Майски мами 2016-Тема 3

  • 54 801
  • 496
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 13 973
Еее защо не изчакахте да мине поне рождения ден.

# 391
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Няма начин за съжаление, те искаха още много по рано, но заради гостенина от Индия отложихме малко. Голям ремонт ще е и за да могат да привършат преди есента трябва да почнат възможно най бързо.

# 392
  • Мнения: 13 973
Съчувствам ти, но поне ще е топло и ще можете да прекарвате повечко време навън  Hug

# 393
  • Мнения: 528
Много хубави мерки имате! Нашите са 9030 гр. и 77 см. Малко слабичка в сравнение с останалите майчета, но е добре и си расте. Simple Smile Ваксината мина също добре, сега започнах да въвеждам белтък заради тази против морбилите. Реших, че е най-добре в кюфтенца от коприва, дадох й два пъту, но не се сещам в какви други печива да сложа.  newsm78 Хрумна ми за печен омлет, но ми се иска и нещо друго. Вие въведохте ли го, в какви печива го слагате?

# 394
  • Мнения: 13 973
Аз белтъка го дадох директно, с варено яйце, не цял разбира се.

Много си е добре и стройна девойката  Hug

# 395
  • София
  • Мнения: 219
Здравейте мамита не съм писала от отдавна но ви следя често  Hug Пиша ви с един въпрос.. онзи ден бяхме на кослултация при личната и тя погледна на беба ръката и каза че не вижда белег от ваксината за туберколоза която трябвало да направят в родилния дом до 48час на раждането ! Сега иска да я направим.. Вие какво мислите ? Вашите бебчовци имат ли ?

# 396
  • На остров
  • Мнения: 13 498
При нас не е в календара и съответно по избор можеш да си я поислш допълнително. Аз за сега не мисля д я слагам.

# 397
  • Мнения: 13 973
Илчето, при нас и двамата бяха с положителна проба манту, не се налага реваксинация. Белег от ваксината в родилното нямат, той не остава при всички.

# 398
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Записваме се и ние в групата на толдърите  Mr. Green
Вчера бяхме на ваксини и мерки 80 см и 10,560 добре върви детето.
Ваксинирахме се дадоха ни сто листа да показваме при полета ако даде реакция ваксината от морбили.
Другият месец пневмококи и после ми остава да реша за БЦЖ и да сложим сле доще един месец за ТБЕ.

# 399
  • Мнения: 13 973
Чудесни мерки, висок и строен младеж  Grinning
Напоследък много се говори против БЦЖ-то, но ние така или иначе я имаме.
Ние до момента нямаме реакция от ваксината, кисели са, но го отдавам на зъби.

# 400
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Амини кой ден ви е от морбилито ?
В България има доста туберколоза не знам защо така говорят против вксината.
В Швеция няма но ако някой е бил в държава със риск и дори и без да се разболява може да стане виросуносител и да зарази много хора.

# 401
  • Мнения: 13 973
Две в едно, шести ден. Аз не се задълбочих много по темата, било лошо да се ваксинират децата при раждането, ваксината е неефективна и т.н.
Въпреки, че всички са ваксинирани заболеваемостта била висока.

# 402
  • Мнения: 1 109
Amini,  аз да питам, понеже помня, че прави подробно проучване за столчета за кола, преди да купите.
Попадала ли си на това и дали е добро? Че в момента е в хубава промоция:
https://www.baby.bg/jane-stol-za-kola-exo-isofix-sin-r87.html
Някой друг ако има поглед върху него, ще се радвам да се включи Simple Smile

Хаха, сега видях, че редовната цена на столчето навсякъде е 399 лв, а не 695, тези ни правят на гламави. Но все пак, въпросът ми остава.

# 403
  • Мнения: 13 973
Ху, визуално изглежда добре  Grinning
Аз се интересувах от столчета в трите групи, така финансово ни излиза по-изгодно и този тип не съм проучвала.

# 404
  • Мнения: 1 109
o, до 36 килограма ли имаш предвид? Ама и аз такова искам Grinning Сега видях, че това е до 18  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт