

# 709
  • Мнения: 980
Сигурно нашите родни бацилки са  позасили армията да не позволят да проникват вражеските бацилки и от там идва течение. Друго обяснение нямам  Hug

# 710
  • Мнения: 95
rusiblue и ти ли си 16г.с. или вече си минала този период,не разбрах?  Wink
в 20 г.с. - половината го избутах  Simple Smile

и аз имам леко безпроблемно течение, има много статии по темата - ето една тук: https://www.dechko.bg/bremennost/Zdrave/Vaginalno_techenie_prez_bremennostta/

# 711
  • Мнения: 224
Момичета и аз съм с малка седмица. Но съм свикнала, с баткото термина ми беше на 26-ти Ноември, той се роди на 27-ми. Това, че съм в края на месеца мен само ме радва Simple Smile Като чета коментарите на по-напредналите майки се подготвям психически какво ме очаква скоро Simple Smile

# 712
  • Мнения: 108
Сигурно нашите родни бацилки са  позасили армията да не позволят да проникват вражеските бацилки и от там идва течение. Друго обяснение нямам  Hug

И на мен док долу горе така ми го обясни Simple Smile

# 713
  • варна
  • Мнения: 132
Мина ми прегледа. Както си и знаех ще имаме момче:) Не ми погледна това, което ми е излязло ама по обяснението ми каза, че е бемка. Не ми взе микробиология каза да слагам вагинални овули и другия път ще ми пусне микробиология.Понеже ви чета, че казвате коя с каква плацента е реших да питам и аз. Каза, че съм с висока предна, и че било по- добре да е предна , отколкото задна и на раждането щял да ми покаже защо. Та явно всеки лекар си има собствено мнение кой вариант е по добър, че нали на някой им бяха казали, че задната плацента била по- добре.
Да попитам момичетата от Варна, мислите ли да ходите на 4Д и ако да кога и при кой?

# 714
  • Мнения: 665
Докторите ги интересува навършена седмица 16+1 си е 16+1 не се води 17 ,а 16

На мен пък лекаря ми каза съвсем обратното нещо, че в момента в който влезнеш в 16+1 си се брой за 17-та седмица защото дефакто си навършила 16та седмица изцяло и започваш 17-тата, не знам и на мен ми е каша в главата явно всеки си го изчислява по негов си начин  Rolling Eyes ..

Отностно бялото течение и аз го имам на моменти обилно, на моменти оскъдно но си е там изследванията са ми наред микробиологията също, явно си е от самата бременност  Whistling

# 715
  • Мнения: 5 897
Здравейте, момичета Hug Дойде време и аз да се престраша да се запиша в темата. Не се притеснявайте ние сме с един най-късните термини 30.06.2017г Laughing Накратко за мен:
Скрит текст:
N-та поред бременност надявам се вече успешна до финал. След над шест години борба и втори опит ин витро. Очакваме момиченце в края на юни Blush За съжаление съм с не много лека бременност до този момент, съпроводена от купища лекарства, лежане по болници и т.н. Но се надявам от тук нататък да си бременея безпроблемно като нормалните хора Praynig

# 716
  • Мнения: 1 782
💎Bling-a-ling💎 , добре дошла  Hug
И моят термин след БХС се води 30.06.  bouquet
Стискам ти много палци всичко да е наред този път Simple Smile

# 717
  • варна
  • Мнения: 132
Здравейте, момичета Hug Дойде време и аз да се престраша да се запиша в темата. Не се притеснявайте ние сме с един най-късните термини 30.06.2017г Laughing Накратко за мен:
Скрит текст:
N-та поред бременност надявам се вече успешна до финал. След над шест години борба и втори опит ин витро. Очакваме момиченце в края на юни Blush За съжаление съм с не много лека бременност до този момент, съпроводена от купища лекарства, лежане по болници и т.н. Но се надявам от тук нататък да си бременея безпроблемно като нормалните хора Praynig

Добре дошла и ти пожелавам от тук нататък да изкараш една прекрасна бременност с щастлив финал  Hug
И аз имам една неуспешна бременност, която ме кара сега да съм под постоянно напрежение, но след днешния преглед вече няма да го мисля и ще се опитам да изкарам една спокойна бременност  Simple Smile

# 718
  • Мнения: 1 782
Аз съм с три неуспеха, първата прекъсната след открти малформации на втората ФМ в 21 седмица...
Треперя като лист, дано всичко този път е наред  Praynig Praynig Praynig
И аз се надявам и моля да се поуспокоя  Hug

# 719
  • Мнения: 980
Спокойно, всичките и всичко ще е наред. Задава се добра вълна след вторите фм.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт