Августовска мама от щастие място не намира, в корема й малко сърчице пулсира

  • 27 977
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 381
Ей,здравейте в новата тема и благодаря за нея! Много се радвам за Щастлива и  се надявам ,че тук ще имаме само хубави новини.Червена не знам какво да ти кажа.Ти в Бг ли си вече или не?

# 16
  • Paris, France
  • Мнения: 285
Запис и благодаря за новата тема! Много хубави новини да предстоят за всички!  bouquet

# 17
  • На север
  • Мнения: 1 377
Не Пепи, не съм в Бг и няма скоро и да се прибирам. При теб имаше ли някакви болки?

# 18
  • Мнения: 381
Не не съм имала.

# 19
  • Мнения: 1 478
Запис в новата тема и дано да е пълна само с хубавини!

# 20
  • На север
  • Мнения: 1 377
Ние звъннахме в спешното да попитаме какво да правим. Жената беше много любезна. Пита в коя седмица съм и каза, че много вероятно било да е възпаление на пикочопровода. Каза, че е добър знак, че нямам болки и че било често срещано при бременни. Утре ако имам пак зацапване да отида на лекар. Даже казала при кой лекар да отида, че утре бил свибоден и да дам урина за изследване. Малко се поуспокоих.

# 21
  • Мнения: 381
Ние звъннахме в спешното да попитаме какво да правим. Жената беше много любезна. Пита в коя седмица съм и каза, че много вероятно било да е възпаление на пикочопровода. Каза, че е добър знак, че нямам болки и че било често срещано при бременни. Утре ако имам пак зацапване да отида на лекар. Даже казала при кой лекар да отида, че утре бил свибоден и да дам урина за изследване. Малко се поуспокоих.
И на мен така ми обясниха.Ти си лежи и не прави нищо.

# 22
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Не Пепи, не съм в Бг и няма скоро и да се прибирам. При теб имаше ли някакви болки?
Благодарности за новата тема Simple Smile и да ни е за кадем...🍀
Аз съм със зацапване от самото начало, от както разбрах смисъл от четвърти ден на закъснението някъде първо беше бледо кафяво, после тъмно за около три дена и след лежане пет дена в болницата и пети ден в къщи преминах на жълто и днес не съм трила нищо след тоалетна.
За болките се появиха след като постъпих в болницата на третия ден, за мен леглото беше неудобно и всичко ме болеше от лежане и от инжекциите които ми биеха сутрин, обед и вечер мускулно в дупето (но шпа и Бусколизин), също матката ми започна да контрахира от време на време, като усещах леки свивания и стягания, а болките бяха като менструални кръста, яйчниците...
В болницата единственото, което чувах да не тръгва червена кръв и общо взето не те бройкат за бременна, дават ти хапчетата и инжекциите другото зависи от организма ти и плода дали е годен..
Наистина е прекрасно, че нямаш болки, успокой се и не го мисли вече и повече почивка.
В момента пия хапчета за задържане и за болките Дуфастон, Естрофем, Но шпа и Бусколизин, витамини Актив мама и всекидневната инжекция Фраксипарин, която ме крепи, че плода ми този път няма да е спрял да се развива и има нужния кислород, за да живее.
Вече навлязох и във фаталната за мен седмица 8г.с + няколко дена.
Оффф дано всичко е наред, моля се всеки ден.

Последна редакция: ср, 28 дек 2016, 18:22 от Щастлива1

# 23
  • На север
  • Мнения: 1 377
Щастлива, при мен беше за сега еднократно и бледо розово. Нямам никакви болки. От тогава ходих до тоалетна няколко пъти и нищо. Дано не се повтори. Тази нощ ми беше студено и се събудих с ръка на корема. Може да съм настинала знам ли. Дано да е от това. Стискам палци и за теб.

# 24
  • София
  • Мнения: 125
Момичета,тъкмо се връщам от болницата.Няма нищо вече.Не е било писано.Всичко да е наред и да гушкате август пухкави бебоци.

# 25
  • Мнения: 4 744
Яница, много съжалявам, мила   Hug

# 26
  • На север
  • Мнения: 1 377
Съжалявам Яница Sad

# 27
  • Мнения: 381
Яница и аз съжалявам! Но прости ми за въпроса,но как така няма нищо?Ти в коя седмица беше
Щастлива ще видиш,че всичко ще е наред този път, аз имам силно 6 то чувство и ти казвам,че всичко ще ок.

# 28
  • Мнения: 19 687
А, cristi! Много поздрави от мен за теб и октомврийчето!
Еха, и ти ли пак бременееш? Simple Smile Честито!

# 29
  • Перник
  • Мнения: 726
Janica, много съжалявам!  Hug
Little_, съжалявам, че си приела мнението като нападка към теб,  в никакъв случай не съм искала да прозвучи така. Повторих след другите момичета, за да се обръща внимание на време на тези неща, защото не са безобидни в доста от случаите.  Peace
В началото на миналата бременност имах отлепване на сака, както споменах, без да имам болки, отидох до тоалетна и ми потече доста кръв. След това пих една шепа лекарства няколко месеца, за щастие всичко завърши с успешен финал.

Общи условия

Активация на акаунт