Електронни четци - тема XIX

  • 84 335
  • 789
  •   1
Отговори
# 405
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 765
О, чудесен подарък за празника. Ще се похвалиш утре. Аз дори предварително си бях свалила книги и програмата за конвертиране и днес само ги качих на Киндъла. Много му се радвам.

# 406
  • Мнения: 6 742
Коя програма за конвертиране използваш?

# 407
  • София
  • Мнения: 6 241
Коя програма за конвертиране използваш?
Предполагам тази  https://calibre-ebook.com/

# 408
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 765
Коя програма за конвертиране използваш?
Предполагам тази  https://calibre-ebook.com/

Peace

# 409
  • Мнения: 285
Привет на всички! Вчера получих най- желания подарък за 8 март от моя син Киндъл с подсветка и може ли само да ми кажете как да качвам от компютъра книги с кабел, че нещо не се справих. Благодаря предварително!

ПП Уж на теория бях подготвена...

# 410
  • София
  • Мнения: 12 568
Привет на всички! Вчера получих най- желания подарък за 8 март от моя син Киндъл с подсветка и може ли само да ми кажете как да качвам от компютъра книги с кабел, че нещо не се справих. Благодаря предварително!

ПП Уж на теория бях подготвена...

Първо трябва да си инсталираш дадената преди твоя пост програма Калибре на компютъра. След това свързваш киндъла с кабел на компа и чрез Калибрето качваш книгите в устройството, като ако има нужда ги конвертираш.

# 411
  • Мнения: 7 108
Привет на всички! Вчера получих най- желания подарък за 8 март от моя син Киндъл с подсветка и може ли само да ми кажете как да качвам от компютъра книги с кабел, че нещо не се справих. Благодаря предварително!

ПП Уж на теория бях подготвена...

Виж първият пост на първа страница, някъде в средата има мой цитат, в който съм обяснила постъпково и със снимки как става качването на книги с Калибре  Peace

# 412
  • Мнения: 7 821
Привет на всички! Вчера получих най- желания подарък за 8 март от моя син Киндъл с подсветка и може ли само да ми кажете как да качвам от компютъра книги с кабел, че нещо не се справих. Благодаря предварително!

ПП Уж на теория бях подготвена...

Първо трябва да си инсталираш дадената преди твоя пост програма Калибре на компютъра. След това свързваш киндъла с кабел на компа и чрез Калибрето качваш книгите в устройството, като ако има нужда ги конвертираш.

... или отваряш с експлорера и качваш в папка "документс". Книгите трябва да са или *.моби или *.тхт

# 413
  • София
  • Мнения: 1 691
Това е директория за директно сваляне на книги за Киндъл от Читанка, разделени са по азбучен ред по автор в .моби формат
https://pechkov.chitanka.info/mobi/index.php

# 414
  • Великобритания
  • Мнения: 1 976
на Киндъл Paperwhite kak слага англ.-български речник ?

# 415
  • Мнения: 8 281
Някой може ли да ме светне с какво толкова voyage по-хубав от paper white, че струва почти два пъти повече?
Разглеждах характеристиките им, ами горе-долу еднакви ми изглеждат. Кое е това нещо, което чак толкова ги различава, и аз не го забелязвам?

# 416
  • София
  • Мнения: 12 568
Някой може ли да ме светне с какво толкова voyage по-хубав от paper white, че струва почти два пъти повече?
Разглеждах характеристиките им, ами горе-долу еднакви ми изглеждат. Кое е това нещо, което чак толкова ги различава, и аз не го забелязвам?

Воядж има и бутони и тъч, освен това подсветката му е по-добра и се адаптира към светлината сама.

# 417
  • София
  • Мнения: 1 691
на Киндъл Paperwhite kak слага англ.-български речник ?
http://kindle.us.cloudlogin.co/

# 418
  • Великобритания
  • Мнения: 1 976
Vitaminka -  bouquet

# 419
  • София
  • Мнения: 3 468
Здравейте! Включвам се с молба за помощ.Не мога да изпращам книги на електронния адрес на киндъла.Дерегистрирах го, регистрирах наново, обнових ...и - нищо.Някакви идеи за справяне с положението? newsm78 Моделя е Киндъл тъч 7-ма генерация.Имам два такива- единият е моя, а другия на майка ми.На моят си изпращам книги без проблем, но на майка ми не става  и се видях в чудо.Моля ви помогнете Praynig

Общи условия

Активация на акаунт