Искам да кажа ... (104)_09.01-15.01

  • 57 446
  • 959
  •   1
Отговори
# 150
  • Бургас
  • Мнения: 7 438
Аааа, аз от моя не съм се оплакала!

# 151
  • Мнения: 22 036
Титина, бившия е бивш по всички параграфи в моя случай Simple Smile.

# 152
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 918
Титина, бившия е бивш по всички параграфи в моя случай Simple Smile.
съгласна съм, но ако платиш на някого да направи нещо, ще си търсиш гаранцията  Mr. Green

# 153
  • Мнения: 14 385
Ха добър вечер!

Джулка  Hug Не е лесно никак човек да се сбогува...

Ужасен студ е тук, поваля си арно и пак настана драма  Mr. Green

Какъв ужас изживях, да ви кажа... Прибирам се с мисълта как каминката е стоплила и се размазвам на дивана. Отварям входната врата и ме посреща димна завеса! Изкарах си ума, че котката се е удушила... Влизам и гледам, котката е жива, обаче кюнеца някак си се откачил от комина, всичко в сажди и пушек   Sick До сега чистих и проветрявах, мозъкът ми замръзна. Закачих смотания кюнец обратно и запалих камината. Не пуши. Ама като си дойде мъжът ми ще свалим тъпите кюнци да ги очистим, вместо да идем мама да ни нахрани... Баси, писнА ми от тоя смотан комин, всяка зима - драма.

# 154
  • Мнения: 22 036
Гаранция, Франция, както казваше баща ми, но тук има някаква. Просто за елементарни неща не ми се плаща огромна сума и, за това гледам да ги правя аз.

# 155
  • Варна
  • Мнения: 6 376
Чакам моят мъж да реши дали ще се прибира утре! Щеше днес, но отложи.
В планината може да е спокойно, ама тук пак е виелица. А ще трябва и през бургаско да мине първо, а там също е виелица и даже "тракия" пак била затворена към Бургас. Метеороличната прогноза е неблагоприятна.

# 156
  • Мнения: 6 739
Лина  Кате
Аман бе момичета, не излагайте Бургас бе. Все на такива ли  попадате?

Еее, Мидко, то това бившия и не е от Бургас!

Джули, идва някак този момент и макар разума да го разбира душата не може.Това ми е най-големия страх- загубата.А тя е неизбежна.

# 157
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Ekatеrina
Цитат
Еее, Мидко, то това бившия и не е от Бургас!
Оффф , ееей малко ми олекна!Съвсем ми сринахте самочувствието бе. Бургазлии сме курназ момчета иначе, За всичко ставаме! На скоро едно другарче ми се оплака ,че мъжът и го нямало няколко дни и да вземе да гръмне една крушка в къщи и цокъла и останал във фасунката, тя не може да се справи и стояла на тъмно. В някои случаи ,ако не за друго, то поне крушка да смени или "снега да изрине" - за това поне ги бива някои мъже...е , някои повече... ама то "мъжеството" всяка с различен аршин го мери
Стейси По моему , определено не го чакай твоя мъж...имам предвид обстановката на вън.Вземай мерки всякакви... Joy

Последна редакция: вт, 10 яну 2017, 19:10 от midkoo

# 158
  • Мнения: 10 666
Прибрахме се ние навреме, но като едни съвестни съседи изчистихме с мъжа ми пред блока и паркинга. Сега отмарям, а имам много, много работа за вършене и ще я подхващам след малко.

Гена, благодаря за идеята за Декатлон, оттам обувки не съм вземала. Тези които ти похвали, се оказа, че са малък номер. Харесах едни, но пише, че не са за интензивна употреба, какво трябва да значи това newsm78
Ето ги: http://www.decathlon.bg/p/8367613_mzhki-obuvki-za-prekhodi-arpen … .html#/491-272-39

Сега готвя ярешко с картофи. Моите хора не обичат ярешко, но трябва да ми се разкара от хладилника все пак.
За утре ще правя и аз патица със зеле в гювеч.

# 159
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 593
Изтървах ви  ooooh!

Не обичам да спя следобед, заболява ме главата. Вечер по принцип лягаме рано, четем, гледаме филмчета, но заспиваме рано. Обичам да си поспивам сутрин, но рядко ме оставят.

# 160
  • Мнения: 1 261
попътувах аз, бая си вали, бавно се пътува, ако продължи да вали така утре няма да има минаване на накои места

# 161
  • Мнения: 3 609
Хора, да се отчета! Много съм режимна. Толкова, че пека хлебче от сусамов тахан. Сусамовия тахан е нещо гадно, не знаех до сега. Но няма да се дам! Ям само по режима, ама пия и по чаша вино (вчера две чаши), не знам дали може.
Ще възпитавам моя мъжчо да чистим заедно, щото докато аз чистя, готвя, пера, той кара сноуборд или мотор. Днес го впрегнах. Изми чиниите и мина с парцала...половината апартамент. Сега е смърътно уморен!!! Егатииии!

# 162
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Мари, много ме заинтригува твоят хляб. Обаче имам някои въпроси - какво означава, че подпираш тестото, за да втасва нагоре? С какво го подпираш? И друго: защо го печеш с капак? Сгъваш го, за да му придадеш форма - правиш го на топка, нали?
И не видях пишеше ли на каква Т го печеш и на какво ниво?

# 163
  • Мнения: 1 261
много е добре като и 2-мата участват в чистене/подреждане/пазаруване

# 164
  • Варна
  • Мнения: 36 814
Навън е някакъв кошмар, пуснала съм завесите и не ща и да погледна. Последния път като хвърлих едно око виеше ужасен вятър и носеше сняг на талази. Не знам как ще осъмнем, а аз имам толкоз работа да върша в офиса и съм се уговорила с четирима клиенти да минат утре. Сигурно ще минат, защото са на зор, така че жива умряла трябва да прегазя дотам.

Общи условия

Активация на акаунт